Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? Kıyafetler Nasıl Taşınır?

Ana Sayfa » Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır? Kıyafetler Nasıl Taşınır?

Ev taşırken kıyafetlerinizin nasıl taşınacağını merak mı ediyorsunuz? Kimi kıyafetlerinizin ütülenmesi ya da temizlenmesi zor olabiliyor. Bunun için ev taşıma operasyonunda gereken hassasiyetin gösterilmesi profesyonel nakliye ile mümkündür. Bunun için kıyafetleriniz dolabınızda yer alan bölmeye uygun olarak elbise sandıklarına toplanır. Elbise sandıkları size özel olarak getirilir. Elbise sandıkları içerisinde yer alan askı yöntemiyle ütüsü bozulmadan titiz bir şekilde yeni adresinize ulaştırılır.

Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? Kıyafetler nasıl taşınır?
“Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? Kıyafetler nasıl taşınır? Bidüşüntaşın ile Pratik Taşınma Tüyoları”


Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Toplanır?

Ev taşırken kıyafetler özel üretim elbise sandıkları ile toplanır. Evinizde birden fazla dolap mevcut ise tüm elbiselerin için özel taşıma poşetleri ile askılıklarından geçirebilirsiniz.

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Taşınır?

Ev taşırken kıyafetler sistemli bir şekilde toplandıktan sonra tarafınıza özel olarak ulaştırdığımız elbise sandıkları taşınır. Taşıma esnasında olumsuz hava koşullarından etkilenmeyerek kitlenebilir sistem sayesinde yeni adresinize sorunsuz bir teslim sağlıyoruz.

Ev Taşırken Kıyafetleri Toplamak İçin Tüyolar

Her evin kendince eşya hacmi vardır. Bunun için kıyafetler de taşınma esnasında önemli konu haline gelmektedir. 

1- Kıyafetlerinizi Sınıflandırın

Taşınırken elbiseleriniz hangi odadan aldığınızı kontrol edin. Akabinde ilgili odaya ait raf ya da askı sisteminde hangi elbiselerin yer almasını istiyorsanız numaralandırın.

2- Kıyafet Kolisi Kullanın

Askı yöntemi gerektirmeyen kazak, t-shirt, pantolon vb. kıyafetlerinizde kıyafet kolisi kullanabilirsiniz.

3- Kıyafetlerinizi Kılıflara Koyun

Taşınma günü hava yağışlı olabilir. Bunun için önceden kıyafetlerinizi taşımak isteyebilirsiniz. Sizler de taşınma operasyonu öncesi elbise kılıflarını kullanarak kıyafetlerinizin taşınmasında önemli rol oynayabilirsiniz.

Ev Taşınırken Kıyafetlerin Ütüsü Bozulmaması İçin Ne Yapılmalı?

Ev taşırken kıyafetlerinizin ütüsü bozulabilir ya da kirlenebilir. Bunun için endişe etmeyin. Bidüşüntaşın Nakliyat olarak elbise taşıma kutuları ile elbiselerinizin ütüsü ilk günkü gibi taşınacaktır.

Ev Taşırken Kıyafetler Nasıl Paketlenir?

Her elbisenin kendine özgü bir taşıma yöntemi vardır. Daha uzun elbiseleriniz için kılıflarla paketleyebilirsiniz.

Taşınmak İçin Kıyafetleri Toplarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Taşınmak için kıyafetleri toplarken hangi çekmeceden ya da hangi raftan aldığınızı kontrol edebilirsiniz. Bunun için ilgili kıyafet kutusuna elbiseleri aldığınız oda ile birlikte numaralandırabilirsiniz. Diğer bir açıdan kutu yaptıktan sonra kutunun iç haznesine ambalaj kağıdı ya da ambalaj poşeti serebilirsiniz. Bu şekilde oluşabilecek taşıma aksaklıklarını bertaraf edebilirsiniz.

Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? Kıyafetler nasıl taşınır?
“Ev taşırken kıyafetler nasıl toplanır? Kıyafetler nasıl taşınır?”

Taşınmadan Önce Kıyafetler İçin Ne Yapılmalı?

Taşınmadan önce dilerseniz kışlık ve yazlık olmak üzere iki kategoriye ayırabilirsiniz. Bu tür kıyafet taşımalarında yeni evinizde önemli ölçüde yerleştirme noktasında çok rahat edeceksiniz. Gerekli ve gereksiz olarak gördüğünüz kıyafetleri bir tarafa ayırabilirsiniz. İhtiyacınız olmayan kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz. Dilerseniz de belediyelerin elbise dolaplarına gönderebilirsiniz.

Taşınmadan Sonra Kıyafetler İçin Ne Yapılmalı?

Taşınmadan sonra kıyafetlerinizi hijyen açısından yıkayabilirsiniz. Dilerseniz de kuru temizleme işlemi için en yakın kuru temizleme şubesine teslim edebilirsiniz. Kıyafetlerinizi taşınmadan sonra yerleştirmek için de sınıflandırma sistemine göre hareket edin. Bu şekilde yazlık ve kışlık olarak elbiselerinizi rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×