Evden Eve Nakliyat

Derin Dondurucu Nasıl Taşınır? Taşınırken Derin Dondurucudaki Yiyecekler

Ana Sayfa » Derin Dondurucu Nasıl Taşınır? Taşınırken Derin Dondurucudaki Yiyecekler

Derin dondurucu nasıl taşınır? Taşınırken derin dondurucudaki yiyecekler nasıl muhafaza edilir? sorusunun en net cevabı Bidüşüntaşın’da.

Taşınırken çoğumuz buzdolabı ya da derin dondurucu dolapları içerisindeki yiyeceklerimizi nasıl taşıyacağımızı kestiremeyiz. Kimi taşınma esnasında derin dondurucudaki ürünleri toplamayı unutabilmektedir. Ancak taşındıktan sonra derin dondurucudaki yiyeceklerin bozulma ya da dolabın içerisinde bir sızıntıya neden olabilir. Bunun için derin dondurucudaki eşyaların nasıl taşınması ve hangi yöntem ile muhafaza edileceğinizi sizlere aktaracağız.

Derin dondurucu nasıl taşınır? Derin dondurucu nasıl taşınır?[/caption]

Derin Dondurucu Nasıl Taşınır?

Derin dondurucu, ambalajlama malzemesi ile paketlenip sıkıca bağlandıktan sonra taşınır. Derin dondurucu taşınırken içerisinde ürün bulunmaması gerekmektedir. Derin dondurucunun sağlam taşınması için 2 kişi karşılıklı tutarak taşınmalıdır.

Derin dondurucu taşıma işleminde araca en son yüklenir ve ilk önce indirilerek yeni adresinizde dinlendirildikten sonra kullanabilirsiniz. Ancak bunun öncesinde şu detayları iyi bilmelisiniz.

Derin dondurucunuz içerisinde ürün bulundurarak taşımayınız. Taşıma esnasında ağırlık arz edeceği için zorluk yaşayabilirsiniz. Derin dondurucunuzu ölçün. Yeni adresinizde nereye konumlandıracağınızı belirleyin. Daha sonra derin dondurucunuzu boşaltın. Boşalan derin dondurucuya güzel bir streç film ile kaplayın. Daha sonra kenar köşebent ambalaj malzemesi ile paketleyin. Daha sonra kalın ambalaj pıt pıtı ile sarın. Ardından taşıma ipi ile bağlayın ve ekip arkadaşınız ile birlikte karşılıklı olarak ağırlığı yüklenin. Böylece derin dondurucunuz ani çarpma ve taşımalarda önemli ölçüde büyük performans sağlayacaktır.

Derin Dondurucu Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Derin dondurucu taşınırken iç haznesini boşalttığınızdan emin olun. Her derin dondurucu aynı ağırlık ve hacme sahip değildir. Kimi derin dondurucuların motor bakımından hassas hazneye sahip olabilir. Bunun için uygun ambalajlama işlemi ve profesyonel taşıma hizmeti ile taşımanız doğru bir tercih olacaktır. Bu yüzden derin dondurucu taşınırken içindeki yiyecekleri çıkarın.

Derin Dondurucu Yan Taşınır Mı?

Hayır. Derin dondurucu yan taşınmaz. Derin dondurucunun motor ve motordaki bulunan gaz miktarı yan taşınmaya müsait değildir. Derin dondurucu karşılıklı olarak düz bir biçimde taşınmalıdır. Aksi takdirde derin dondurucunuz zarar görebilir.

Taşınırken Derin Dondurucudaki Yiyecekler

Taşınırken derin dondurucudaki yiyecekler dondurulmuş ya da sıvı halde olabilir. Taşınırken kısa mesafelerde derin dondurucudaki yiyecekleri çıkartmanıza ihtiyaç yoktur. Bunun için derin dondurucunun içindeki yiyecekler bir saklama kutuları ile taşınabilir. Sağlığınız için nakliye ekiplerince taşıma esnasında derin dondurucunun boşaltılmasını talep edebilirsiniz.

Taşınırken Derin Dondurucudaki Yiyecekler Ne Yapılır?

Taşınırken derin dondurucudaki yiyecekler hazneden çıkarıldıktan hemen sonra uygun bir taşıma kutusuna konur. Asla bir karton koliye yiyecekleri koymayın. Çünkü dondurulmuş ürünler belli bir süreden sonra çözünür ve karton koliyi nemlendirir. Hem yiyecekleriniz için bir risk oluşturur hem de taşınırken koli zarar görebilir.

Taşınırken Derin Dondurucudaki Yiyecekler Boşaltılmalı Mı?

Evet, kesinlikle taşınırken derin dondurucudaki yiyecekleri boşaltılmalıdır. Aksi halde derin dondurucu dolu vaziyette taşınırsa hem beyaz eşyanız hem de içerisindeki yiyecekler zarar görecektir.

Derin Dondurucu İçi Doluyken Taşınır Mı?

Hayır, derin dondurucu içi doluyken taşınmaz. Bu yanlış bir taşıma yöntemidir. Şayet profesyonel bir taşıma şirketinden hizmet alıyorsanız uygun paketleme ve taşıma yöntemiyle içerisindeki ürünler boşaltılır ve usulüne uygun taşınır.

Derin Dondurucudaki Dondurulmuş Yiyecekler Nasıl Taşınır?

Derin dondurucudaki dondurulmuş yiyecekler buzluk haznesi olan kutular ile taşınır. Bu kutular gerektiğinde fişe takılarak taşıma hizmetiniz bitene kadar aynı derecedeki yiyeceklerin soğuk ve sıcaklığını korur. Genellikle internetten de sipariş edebileceğiniz buzluk dolapları portatif ve taşınması kolay bir yapıya sahiptir. Taşınırken yiyecekleriniz bozulmaz. Böylece yiyeceklerinizi ilk günkü gibi tazeliğini koruyacaktır.

Derin dondurucu taşıma kutusu ile yiyecekler nasıl taşınır? Derin dondurucu taşıma kutusu ile yiyecekler nasıl taşınır?[/caption]

Derin dondurucu taşıma kutusu ile yiyecekler nasıl taşınır?

Derin Dondurucu Taşındıktan Kaç Saat Sonra Çalıştırılır?

7 ile 24 sat sonra çalıştırılır. Derin dondurucunuz kullanım ve garanti belgesini kontrol ederek, taşıma öncesi ve sonrası ne kadarlık bir sürede çalıştırılacağı bilgisine erişebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için derin dondurucu marka ve modelinizi internet aracılığı ile araştırarak öğrenebilirsiniz. Bir diğer çözüm ise derin dondurucu markanızın müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×