Florya evden eve nakliyat olarak tüm taşıma ve eşya depolama süreçlerinde Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. olarak yanınızdayız. Florya diğer adıyla Şenlikköy olarak bilinmektedir. Florya, Bakırköy ilçesinde bir mahalledir. 2000 yılından sonraki süreçlerde rahat ve konforlu site, villa ve evler inşaa edilmiştir. Bu blog yazımızda Florya’da bulunan taşıma hizmetini en doğru şekilde almanıza yardımcı olmaktan ibarettir. Florya Evden Eve Nakliyat Florya kurumsal ofis taşıma ve ev taşıma şirketi Florya evden eve nakliyat firması

Florya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Florya Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Florya Ofis Taşıma Fiyatı 9.000 ₺

Florya Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Florya evden eve nakliye hizmetinde en önemli detaylardan birisi; doğru firma ile çalışmaktır. Her taşıma firması Florya’da bulunan villa, ofis, iş yeri, parça eşya ya da eşya depolama hizmet kapsamında titiz bir çalışma sürdürmemektedir. Dolayısıyla hizmet almak istediğiniz alanda en popüler Florya evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalara erişmek ilk adım olacaktır.

1- Florya Taşınma Öncesi Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Florya taşınma önce eşya keşif hizmeti ile asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Florya Eşya Ambalajlama Adımı

Florya evden eve nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınız ambalajlanarak de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Florya Eşya Montajlama İşlemleri

Florya eşya montaj hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız ekiplerimizce monte hale getirir. Bu süreçte önceden planladığınız eşyalarınız belirlediğiniz yerlerde kurulumları sağlanarak daha hızlı çözüm üretilir.

4- Florya Eşya Yükleme İşlemleri

Florya evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Florya Eşya Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Florya eşya depolama ve ofis taşıma şirketi Florya anahtar teslim ev taşıma hizmeti

Florya Nakliyat ve Eşya Depolama

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Florya sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Florya Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bakırköy Florya-Şenlikköy Mah. bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferni gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Florya parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Florya Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Florya Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Florya İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2023 yılına kadar binlerce müşterimizi Florya’dan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Florya’dan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Bakırköy Florya’da Sorunsuz Taşının

Florya nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Florya’da ev taşıma hizmeti ortalam kaç saat sürüyor? Birden fazla bağımlı değişkenin olduğu ev taşıma hizmetinde eşyanın hacmi ve taşıma kategorilerine göre değişmektedir. Standart ev taşıma hizmeti ortalama 3 ile 6 saat arasında sürmektedir. Florya ev taşıma hizmeti için ne kadar ödeme yapılmaktadır? Evden eve nakliyat ya da ev taşıma hizmetinde sistem üzerinden ya da çağrı merkezi ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Ödeme yönteminizi belirterek hızlıca nakliye hizmet ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Florya Şehirler Arası ev taşıma işlemi kaç gün sürüyor? Şehirler arası evden eve taşımacılık iş süresi eşyalarınızın alındığı mesafe ile yeni adresinize olan km esas alınır. Bu bakımdan taşıma hizmeti için gerekli tüm detaylar ortaya konulduğunda net bir iş süresi belirtebiliriz. Florya Plaza taşıma hizmeti nereden alabilirim? Plaza taşıma hizmetlerinde Florya’da bulunan stüdyo, mağaza, spor salonu, okul vb. tüm alanlarda Bidüşüntaşın plaza taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Florya ev eşyası depolayan firmalar hangileri? Ev eşyası depolama hizmeti nakliye hizmetinden daha farklı ve daha titiz bir çalışma sistemi gerektirmektedir. Bu bakımdan ev eşyası depolama sisteminde Bidüşüntaşın odalı eşya depolama siteminden hemen yararlanabilirsiniz. Üstelik yıllık ödemelerde %10’a varan eşya depolama indirimi alabilirsiniz.
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.