Göktürk Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Sizlere İstanbul’da profesyonel Göktürk evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Uygun fiyatlar ile sorunsuz bir şekilde taşınmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsin.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Firması

Göktürk evden eve nakliyat

Göktürk evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize A kalite hizmet sunmak için 7/24 çalışmaktayız. Göktürk bölgesinde sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmeti kapsamında kullanmış olduğunuz eşyalarınızı paketleme işlemini yaptıktan sonra mevut evinizden yeni evinize ister şehir içi ister şehirler arası taşıma hizmetini güvenilir ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel Göktürk Evden Eve Nakliyat

İstanbul bölgesinde sunmuş olduğumuz Göktürk evden eve nakliyat kapsamında profesyonel ekiplerimizce sizlere kaliteli bir taşınma deneyimi sunmaktayız. Ekiplerimizce eşyalarınız a’dan z’ye paketlenip kapalı kasa araçlarımızla yeni evinize taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Yeni evinizde eşyalarınızın paketleri açılarak monte işlemi ve yerleştirme işlemi yapılmaktadır. Bu süreçte sizlere sadece taşıma esnasında kahvenizi yudumlamak kalıyor.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmet: Evden Eve Nakliyat
Oda sayısı: 3+1
Paketleme hizmeti: Var
Taşıma süresi: 4-8 saat
Fiyat: 4500₺’den başlamakta

Göktürk evden eve nakliyat fiyatları 4500₺’den başlamaktadır. Ev taşıma hizmetimiz kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz fiyatları www.bidusuntasin.com/fiyat-al/ bölümünden ev taşıma süreciniz ve taşınacak eşyalarınız hakkında gerekli bilgiyi girdikten sonra sabit taşıma fiyatınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu fiyatlandırma tamamen yapay zekâ tarafından sizin girmiş olduğunuz bilgiler neticesinde sizlere sunulmaktadır. Göktürk şehir içi taşıma hizmeti kapsamında fiyatlarımız ortalama 4500 – 15000 TL arasında değişiklik göstermektedir.,

Göktürk Ev Taşıma Hizmeti Ek Paketler

  • Avize montajı,
  • Stor perde montajı,
  • taşıma günü kolileme hizmeti,
  • 1 gün önceden kolileme hizmeti,
  • dezenfekte hizmeti
  • Pratikbox taşıma kutusu kiralama.

Hizmetlerinden dilediğinizi seçip taşıma siparişinizi pratik bir şekilde hiç zaman kaybetmeden oluşturabilirsiniz. Taşıma siparişinize istinaden ödemenizi Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı veya Kapıda Banka Kartı, Online Kredi Kartı veya Online Banka Kartı, Havale / Eft ile hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Göktürk ve Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Göktürk ev taşıma hizmeti

Göktürk bölgesinde tahmini verilere göre 39.137 Nüfus müdürlüğüne kayıtlı kişi ikametgâh etmektedir. Nüfusun 18.699’si Erkek, 20.438’si Kadındır. İSTANBUL ili EYÜPSULTAN ilçesine bağlıdır. Göktürk mahallesi gün geçtikçe büyüyen ve değerine değer katan mahallelerden biridir. Bu bölge son yılarda kentsel dönüşüm projesi nedeni ile evden eve nakliyat hizmetinde yukarı doğru bir ivme görüntülenmektedir. Günde ortalama bu bölgede 200 varan taşıma hizmeti gerçekleşmektedir.

İstanbul bölgesinde Göktürk ev taşıma hizmetine kentsel dönüşüm ve bölgenin iş potansiyelinden dolayı gün geçtikçe evden eve nakliyat talepleri Göktürk evden eve nakliyat kapsamında gün geçtikçe artmaktadır. Bu bölgede doğan talebi karşılayabilmek adına Bidüşüntaşın ekibi olarak merak etiğiniz tüm sorularınıza bu makalede cevap bulabilirsiniz. Göktürk ev taşıma firması olarak sizlere bu gölgede kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Göktürk’de Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Göktürk evden eve nakliye hizmeti kapsamında sizlere sunmuş olduğumuz Ekspertiz hizmetimizden ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu hizmet kapsamında belirlediğiniz gün ve saat de evinize gelecek olan Ekspertiz sorumlumuz eşyalarınızı görüntüleyip, taşıma esnasında hangi sürecin nasıl işlediğine dair detaylı bilgi alışverişini siz değerli müşterilerimizle yaptıktan sonra fiyat teklifimizi tarafınıza sunmaktadır. Fiyat konusunda iki tarafın anlaşması durumunda karşılıklı sözleşmelere imza atılmaktadır.

Yapılan sözleşmeyle birlikte taşınma esnasında ve sonrasında doğa bilecek herhangi bir sorunu güvence altına almayı sağlamaktayız. Ekspertiz sorumlumuz tüm taşıma sürecinizde sizlere sahip olduğu tüm bilgi birikimi ile yardımcı olmaktadır. Ekspertiz sonunda anlaşılmaması durumunda sizlerden Ekspertiz için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu süreçte müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir.

Göktürk Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Göktürk evden eve nakliyat fiyatları

Göktürk evden eve nakliyat hizmeti nasıl yapılır diye merak ediyorsanız makalemizin bu bölümünü dikkatlice okumanızı öneririm. Göktürk ev nakliyesi kapsamında anlaşılan gün ve saat de ekiplerimiz ve uygun araç tipi adresinize gelip, öncelikle sökülecek eşyalarınız varsa de-monte haline getirilmektedir. (Kolileme hizmeti talebinize istinaden kolileme işleminiz gerçekleştirilmektedir.) De-monte haline getirilen eşyalarınızın paketleme sürecine geçirilmesi için hazırlık yapılmaktadır.

Paketleme sürecine geçirilen mobilyalarınız öncelikle streç ile kaplanıp daha sonra kalın patpatlar ile sarılmaktadır. Bu patpatlar ile eşyalarınızın hasar ve çizilmesinin önüne geçilmektedir. Detaylı paketleme sürecinden sonra eşyalarınız araçlara taşıma süreci başlanmaktadır. Bu süreçte eşyalarınız düzenli bir şekilde aracın içinde istiflenip ve bağlanıp araç hareket etiğinde sağa sola oynamasını engellemekteyiz. Bu süreçten sonra yeni evinize götürülüp aynı şekilde monte ve yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Böylece taşıma sürecinizi güveli bir şekilde sonlandırmış bulunmaktayız.

1- Göktürk Ekspertiz İşlemi

Göktürk ev taşımacılığı kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Göktürk Ambalajlama Adımı

Göktürk ev taşıma hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Göktürk Montajlama İşlemleri

Göktürk nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Göktürk Eşya Yükleme İşlemleri

Göktürk evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Göktürk Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Göktürk ev taşıma firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Göktürk Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göktürk evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Göktürk evden eve nakliyat fiyatları 4500 TL – 15000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için iletişime geçiniz.

Göktürk ev taşıma kaç saat sürüyor?

Göktürk ev taşıma süreci ortalama 4-8 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?

Evet, Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?

Ev taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.