Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Doğru Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Ana Sayfa » Doğru Nakliyat Firması Nasıl Seçilir?

Doğru nakliyat firması nasıl seçilir sorusu özellikle günümüzde nakliyat firmalarının artmasıyla sıklıkla soruluyor. Düzgün ve sağlıklı bir nakliyat süreci için ve herhangi bir problemle karşılaşmamak için doğru bir taşınma planı yapmak gerekli. Bununla birlikte tercih edebileceğiniz birçok evden eve nakliyat firmaları mevcut. Doğru bir taşınma sürecini geçirmek için ilk olarak müşteri memnuniyetine önem veren firmayla çalışmanız gerekir. Ev, ofis vb. taşıma süreci oldukça streslidir. Bu nedenle sizlerin fikirlerine önem veren bir firma ile çalışmanız gerekir. Taşınması planlanan eşyalarınıza firmanın değer göstermesi, onları kendi eşyasıymış gibi taşıması gerekiyor.

Yaptığı işin bilincinde olan nakliyat firması ile anlaşmanız gerekir. Böylece taşınma sürecinde karşılaşılabileceğiniz sorunları en aza indirirsiniz. Anlaştığınız firma sizlere sorunların yanında ekstra sorunları çıkartmaz, bunun yerine sizlerin sorunlarınıza çözümler üretir. Böylece sancısız bir taşınma süreciyle karşı karşıya kalırken aldığınız hizmetten en iyi şekilde memnun kalırsınız.

Nakliyat Firmasında Olması Gereken Özellikler

Günümüzde birçok dolandırıcılık olayı vardır. Dolandırıcılık olaylarından dolayı anlaşma sağlanan evden eve nakliyat firmalarının sertifikalarına tam şekilde sahip olması gerekiyor. Böylece hizmet sağlayan firmalarda bir sorun olması durumunda hak talep edilebilirsiniz. Aynı zamanda firmaların edindiği tecrübe ve bu belgeler sizler için tam olarak güvence olur. Sabit fiyat konusu da yine belgeler kadar göz önünde olan bir faktördür. Bu problemle alakalı yapılması gerekenlerden birisi iyi bir araştırma yapılmasıdır. Araştırma sonucunda birçok fiyat alternatifi karşınıza çıkar.

Şehirlere göre de değişen fiyatlar mevcuttur. İstanbul taşımacılık hizmetleri ile diğer şehirlerde verilen hizmetler farklı olabilmektedir. Tüm bunların sonucunda sizlerde en uygun firmayı kolay bir şekilde tercih edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tercihten pişman olmamak için iyi bir piyasa araştırmasının yapılması gerekiyor.

Nakliyat Firması Nasıl Araştırılır?

Taşınma süreci öncesinde araştırma yaparken birçok firma ile karşılaşırsınız. İstanbul nakliyat firmaları Ankara, İzmir, Bursa, Muğla gibi büyük şehirlerde ise bu firmalar oldukça fazladır. Bulduğunuz firmayı detaylı bir şekilde araştırmanız önerilir. Firmaların daha önce bu işi yapıp yapmamış olması ve yetki belgesinin olması tarzı detaylar oldukça önemli. Tüm bu bilgilere ulaşma aşamasında ise web site kontrolü yapabilirsiniz. Ardından sosyal medya hesaplarından bu yerlere ulaşabilirsiniz. Sadece tüm ev ve ofis eşyaları için değil parça eşya taşıma gibi durumlarda da iyi bir araştırma gerekiyor.

Doğru nakliyat firması nasıl seçilir baktığımızda, tercihlerinizde dikkat etmelisiniz. Çünkü şehirlerarası nakliyat aşamasında da büyük bir önem kazanmaktadır. Çünkü uzun mesafeli yolculuklarda eşyalarınızın güvenli bir şekilde ve sağlam bir şekilde taşınması önemli detaylar arasında yer alıyor. Asansörlü nakliyat hizmetlerinde de son teknoloji ve güvenilir araçların kullanılması, güvenliğiniz açısından önemlidir.

Doğru Nakliyat Firması Özellikleri

Profesyonel taşımacılık ve eşya depolama hizmetlerine baktığımızda, firma tecrübesi önemlidir. aynı şekilde sertifika özelliklerinin bulunması da gerekiyor. Nakliyat firmalarının bu kadar fazla olması, her birinin aynı kalitede hizmet sağladığı anlamına gelmemektedir. Firmanın bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde taşıma yapması, müşteri memnuniyetini sağlaması, çalışan kişilerin profesyonel olması gibi detaylar en önemli özelliklerdir.

Sonuç olarak doğru nakliyat firması nasıl seçilir baktığımızda firmanın alanında uzman olması başka bir faktördür. Bu firmaların gelişmiş ve üstün kalitede hizmet verip verilmeyeceğinin araştırılması gerekiyor. Aynı şekilde firma bünyesinde iş veren elemanlarında nakliye sürecinde gereken donanıma ve bilgi birikimine sahip olması gerekir. Bu noktada en önemi konuda bireylerin taleplerini net şekilde belirtmesidir. Böylece her türlü imkânı sağlayan ve verdiği hizmetler doğrultusunda fiyat garantisi sağlayan firma olarak gerekli destek verilecektir.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×