Ev taşımak birçok unsurdan oluşmaktadır. Ev taşımanın fiyatlandırma(Tıklayarak Fiyat Alabilirsiniz) çalışması mevcut evinizde bulunan oda sayısı, evinizin bulunduğu kat durumu, evinizin bulunduğu yerde bina asansörünün yük asansörü olup olmadığı, taşımanın merdivenlerden mi yoksa dış cephe modüler asansör ile mi taşınacağı, evinizde bulunan tüm kırılabilir veya dökülebilir eşyalar dahil elbiseleriniz, kitaplarınız vb. kolilenecek eşyaların şirket tarafından mı? Yoksa sizler tarafından mı toparlanacağı; yeni eviniz ile mevcut eviniz arasındaki lokasyon durumu, yeni evinize eşyaların taşınması için bina içerisinde yük asansörünün var olup olmadığı veya yeni evinizde eşyaların taşınması için merdivenlerin kullanıp kullanılmadığı veya yeni evinizde bu unsurların bulunmayıp sadece dış cephe modüler asansör ile mi taşınacağı durumu tüm ev taşıma masraflarınızı belirleyen önemli detaylardır.

Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Evden eve nakliyat, ev taşıma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireylerin, Ev eşyalarının A noktasından alınıp; eşyaların paketlenmesi, eşyaların demonte hale getirilmesi, eşyaların araca istiflenmesi, B noktasına ulaştırılıp; eşyaların araçtan indirilmesi ve eşyaların yeni evinizde monte edilmesine evden eve nakliyat denir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Ne Kadar Güvenli ?

Evden eve nakliyat şirketleri, öncelikle oluşturduğu portfolyo ile belirlenmektedir. Alacağınız hizmetin ne kadar güvenli olduğunu ilk etapta düşünmekten ziyade, nakliye şirketinin daha önce ev taşıma ile ilgili bir çalışma ortaya koyup, ev taşıma sektöründe gerekli belgelere sahip olup olmadığını, herhangi bir odaya kaydının olup olmadığı, vergi levhası dahil taşıma esaslı meslek odası sertifikalarını sorgulamanız ev taşıma işleminden doğacak mağduriyetlerin önüne geçmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki ev taşıma şirketlerinin eşyalarınız taşınırken oluşacak zarara ilişkin bir sigorta şirketi ile çalışıp çalışmadığıdır. Eğer evden eve nakliyat şirketi bir sigorta şirketi ile çalışıyorsa mutlaka sigorta poliçesini oluşturduğu Sigorta şirketinin bilgisini alıp ilgili ev taşıma şirketinin var olup olmadığını sorgulamanız en doğru kararlardan biri olacaktır.

Evden eve nakliyat şirketleri son yıllarda hızla artan bir sektör olmakla birlikte köklü bir tecrübeye sahip olmayan kişi(lerin) de bu hizmet altında karmaşa içinde çalışmaktadırlar. Birçok mağduriyete sebep olan bu şahıslar, kurumsal evden eve nakliyat şirketlerinin itibarını önemli derecede zedelemektedir. Ev taşıma firmalarının bu konuda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde gerekli kamu, kurum ve kuruluşlarla birlikte toplantılarını kademeli olarak gerçekleştirmektedir.

Ev Taşıma Şirketlerinin sikayetvar.com ‘daki Yorumları Dikkate Alınır Mı ?

Mutlaka sizler de ev taşıma şirketlerini araştırırken taşıtmak istediğiniz firmayı seçerken nakliye firması hakkında şikayetlerin var olup olmadığını veya şikayet var ise nasıl bir mağduriyetlerin yaşandığını incelemek adına birtakım analizlerle karşılaşmak isteyebilirsiniz. Ancak burada şunu unutmamanız gerekmektedir: Evden eve nakliyat şirketlerinin oluşturduğu mağduriyetleri çözme yolunda bir girişim sergiliyor olsalar da kimi şahıslar bu konuda sanki ortada bir mağduriyet varmış gibi gösterip, nakliye şirketlerinin itibarını zedelemek ve rekabet ortamını serbest hale getirmeye çalışmak için çaba sarf eden kötü niyetli kimseler tarafından bu girişimler oluşturulmaktadır. Bu platformlardaki yorumları dikkate almak sizler için iyi bir izlenim olabilir ancak şikayetlerin doğruluğunu öğrenmek için ilgili nakliye şirketinin yukarıda bahsetmiş olduğumuz belgelerinin olup olmadığını öğrenmişseniz şikayetleri çok ciddiye almamanızı öneririz. Zira bir şirket oluşacak mağduriyeti kendi bünyesinde çözüme kavuşturmak için çözümü müşterilerine çoktan sunmuş ve bu sorunu çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürmüş demektir. Ancak unutulmaması gerekir ki bazı müşteri profilleri ilgili taşınma sonucunda herhangi bir mağduriyetin ilgili nakliye şirketi tarafından yaşatılmamış olmasına rağmen sırf nakliye şirketini kötülemek ve nakliye şirketinden indirim almak için bu konudaki örnekleri nakliye şirketlerinden öğrenmekteyiz. Bir müşteri ve bir nakliye şirketi her açıdan sorumluluğunun farkında olmalıdır. Bu farkındalık gereken tüm ihtiyaçların çözümünü beraberinde getirmektedir.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×