Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Ana Sayfa » Ev Taşıma Fiyatları Nasıl Belirlenir ?

Ev taşımak birçok unsurdan oluşmaktadır. Ev taşımanın fiyatlandırma(Tıklayarak Fiyat Alabilirsiniz) çalışması mevcut evinizde bulunan oda sayısı, evinizin bulunduğu kat durumu, evinizin bulunduğu yerde bina asansörünün yük asansörü olup olmadığı, taşımanın merdivenlerden mi yoksa dış cephe modüler asansör ile mi taşınacağı, evinizde bulunan tüm kırılabilir veya dökülebilir eşyalar dahil elbiseleriniz, kitaplarınız vb. kolilenecek eşyaların şirket tarafından mı? Yoksa sizler tarafından mı toparlanacağı; yeni eviniz ile mevcut eviniz arasındaki lokasyon durumu, yeni evinize eşyaların taşınması için bina içerisinde yük asansörünün var olup olmadığı veya yeni evinizde eşyaların taşınması için merdivenlerin kullanıp kullanılmadığı veya yeni evinizde bu unsurların bulunmayıp sadece dış cephe modüler asansör ile mi taşınacağı durumu tüm ev taşıma masraflarınızı belirleyen önemli detaylardır.

Evden Eve Nakliyat Nedir ?

Evden eve nakliyat, ev taşıma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen bireylerin, Ev eşyalarının A noktasından alınıp; eşyaların paketlenmesi, eşyaların demonte hale getirilmesi, eşyaların araca istiflenmesi, B noktasına ulaştırılıp; eşyaların araçtan indirilmesi ve eşyaların yeni evinizde monte edilmesine evden eve nakliyat denir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Ne Kadar Güvenli ?

Evden eve nakliyat şirketleri, öncelikle oluşturduğu portfolyo ile belirlenmektedir. Alacağınız hizmetin ne kadar güvenli olduğunu ilk etapta düşünmekten ziyade, nakliye şirketinin daha önce ev taşıma ile ilgili bir çalışma ortaya koyup, ev taşıma sektöründe gerekli belgelere sahip olup olmadığını, herhangi bir odaya kaydının olup olmadığı, vergi levhası dahil taşıma esaslı meslek odası sertifikalarını sorgulamanız ev taşıma işleminden doğacak mağduriyetlerin önüne geçmektedir. Ayrıca belirtmek gerekir ki ev taşıma şirketlerinin eşyalarınız taşınırken oluşacak zarara ilişkin bir sigorta şirketi ile çalışıp çalışmadığıdır. Eğer evden eve nakliyat şirketi bir sigorta şirketi ile çalışıyorsa mutlaka sigorta poliçesini oluşturduğu Sigorta şirketinin bilgisini alıp ilgili ev taşıma şirketinin var olup olmadığını sorgulamanız en doğru kararlardan biri olacaktır.

Evden eve nakliyat şirketleri son yıllarda hızla artan bir sektör olmakla birlikte köklü bir tecrübeye sahip olmayan kişi(lerin) de bu hizmet altında karmaşa içinde çalışmaktadırlar. Birçok mağduriyete sebep olan bu şahıslar, kurumsal evden eve nakliyat şirketlerinin itibarını önemli derecede zedelemektedir. Ev taşıma firmalarının bu konuda yapmış olduğu çalışmalar neticesinde gerekli kamu, kurum ve kuruluşlarla birlikte toplantılarını kademeli olarak gerçekleştirmektedir.

Ev Taşıma Şirketlerinin sikayetvar.com ‘daki Yorumları Dikkate Alınır Mı ?

Mutlaka sizler de ev taşıma şirketlerini araştırırken taşıtmak istediğiniz firmayı seçerken nakliye firması hakkında şikayetlerin var olup olmadığını veya şikayet var ise nasıl bir mağduriyetlerin yaşandığını incelemek adına birtakım analizlerle karşılaşmak isteyebilirsiniz. Ancak burada şunu unutmamanız gerekmektedir: Evden eve nakliyat şirketlerinin oluşturduğu mağduriyetleri çözme yolunda bir girişim sergiliyor olsalar da kimi şahıslar bu konuda sanki ortada bir mağduriyet varmış gibi gösterip, nakliye şirketlerinin itibarını zedelemek ve rekabet ortamını serbest hale getirmeye çalışmak için çaba sarf eden kötü niyetli kimseler tarafından bu girişimler oluşturulmaktadır. Bu platformlardaki yorumları dikkate almak sizler için iyi bir izlenim olabilir ancak şikayetlerin doğruluğunu öğrenmek için ilgili nakliye şirketinin yukarıda bahsetmiş olduğumuz belgelerinin olup olmadığını öğrenmişseniz şikayetleri çok ciddiye almamanızı öneririz. Zira bir şirket oluşacak mağduriyeti kendi bünyesinde çözüme kavuşturmak için çözümü müşterilerine çoktan sunmuş ve bu sorunu çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürmüş demektir. Ancak unutulmaması gerekir ki bazı müşteri profilleri ilgili taşınma sonucunda herhangi bir mağduriyetin ilgili nakliye şirketi tarafından yaşatılmamış olmasına rağmen sırf nakliye şirketini kötülemek ve nakliye şirketinden indirim almak için bu konudaki örnekleri nakliye şirketlerinden öğrenmekteyiz. Bir müşteri ve bir nakliye şirketi her açıdan sorumluluğunun farkında olmalıdır. Bu farkındalık gereken tüm ihtiyaçların çözümünü beraberinde getirmektedir.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×