Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama Öncesinde Ne Yapılmalı?

Ana Sayfa » Eşya Depolama Öncesinde Ne Yapılmalı?

Eşya depolama öncesinde ne yapılmalı genel olarak bakıldığı zaman yapmanız gereken bazı detaylar bulunuyor. Eşyalarınız için nerede ve ne zaman depolama ihtiyacı duyduğunuz belli olmamaktadır. Sizler için düşük bir ihtimal gibi gelse de bir anda depolama alanına ihtiyaç duyabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra hazırda bu ihtiyaca sahip olduğunuzun da farkında olmayabilirsiniz. Eşya depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman öncelikle detaylı bir planlama yapmanız gerekir. Bu hizmetlerde ister planlı ister plansız bir şekilde girişin. Ancak öncesinde mutlaka yapılması gereken bazı hazırlıklar vardır.

Eşya depolama sürecinin daha kolay ve hızlı şekilde ilerleyebilmesi adına ve aynı zamanda eşyalarınızın başına kötü bir durum gelmeden güvenli şekilde depolanacağı alana ulaşabilmesi için hazırlık önemlidir. Tüm bu ön hazırlıkları yapmadığınızda maddi anlamda zarara uğrayabilirsiniz. Bu tarz bir maddi zarar, bütçenizi aşacak beklenmedik maliyetleri beraberinde getiriyor. Bu nedenle depolama hizmetleri öncesinde mutlaka firmayla irtibata geçmeniz ve daha detaylı şekilde bilgi almanız öneriliyor.

Eşya depolama öncesinde ne yapılmalı

Eşya Depolama Sürecini Belirlemek

Eşyalarınızı depoya kaldırmadan öncesinde ilk olarak ne kadar süre ile tutmayı planladığınızı düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde vereceğiniz kararlar, çeşitli problemler yaşamanıza neden olacaktır. Bu nedenle ihtiyacınızın gerektirdiği zamanı veya bulunuyorsa ekstra özel durumları hesaplayabilir ve tahmini bir süre planlaması yapabilirsiniz. Hatta belirlediğiniz süreye bir miktar ekleme yapmanız, depolama sürecinizi sağlama almanızı sağlar.

Eşya depolama öncesi takvim çıkartmanız avantajlı bir olanak sağlar. Örnek olarak yeni bir eve taşınmayı planlıyorsanız tadilat sürecinizde eşyalarınızı depoda muhafaza edebilirsiniz. Üstelik birçok eşya depolama firması sizlere sunacağı depolama hizmetlerinde fiyatlandırma yaparken vereceğiniz süreyi esas alır. Bununla birlikte uzun süreli eşya depolama hizmeti almayı planlıyorsanız avantajlı fiyat tekliflerinden de yararlanabilirsiniz.

Sonuç olarak eşya depolama hizmetleri, son zamanlarda sıklıkla tercih edilen hizmetlerdir. Taşınma sürecinde, yurtdışı taşınma sürecinde kolaylık sağlayan depolama hizmetleri, profesyonel firmalarla birlikte daha kolay hale getirir. Özellikle yenilikçi eşya depolama çözümleriyle beraber hem eşyalarınız hem de sizler adına avantaj sağlanabilecektir.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama öncesinde ne yapılmalı baktığımızda planlama süreciyle birlikte depolama hizmetleri konusunda detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Eşyaları depolama alanları için ne kadarlık bir bütçe ayırdığınız ve ne kadar süre ayırdığınız oldukça önemli bir unsurdur. Tüm bu özelliklerle beraber sunulan ek hizmetler kapsamında geniş fiyat aralıkları görebilmek mümkündür. Bu nedenle eşyalarınızın depolanması adına ne kadar bir bütçe ayarladığınızı belirlemelisiniz.

Tüm bunlarla birlikte planlarınızda yaşanması muhtemel olan aksamalarda bütçenizi ne kadar zorlayacağınızı da göz önünde bulundurmanız gerekir. Aksi takdirde eşya depolama fiyatları açısından maddi anlamda zor durumda kalmanız söz konusu olabilmektedir.

Eşya Depolarken Planlama Aşaması

Eşya depolama hizmetleriyle alakalı planlamalarınız netleştikten sonrasında eşyalarınızı paketleme zamanınız gelmiştir diyebiliriz. Aynı şekilde düzenli ve özenli şekilde davranmanız gerekiyor. Sonrasında tekrar yerleştirme sürecinde kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda eşyalarınızın zarar görmesinin de önüne geçer. Kurumsal depo kiralama sürecinde de özellikle arşiv de diğer önemli eşyaların depolanmasında oldukça önemli bir konudur. Bu tarz eşyalara kolay ulaşım sağlamak, ihtiyaç duyduğunuz eşyaya ulaşmak adına kategorizasyon yapılabilmektedir.

Ev eşyası depolama aşamasında da eşyalarınızı kolilemeniz gerekir. Aynı şekilde kırılacak olanları özenli ve ayrı şekilde toparlayın. Eşyalarınızı bölerken benzer eşyaları bir arada bulundurabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın da birbirine zarar vermesinin önüne geçebilirsiniz. Eğer beyaz eşya depolama yapacaksanız, tamamen temiz ve paketlenmiş şekilde koymanız önerilmektedir. Böylece depoda bekleme sürecinde eşyalarınızın başına gelebilecek zararlardan kaçınabilmeniz mümkündür.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×