1+1 Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Profesyonel İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Alabilirim?

1+1 Evden eve nakliyat işlemlerinizde Bidüşüntaşın daima yanınızda. İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketiyiz. ”Profesyonel nakliyat şirketi nasıl bulabilirim?”, ”Evimi taşıtmak istiyorum, fakat evden eve nakliyat şirketi bulmakta zorlanıyorum” diyorsan seni şöyle alalım. Bidüşüntaşın’ın sunmuş olduğu ek hizmet paketleri sayesinde kolayca geçen taşıma sürecinden yararlanmak için hemen fiyat al bölümünden bizlere talebini bırakabilirsin. Veya 0850 305 98 96 Müşteri Hizmetleri hattımızdan talebini bizlere detaylandırabilirsin. Bidüşüntaşın ile taşınmak işte bu kadar basit.

Evinizi 3 Adımda Taşıyalım

Evinizi taşıtmak istiyorsunuz fakat planlı bir taşınma yapamıyor musunuz? Hadi hep beraber Bidüşüntaşın’ın üç adımda taşın modelini tanıyalım.

1.  Adım (1.Gün)

  • Bidüşüntaşın ile taşınma talebinizi oluşturun.
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti veya online (çevrimiçi) ekspertiz hizmetimiz ile mevcut evinizi, eşyalarınızı ve sizleri tanıyalım.
  • Ekip arkadaşlarımız taşınma gün ve saatinizi belirleyerek detaylı bir taşınma raporu hazırlayalım.

2. Adım (2.Gün)

  • Ekip arkadaşlarımızın birgün öncesinden veya günler öncesinden hazırlamış olduğu taşınma raporunuza istinaden mevcut eviniz için gerekli personel temini, taşınma günü için gerekli ambalajlama malzemelerimiz ile ikinci gün tüm eşyalarınız paketlenerek hazır hale getirilir. Ek paket hizmetimizi talep ettiğiniz takdirde evinizde bulunan tüm hassas eşyalarınız ve kıyafetlerinizi paketleyip taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

3.Adım (3.Gün)

  • Taşınma gününüzün son aşamasına hoş geldiniz. Taşınmaya hazır hale gelen eşyalarınız için mevcut evinizin konumu, trafiği ve sokak darlığına göre gerekli araç teminleri yapılır.
  • Taşınma gününüz için taşınma raporunuzda belirtilmişse ek paketimiz olarak sunulan asansörlü evden eve nakliyat (modüler dış cephe asansör) temin edilir.
  • Taşınma gününüz için trafiğin yoğun olduğu ve dar sokaklar arasında stressiz bir taşınma gerçekleştirmek için tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. Taşınma raporunuzun oluşturulduğu gün gerektiği takdirde özellikle dış cephe asansör kurulumu olduğu taşınmalarda en yakın trafik polisinden ve en yakın zabıta birimlerinden almanız gereken izinleri sizlere aktarıyoruz.
  • Taşınmanız için tüm olumsuzluk oluşturabilecek engelleri kaldırdık şimdi uzman ekibimiz ile eşyalarınız araçlarımıza yüklenerek taşınma işleminiz gerçekleştirilir.
  • Yeni eviniz için diğer prosedürler aynen uygulanarak planlı ve modern bir taşınma günü geçirebilirsiniz.

İYİ Kİ BİDÜŞÜNTAŞIN VAR.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.