Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Bakırköy Evden Eve Nakliye ve Taşıma

İstanbul’un evden eve nakliyat ihtiyaçlarına veya depolama taleplerine en hızlı cevap veren bidüşüntaşın sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat şirketlerinin yapacakları taşıma işlemlerinin güvenli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Örnek olarak özellikle Bakırköy evden eve nakliyat bölgesi gibi şehrin sürekli hareketli ve trafiğin yoğun olduğu bir bölgede taşınma işlemleri gerçekleştirmek için titiz bir çalışma ve ekip/ekipman koordinasyonunun çok iyi bir plan ile yapılması gerekmektedir. Bidüşüntaşın ile taşınmanın keyfini çıkartın.

Güvenilir Bakırköy Evden Eve Nakliye Hizmeti

Artık daha planlı ve daha stressiz bir taşınma işlemi talep ettiğinizin farkındayız. Bidüşüntaşın olarak kuruluşumuzun amacı siz değerli müşterilerimize en iyi taşıma ve depolama hizmeti sunmaktır. Güven esasına dayanan bu işlemde bir aile gibi çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. 35 yılı aşkın süredir fiili olarak evden eve nakliyat sektöründe dijital dönüşümün bir parçası olduk. Bu süre zarfında siz değerli müşterilerimize uzun süredir bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak için buradayız.

Bakırköy Ev ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında sizlere sunmuş olduğumuz depolama hizmeti sayesinde eşyalarınızı güvenle depolayacağınız bir özel deponuz mevcuttur. Bidüşüntaşın ekspertiz ekibi eşyalarınızı inceleyerek gerekli depo malzemelerini belirlemektedir. Böylelikle eşyalarınızın hangi malzemeler ile paketlenip taşınacağınıza en sağlıklı kararı vermiş oluruz. Yapmanız gereken tek şey Bidüşüntaşın’ı tercih etmek.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.