1+1 Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

1+1 Evden eve nakliyat işlemlerinizde Bidüşüntaşın daima yanınızda. İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketiyiz. ”Profesyonel nakliyat şirketi nasıl bulabilirim?”, ”Evimi taşıtmak istiyorum, fakat evden eve nakliyat şirketi bulmakta zorlanıyorum” diyorsan seni şöyle alalım. Bidüşüntaşın’ın sunmuş olduğu ek hizmet paketleri sayesinde kolayca geçen taşıma sürecinden yararlanmak için hemen fiyat al bölümünden bizlere talebini bırakabilirsin. Veya 0850 305 98 96 Müşteri Hizmetleri hattımızdan talebini bizlere detaylandırabilirsin. Bidüşüntaşın ile taşınmak işte bu kadar basit.

1+1 evden eve nakliyat
1+1 evden eve nakliyat

1+1 evden eve nakliyat

1+1 Evinizi Üç Adımda Taşıyalım

1.  Adım (1.Gün)

Bidüşüntaşın ile taşınma talebinizi oluşturun. Ücretsiz ekspertiz hizmeti veya online (çevrimiçi) ekspertiz hizmetimiz ile mevcut evinizi, eşyalarınızı ve sizleri tanıyalım. Ekip arkadaşlarımız taşınma gün ve saatinizi belirleyerek detaylı bir taşınma raporu hazırlayalım.

2. Adım (2.Gün)

Ekip arkadaşlarımızın birgün öncesinden veya günler öncesinden hazırlamış olduğu taşınma raporunuza istinaden mevcut eviniz için gerekli personel temini, taşınma günü için gerekli ambalajlama malzemelerimiz ile ikinci gün tüm eşyalarınız paketlenerek hazır hale getirilir. Ek paket hizmetimizi talep ettiğiniz takdirde evinizde bulunan tüm hassas eşyalarınız ve kıyafetlerinizi paketleyip taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

3.Adım (3.Gün)

Taşınma gününüzün son aşamasına hoş geldiniz. Taşınmaya hazır hale gelen eşyalarınız için mevcut evinizin konumu, trafiği ve sokak darlığına göre gerekli araç teminleri yapılır. Taşınma gününüz için taşınma raporunuzda belirtilmişse ek paketimiz olarak sunulan asansörlü evden eve nakliyat (modüler dış cephe asansör) temin edilir. Taşınma gününüz için trafiğin yoğun olduğu ve dar sokaklar arasında stressiz bir taşınma gerçekleştirmek için tüm bilgileri sizlere aktarıyoruz. Taşınma raporunuzun oluşturulduğu gün gerektiği takdirde özellikle dış cephe asansör kurulumu olduğu taşınmalarda en yakın trafik polisinden ve en yakın zabıta birimlerinden almanız gereken izinleri sizlere aktarıyoruz. Taşınmanız için tüm olumsuzluk oluşturabilecek engelleri kaldırdık şimdi uzman ekibimiz ile eşyalarınız araçlarımıza yüklenerek taşınma işleminiz gerçekleştirilir. Yeni eviniz için diğer prosedürler aynen uygulanarak planlı ve modern bir taşınma günü geçirebilirsiniz.

1+1 Evden Eve Nakliyat Firması

1+1 evden eve nakliye firması arayarak zaman kaybetmeyin. Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat hizmeti sağlayan Bidüşüntaşın, bir artı bir ev eşyalarınız için zamanında teslimat sağlayarak kusursuz süreç sağlar. Evden eve nakliyat firması ararken en iyi referanslara sahip olan nakliye şirketi ile çalışmanız her şeyden önce gelir. Bu durum sizlerin ev taşıma işleminizde gözeteceğiniz noktalardan biri olmalıdır.

Şehirlerarası 1+1 Evden Eve Taşıma Fiyatları

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Şehiriçi Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 6.500 ₺
1+1 Şehirlerarası Parsiyel Taşıma Fiyatları9.500 – 12.000 ₺
1+1 Parça Eşya Taşıma Fiyatı3.500 – 6.800 ₺
1+1 Dubleks Ev Taşıma Ücreti5.000 – 9.200 ₺
İstanbul Ev Taşıma Ortalama Taban Fiyatı5.000 ₺

Bidüşüntaşın olarak 1+1 evden eve nakliyat için hizmet verdiğimiz diğer İstanbul semtleri;

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Nişantaşı Evden Eve Nakliyat

Akatlar Evden Eve Nakliyat

1+1 Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama hizmeti önemli ölçüde artmış bulunmaktadır. Bunun sebebi artan kira maliyetleri ya da yurtdışı seyahatlerin başlangıcı olarak ele alabiliriz. Eşya muhafaza etmek evden eve taşıma hizmetinden ziyade iyi paketlenmiş bir hizmet türüdür. Bunun için profesyonel eşya depolama hizmeti almanızı öneriyoruz. Bidüşüntaşın bir artı bir eşya depolama hizmetinden hemen yararlanın.

Bir artı bir evden eve nakliyat hakkında sorulan sorular

Ev nakliyesi alanında merak ettiklerinizi buradan takip edebilirsiniz. 1+1 şehir içi ve şehirler arası evden eve taşıma işlemi için sorduğunuz soruları sizler için derledik.

Evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Evden eve nakliyat fiyatları 3.000₺ – 6.000₺’dir. başlamaktadır. Hemen taşınma fiyatlarını öğrenmek için sistemimizden güncel fiyat listesine ulaşın!
1+1 ev taşıma işlemi kaç saat sürüyor?
Genellikle bir artı bir evden eve taşıma hizmeti 2 ile 5 saat arasında sürmektedir. Tabi bu saat dilimi eşyalarınızın durumuna ve gideceği konuma göre değişmektedir.

Hizmete Dahil Olmayanlar
Piyano Taşıması

1+1 evden eve nakliyat hizmetinde piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Bir artı bir ev nakliye işleminde kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

1+1 evden eve eşya transferinde yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×