Beykoz Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Beykoz evden eve nakliyat hizmetimiz ile problemsiz bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Ev eşyası taşıma ve kişisel depolama hizmetleri için nasıl fiyat alacağınızı bilmiyorsanız sizi Bidüşüntaşın’ın teknolojik faydalarıyla buluşturalım. Kurumsal fiyat politikası ile uzman personeller ile Beykoz bölgesinde eşyalarınızı hem taşımak hem de depolamak için bize ulaşın.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Firması

Beykoz nakliye firması ararken önemli bir araştırma içerisinde olduğunuzu görüyoruz. Bidüşüntaşın’ı fark ederek; doğru bir tercih yaptığınıza emin olabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin güvenilir ve kaliteli nakliyat şirketleri arasında yer alan Bidüşüntaşın, en iyi evden eve nakliyat şirketi olarak üst sıralarda konumlanmış bulunuyor. Unutmayın! Kurumsal ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız, Bidüşüntaşın Beykoz evden eve nakliyat sizinle!

Profesyonel Beykoz Evden Eve Nakliyat

Değişen ve gelişen taşıma ve depolama sistemlerinde kendini geliştiren markalar arasında yer alan Bidüşüntaşın, size profesyonel Beykoz evden eve nakliyat hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Taşımacılık hizmetleri en nihayetinde sistem ve raporlama gerektiren hassas bir süreçtir. Bu süreç kimi için yorucu kimi için de kolay hale gelmektedir. Endişelerinizi bir kenara bırakın! Uzman ekibimizle Beykoz lokasyonundaki en iyi taşıma şirketi ile çalışmaya şimdi hemen başlayın!

Beykoz evden eve nakliyat firması
Beykoz evden eve nakliyat firması

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beykoz Evden Eve Nakliyat ÜcretleriBeykoz Evden Eve Nakliye FiyatlarıBeykoz Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Beykoz 1+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 5.500 ₺6.800 ₺
Beykoz 2+1 Ev Taşıma Fiyatı8.500 – 11.000 ₺13.350 ₺
Beykoz 3+1 Ev Taşıma Fiyatı15.500 – 19.800 ₺25.250 ₺
Beykoz 4+1 Ev Taşıma Fiyatı25.000 – 28.200 ₺30.500 ₺
Beykoz 5+1 Ev Taşıma Fiyatı35.000 – 42.000 ₺45.000 ₺
Beykoz Ofis Taşıma Fiyatı8.000 ₺ONLİNE FİYAT AL

Beykoz evden eve nakliyat fiyatları 3.000 TL ile 45.000 TL aralığındadır. Taşınması planlanan evin eşya hacmine, kat durumuna ve mevcut adresi ile yeni adres arasındaki mesafeye bağlıdır. Bidüşüntaşın telefon trafiğini ortadan kaldırmak üzere ve müşteri taleplerini en net bir biçimde toparlayabilmek adına Fiyat Al sistemini oluşturdu. Bu yapı ile birlikte evden eve nakliyat fiyatları dert olmaktan çıktı. Nakliye fiyat politikası hakkında tüm kargaşayı ortadan kaldırmaya yönelik yapılan bu atılım, siz değerli müşterimizin talepleri doğrultusunda evden eve taşıma fiyatları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Beykoz evden eve nakliyat ücretleri fiyat listesi aşağıda belirtilmiştir. Her ev kendi özelinde bir taşınma giderine sahiptir. Evin oda sayısı, gideceği mesafe, kat durumu ve paketleme hizmeti gibi detaylar neticesinde İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en kurumsal ve en kaliteli teklifi veriyoruz.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

M.Ö. 900’lere dek uzanan geçmişi, İstanbul’da Osmanlı’nın fethettiği ilk yer oluşu, Sultan Yıldırım Bayezid tarafından yaptırılan Anadoluhisarı ile şehrin en güzel ilçelerinden biri olan Beykoz, 1928 yılından bu yana ilçe statüsünde bulunuyor.

Boğazın kıyısında bu yeşillikler içindeki semtte görebileceğiniz pek çok tarihi ve doğal güzellikler var. manzarasına hayran kalacağınız Yuşâ Tepesi, Kiraz Festivali, müthiş doğası, yürüyüş parkurlarıyla Polonezköy, Anadolu Kavağı’ndaki Yoros Kalesi, enfes bir manzaraya sahip olan Anadolu Feneri, Emirgan’ın karşısında, Anadoluhisarı ile Çubuklu arasında bulunan ve yoğurduyla meşhur Kanlıca, Kanlıca’daki Mihrabad Korusu, Otağtepe’deki Fatih Korusu (Tema Vehbi Koç Doğa Kültür Merkezi), Hidiv Kasrı, Küçüksu Kasrı, Küçüksu’daki Mihrişah Sultan Çeşmesi, Anadoluhisarı Kalesi, Abraham Paşa Korusu (Beykoz Korusu), Anadoluhisarı semtinin arka sokakları ile Beykoz Mecidiye Kasrı gibi.

Beykoz’un tercih edilmesindeki en önemli nokta, villa ve konutların ön planda olmasıdır. Bu noktada Beykoz, yaşam kalitesinin yüksek olduğu yer haline gelmiştir.

Beykoz’dan gelip geçen birçok ünlü sima da sayabiliriz. Bunlar arasında, Ahmet Mithat Efendi, Yalıköy’deki İshak Ağa Yokuşu’nda doğduğu evi görebileceğiniz Orhan Veli Kanık, yine Beykoz doğumlu olan Sadri Alışık, İstanbul Arkeoloji Müzesi’nin kurucusu Osman Hamdi Bey’i sayabiliriz.

Beykoz’daki iskelelerden kalkan vapurlar, Çubuklu’daki feribot iskelesinden kalkan feribotlar, Avrupa yakası ile rahat bir ulaşım imkânı sağlıyor.

Ayrıca ikinci köprü olan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün bir ayağı da yine Beykoz’a bağlı Kavacık semtinde yer alıyor.

01.06.1928 tarihinde, 1282 sayılı kanun ile kurulmuştur.

Kalite standartlarını önemseyerek hareket eden Bidüşüntaşın Beykoz evden eve nakliyat, müşteri beklentisini ve hizmetin doğru biçimde aktarılması yönünde önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bidüşüntaşın olarak, öz mal araçları ve uzman personelleri ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyoruz. İyi bir ev taşıma için Bidüşüntaşın’ı tercih edin! 

Beykoz Sigortalı Nakliyat

Uzman kadrosu ile taşıma ve depolama hizmeti vereceğine garanti veren Beykoz evden eve nakliyat şirketi bu noktada kesinlikle hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini ihmal etmemektedir. Profesyonel ekipleri olmasının yanı sıra eşya depolama ve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Beykoz sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Beykoz ev eşyası depolama
Beykoz ev eşyası depolama

Beykoz Parça Eşya Taşıma

Beykoz parça eşya taşıma konusunda en kaliteli hizmeti sunmayı ana hedef edindik. Taşıma faaliyetinin amacına uygun olarak gerçekleştirilmesi için parça eşyanıza uygun araç filosu ile sizlere hizmet sağlıyor olacağız.  İstanbul evden eve eşya nakliyesi, parça eşya taşımacılığı için hemen FİYAT AL butonuna tıklayarak rezervasyon oluşturabilirsin

Beykoz Ofis Taşıma

Yeni bir ofis ya da yeni bir iş serüvenine başladıysanız, Beykoz ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Ofisinizin konumunu belirlerken, iş çevreniz veya müşteri portföyünüz sizlere yol gösterecektir. Bu noktada evden eve nakliye, ofisinizin mevcut adresten yeni adrese transferi söz konusu olduğunda hassas bir çalışma sürdürecektir. Kurumsal ofis taşıma işlemini kurumsal bir nakliye şirketi olarak vermekteyiz.

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama eşyaları belirli bir ortamda belirli bir süre hareketsiz bir durumda tutma, muhafaza etme hizmetidir. Bu hizmeti evden eve nakliyat firması oda sistemli depolara ile oluşturmaktadır. Beykoz eşya deposu güvenli ve havalandırma sistemlidir. Bidüşüntaşın eşya depolarına giren tüm ürünler sigorta güvencesi altındadır. Sözleşmeli ve faturalı eşya depolama hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Beykoz ev taşımacılığı
Beykoz ev taşımacılığı

Beykoz Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Beykoz evden eve nakliyat nasıl yapılıyor? sorusuna en net cevabı Bidüşüntaşın şirketi veriyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bilgileri dikkatlice okuyunuz!

Beykoz Ekspertiz Hizmeti

Uzman ekspertiz ekibimiz belirlenen gün ve saatte adresinizde olur. Beykoz evden eve nakliyat hizmeti için eşyaları inceler. Raporlama tekniğini kullanarak eşya taşıma planınızı çizer. Ardından sözleşme ve sigorta hizmetini tarafınıza sunar.

Beykoz Ambalajlama Adımı

Her eşyada bir anımız vardır. Bu anılarımızı korumak için iyi ambalaj tekniği uygulanmış Beykoz evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyarız. Özel ambalaj malzemesi, koli bandı, streç film ile ambalajlama tekniği uygulamaktayız.

Beykoz Montajlama İşlemleri

Bir kitaplık ya da bir televizyon ünitesi için usta aramaya son. Bidüşüntaşın Beykoz eşya montajlama hizmeti sayesinde tek elden tüm montaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Beykoz Eşya Yükleme İşlemleri

Her eşya hacmine özel olarak hazırlanmış taşıma araçlarımıza eşyalarınızın hassasiyetine uygun bir biçimde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncelikli ve kırılabilecek eşyalarınız daima istifleme durumunda üzerine bir şey gelmeyecek şekilde düzenli biçimde yerleştirilir.

Beykoz Eşya Boşaltma ve Eşya Yerleştirme Hizmetleri

Eşyalarınız mevcut adresinizde titizlikle yüklendi ve yeni adresinizde taşıma araçlarından uzman personeller ile eşyalarınız dikkatle boşaltılıyor. Eşyalarınızın sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirme hizmeti vermekteyiz.

Bidüşüntaşın ile Beykoz’da Sorunsuz Taşının

Beykoz evden eve nakliye, Beykoz ofis taşıma ya da Beykoz eşya depolama hizmetleri için kaliteden asla vazgeçmeyin! Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. geçmişten gelen bilgi ve tecrübesi sayesinde aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. 

Beykoz Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. Beykoz lokasyonunda yaşıyor ya da Beykoz merkezine mi taşınmak istiyorsunuz? Hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevapladık.

Beykoz evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Beykoz evden eve nakliyat fiyatları 3.000₺ – 25.000₺’dir. başlamaktadır. Hemen taşınma maliyetinizi öğrenmek için sistemimizden güncel fiyat listesine ulaşın!


Beykoz ev taşıma kaç saat sürüyor?
Beykoz ev taşıma 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Ancak bu zaman dilimi eşyalarınızın hacmi ve gideceği mesafeye göre değişebilmektedir.


Beykoz nakliye hizmetinde beyaz eşyaları paketliyor musunuz?
Ev taşıma sürecinizde beyaz eşyalarınızı paketliyoruz. Bununla birlikte taşınma öncesi ve sonrası ürünlerinize zarar gelmesini engelliyoruz.


Beykoz ev taşıma işleminde marangoz hizmetiniz var mı?
Evet var. Eşya türünüze göre monte ve de-monte hizmeti sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda mobilyalarınız istediğiniz yere teslim edilerek kurulumu sağlanır.


Beykoz Nakliye Firmaları Tavsiyeleri Nelerdir?
Bir çok tavsiye ile karşılaşabilirsiniz. Ancak unutmayın! Her tavsiye olumlu bir taşınmaya işaret etmez. Kaliteli bir firma hem yorum hem ilgili referanslar hem de çalışma görselleri ile kalitesini belli etmektedir.


Beykoz Nakliye İletişim Numaraları Nedir?
Taşıma hizmeti ya da eşya depolama için nakliye şirketi aramak için doğru yerdesiniz. Size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz. Hemen iletişim araçlarımızdan bize ulaşın!

Hizmete Dahil Olmayanlar
Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×