Bidüşüntaşın ile Taşınmanın Avantajları

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

 Bidüşüntaşın bireysel ve kurumsal taşınmalarda İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketidir. Dolayısıyla Bidüşüntaşın ile taşıma veya depolama taleplerinde bulunabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile sizlere çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Bidüşüntaşın ile Taşınma Sürecinizi Planlayın

Evden eve nakliyat işlemleriniz için Bidüşüntaşın’dan fiyat almadan taşınma işleminizi gerçekleştirmemenizi tavsiye ediyoruz. Taşınmanızdan önce ve sonra taşınmanıza dair evden eve nakliyat sürecinizi sizler için planlıyor ve sizlerin uygunluk durumuna göre tüm süreci sizler için yönetiyoruz. Bidüşüntaşın olarak uzman eki ve ekipmanlarımız sayesinde müşterilerimiz bizlerden mutlu, sıradaki mutlu müşterimiz olmak için hemen fiyat al butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Depolama Çözümleri

Bidüşüntaşın uzun yıllar nakliyat tecrübesini siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Gerek evden eve nakliyat gerekse de depolama hizmetlerinde Türkiye’de öncü firma olmayı hedef edinmektedir. Taşıma sektöründe çözüm odaklılık ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Bidüşüntaşın, değişen ve gelişen teknolojik altyapıları kullanarak hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×