Fikirtepe evden eve nakliyat hizmeti almak için doğru bir firma ile çalışmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Fikirtepe’de bugüne kadar kentsel dönüşüm nedeniyle binlerce ev, ofis ve kurum taşıma hizmeti sunduk. Bu çalılmamızda yer alan tecrübeler doğrultusunda Fikirtepe’nin yeni kentsel dönüşüm yüzü ile yapılan site, plaza, residence ve cazibe merkezlerinin taşıma hizmetini tamamladık.

Fikirtepe evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetiFikirtepe Nakliyat ve Depolama”

Fikirtepe’de evden eve nakliye, eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşıma, plaza taşıma, residence taşıma, okul taşıma hizmetini şehir içi ve şehirler arası olarak gerçekleştirmekteyiz.

Fikirtepe, İstanbul’un Anadolu yakasında Kadıköy ilçesine bağlı bir semttir. Bugün Fikirtepe yaşamış olduğu yeni yapılaşma ile birlikte yaşama standartlarının üst seviyeye çıktığı bir semt haline gelmiştir.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Firması

Fikirtepe evden eve nakliyat firması, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası parça eşya taşıma, minivan nakliye, az eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hemen şimdi İstanbul Fikirtepe bölgesinden nakliye ve depolama siparişini oluştur! Evden eve nakliyattan ofis taşımacılığına kadar fiyat teklifini anında ücretsiz bir şekilde öğren!

İhtiyacını en iyi biçimde aktarmak için yapay zeka teknolojisi ile size özel olarak hazırlanmış sistemimizden fiyat al butonuna tıklayın. Dakikalar içerisinde tüm detayları seçtiğinde anında fiyat teklifi karşına çıkacaktır. Sistemde yer alan fiyat teklifi ile hemen çağrı merkezimiz sizlere ulaşacaktır. İlgili eşya detayları hakkında merak ettiğiniz taşıma ve depolama süreci hakkında bilgi sunacağız. Akabinde sözleşme, sigorta için bilgilerinizi tarafımıza iletip; taşınma gün ve saatini bekleyebilirsiniz. Unutmayın! Bidüşüntaşın Fikirtepe ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığında güvenilir markalar arasında yer alan inovatif bir şirkettir. Kendi özmal araçları ve profesyonel ekiplerce hizmet sağlayan firmamız hizmetinizde.

Fikirtepe eşya taşıma ve depolama firması Fikirtepe Kentsel Dönüşüm ile Yenileniyor

Fikirtepe Evden Eve Taşımacılık

Fikirtepe evden eve taşımacılık hizmeti için gerekli tecrübe, donanım ve ekip olmazsa olmazlardan ve en temel yapı taşlarından biridir. Fikirtepe, Türkiye’nin kentsel dönüşüm semti olup; İstanbul’dan sonra en çok turizmin yoğun olduğu şehirdir. Yoğun taşınma süreçleri Fikirtepe üzerinden seyrettiği için genelde Fikirtepe İstanbul evden eve nakliyat ya da Kadıköy Fikirtepe evden eve nakliye işlemi yoğunlukla gerçekleştirilmektedir. Sizde taşınma hizmeti için Bidüşüntaşın eşya taşımacılığı kategorisine başvurabilirsiniz.

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıFikirtepe Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı5.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı16.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı28.000 – 32.200 ₺
Fikirtepe Ofis Taşıma Fiyatı14.000 ₺

Fikirtepe Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Fikirtepe evden eve nakliye hizmetinde en önemli detaylardan birisi; doğru firma ile çalışmaktır. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlayarak; binlerce ev ve iş yerini güvenli bir biçimde teslim ettik. Her taşıma firması Fikirtepe’de bulunan villa, ofis, iş yeri, parça eşya ya da eşya depolama hizmet kapsamında titiz bir çalışma sürdürmemektedir. Dolayısıyla hizmet almak istediğiniz alanda en popüler Fikirtepe evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalara erişmek ilk adım olacaktır.

1- Fikirtepe Taşınma Öncesi Ekspertiz Hizmeti

Fikirtepe taşınma önce eşya keşif hizmeti ile asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz. Böylece taşınma operasyonu için doğru bir fizibilite çalışması ile rahat bir süreç ile karşılaşacaksınız.

2- Fikirtepe Eşya Ambalajlama

Fikirtepe anahtar teslim ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınız ambalajlanarak de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Mevcut adresinizden eşyalarınızı korunaklı bir şekilde paketledikten hemen sonra yeni adresinize araç içi istiflemesine kadar her şey operasyonun bir parçası olacak şekilde kusursuz hizmet alırsınız.

3- Fikirtepe Eşya Montaj Hizmeti

Fikirtepe eşya montaj hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız ekiplerimizce monte hale getirir. Bu süreçte önceden planladığınız eşyalarınız belirlediğiniz yerlerde kurulumları sağlanarak daha hızlı çözüm üretilir. Mevcut evinizde kurulumu nasılsa, yeni adresinizde de aynı özenle kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Bidüşüntaşın’ın ustaları her adımda olduğu gibi montaj adımında da çözüm üretmeye devam ediyor.

4- Fikirtepe Eşya Yükleme Hizmeti

Fikirtepe evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir. Araçlarımız olası sarsıntılara karşın özel olarak yapılmış olan süspansiyon ile yükünüz olumsuz koşullardan etkilenmiyor.

5- Fikirtepe Eşya İndirme ve Yerleştirme Hizmeti

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Yerleştirme hizmetinde talebiniz doğrultusunda mutfak kolileriniz mutfak dolaplarına yerleştirilir. Bu hizmet ek paketlerimizden premium hizmetine girmektedir.

Fikirtepe uluslararası nakliyat Fikirtepe Uluslararası Eşya Taşımacılığı

Fikirtepe Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama FiyatlarıFikirtepe Eşya Depolama Fiyatları
1+1 Ev Depolama Fiyatı900₺– 1.500 ₺
2+1 Ev Depolama Fiyatı1.600₺ – 2.000 ₺
3+1 Ev Depolama Fiyatı2.200₺ – 2.800 ₺
4+1 Ev Depolama Fiyatı3.000 – 3700 ₺
Fikirtepe Ofis Eşyası Depolama Fiyatı2.300 ₺

Fikirtepe Nakliyat ve Eşya Depolama

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Fikirtepe sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur. Daha ulaşılabilir bir hizmet için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Fikirtepe Parça Eşya Nakliye Fiyatları

İstanbul Fikirtepe Parça Eşya Taşıma FiyatlarıFikirtepe Parça Eşya Nakliye Fiyatları
10 Koli 1 Adet Beyaz Eşya1500₺– 5.750 ₺
20 Koli 3 Adet Beyaz Eşya6.200₺ – 8.400 ₺
30 Koli 2 Adet Tekli Koltuk 3 Adet Beyaz Eşya9.200₺ – 13.500 ₺
40 Koli 2 Adet Berjer 4 Adet Beyaz Eşya 2 Adet Çekyat 1 Adet Çift Kişilik Yatak 2 Adet Baza14.000 – 16.300 ₺
İstanbul Fikirtepe 1+1 Ev Taşıma Fiyatı9.300 ₺ (Tek Özel Araç)

Fikirtepe Parça Eşya Taşıma

Fikirtepe İstanbul’a veya İzmir’den Fikirtepe’ye taşınacak olan  tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya nakliyesini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Fikirtepe parça eşya taşıma firması olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir. Bu önceliğimiz vaktinde ve özel taşıma hizmetleri sunmaktır.

Fikirtepe Ofis Taşıma Firması

Fikirtepe ofis taşıma firması ihtiyacınız için ortaya koymuş olduğumuz girişim, Türkiye’nin en iyi ofis taşıma firması olarak gün yüzüne çıkmıştır. İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için Fikirtepe’nin ofis taşıma firması ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Fikirtepe Ev Eşyası Depolama

Fikirtepe ev eşyası depolama ile Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. Fikirtepe’nin kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Fikirtepe İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Fikirtepe semtinden İzmir’e ev eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslimatını sağlıyoruz. Evinizde bulunan tüm eşyalarınızı paketleyip, araca yerleştiriyoruz. Arından varacağımız konum için harekete geçiyoruz. İzmir’e varış süremiz eşyanızın hacmi, paketleme türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Taşıma işleminde birinci gün paketleme ve yükleme, ikinci gün ise eşya teslimat ve kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Siz de Fikirtepe’den şehirler arası nakliyat talebiniz için bize ulaşabilirsiniz.

Fikirtepe Okul Taşımacılığı

Fikirtepe okul taşımacılığı hizmeti almak için Bidüşüntaşın lojistik firmasından hizmet alabilirsiniz. Taşıma hizmet türü ne olursa olsun sizlere çözüm üretiyoruz. Şehirler arası okul taşımacılığı ve yakın mesafe etüt merkezi, dershane ve üniversite taşıma hizmetlerimizde yararlanabilirsiniz.

İstanbul Fikirtepe Eşya Taşıma Firması

İstanbul Fikirtepe’de eşya taşıma firması ararken birçok soru aklınıza gelebilir. Bunlardan birisi:”Acaba taşınmak için hangi firma daha iyi?” ya da ‘‘Güvenilir ve titiz bir taşıma için hangi firmayı nasıl araştırabilirim?” gibi birçok soruya yanıt ararsınız. Tüm bu soruların yanıtları Bidüşüntaşın nakliyat, depolama ve lojistik anonim şirketinden alabilirsiniz.

Fikirtepe 216 Ev Taşıma ve Eşya Depolama

Fikirtepe 216 İstanbul’da tüm ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve geniş araç filomuz ile taşınma operasyonlarınızda yanınızdayız. Tüm paketleme, kurulum, eşya sevkiyatı için Bidüşüntaşın çağrı merkezini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Fikirtepe eşya taşıma firması nasıl bulabilirim?
Fikirtepe eşya taşıma firması olarak Bidüşüntaşın nakliyatı tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızın taşınmasında güvenilir çözüm ortağınıza ulaşmak için hemen iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Fikirtepe evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Evden eve nakliyat fiyatları 
için eşya detaylarınızı ve gideceği mesafe, kat durumu ve hacmini belirtmelisiniz. Tüm bu detaylardan sonra nakliye fiyat teklifinizi anlık olarak alabilirsiniz. Evden eve nakliyat taban fiyatları 5.000 TL’den başlamaktadır.

Fikirtepe Uluslararası eşya taşıma hizmeti sunuyor musunuz?
Evet.
Uluslararası eşya taşıma alanında uzman ekibimiz ve müşavirlerimiz ile birlikte tüm eşyalarınızı istediğiniz ülkeye sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Bu hizmet türü için eşya hacmi ve paketleme türü belirlenmelidir.

Fikirtepe Nakliyat iletişim numarası nedir?
Fikirtepe nakliyat hizmeti için 0850 305 98 96 numaralı çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×