Bahçeli Evler Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Bahçelievler evden eve nakliyat ile kusursuz bir hizmet alın. Bahçelievler nakliyat firması sigortalı ve sözleşmeli asansörlü nakliye, ofis taşıma, parça eşya nakliye hizmeti sunmaktadır. Kurumsal Bahçelievler evden eve nakliye hizmetini indirimli alın!

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması

Bahçelievler evden eve nakliyat olarak nakliyenin gerekliliklerini ve müşteri beklentisini iyi biliyoruz. Yeni nesil Bahçelievler evden eve taşımacılık hizmetleri ile karşınızdayız. Bu prensiple yenilikleri ve değişimleri takip ediyoruz. Bu nedenli Bidüşüntaşın Bahçelievler evden eve nakliyat daha dinamik ve modern eşya taşıma ve eşya depolama hizmetleri sunuyoruz. Daha iyi bir nakliye için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Profesyonel Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

İyi bir taşıma süreci için profesyonel Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti almak sizin de hakkınız. Bunun için kurumsal ve uzman ekiplerce çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Her ev bir değer taşır. Bu değere gösterilecek olan hassasiyet de bir o kadar önemli hale gelmektedir. İşte bu süreçte evden eve nakliyat telaşı her evde olduğu gibi başlıyor. Endişe duymayın! Profesyonel bahçelievler evden eve taşıma hizmeti alacağınızı garanti ediyoruz.

Bahçelievler evden eve nakliyat firması 

Bahçelievler evden eve nakliyat firması ile taşının. Bahçelievler ev eşyası depolama fiyatları ne kadar?

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bir adresten diğer adrese taşınmak, yeni bir düzen yeni bir çevre oluşturmak kadar önemlidir. Taşınmak, psikolojik olarak yan etkilerini göstereceği gibi bir uyum süreci de gerektirecektir. Bu gereklilikler sizi korkutmasın. İyi bir taşınma süreci sizi bu huzursuzluktan kurtaracaktır. Bu noktada bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları taşıtacağınız eşyalarınız için önemli olmaktadır. Bahçelievler evden eve taşıma ücretleri evinizin oda sayısı, gideceği mesafe, kat durumu, ek paket dahilindeki hizmetler gibi detaylar nakliye maliyetini belirlemektedir.

Bahçelievler evden eve nakliyat ücretleri fiyat listesi aşağıda belirtilmiştir. Her ev kendi özelinde bir taşınma giderine sahiptir. Evin oda sayısı, gideceği mesafe, kat durumu ve paketleme hizmeti gibi detaylar neticesinde İstanbul Bahçelievler evden eve nakliyat firmaları arasında en kurumsal ve en kaliteli teklifi veriyoruz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Ücretleri Bahçelievler Evden Eve Nakliye Fiyatları Bahçelievler Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Bahçelievler 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 5.500 ₺ 6.800 ₺
Bahçelievler 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 11.000 ₺ 13.350 ₺
Bahçelievler 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺ 25.250 ₺
Bahçelievler 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺ 30.500 ₺
Bahçelievler 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 35.000 – 42.000 ₺ 45.000 ₺
Bahçelievler Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺ ONLİNE FİYAT AL

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler, Türkiye’nin İstanbul iline bağlı bir ilçe. İstanbul Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy’e, batıdan Küçükçekmece’ye, kuzeyden Bağcılar’a ve doğudan Güngören’e yakındır. 1992’de Bakırköy’den ayrılarak ilçe statüsüne erişmiştir. İstanbul topraklarının %5 ‘ini kaplayan Bahçelievler, nüfus varlığı açısından kentin en önemli ilçelerinden biridir. Güncel olarak 2022 İstanbul Bahçelievler nüfusu TÜİK’ten yapılan açıklamaya göre İstanbul Bahçelievler nüfusunun 605 Bin 300 kişi olduğu açıklandı. Bahçelievler’e taşınmadaki hedefiniz ile yaşam koşullarınız arasındaki farkı iyi dengelemeniz gerekecektir. Mevcut adresinizden bahçelievler mevkiine taşınmadan önce iş ve ulaşım planınızı belirleyerek hareket edebilirsiniz. 

Bahçelievler evden eve nakliyat için kurumsal bir şirket ile çalışmanız gerektiğini bildirmek isteriz. Bidüşüntaşın taşıma ve depolama sorumluluğu bilinci içerisinde olarak siz değerli müşterilerine Avrupa yakası Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Bahçelievler nüfusu gereği iş hacminin yoğun olduğu bölgelerden biridir. İş nedeniyle ya da sevdiklerinize daha yakın bir yaşam istiyorsanız sizleri A noktasından B noktasına ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. 🙂

Bahçelievler Asansörlü Evden Eve Nakliyat 

Her taşınma süreci bina asansörü ya da merdivenden gerçekleşmemektedir. Bunun en önemli nedeni; site yönetmeliği ya da çevresel faktörlerden kaynaklanan yapılaşmalar olabilmektedir. Yeni nesil bahçelievler asansörlü evden eve nakliyat ile 1.kattan 30.kata kadar asansörlü nakliye hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınızın merdivenden taşınarak zarar durumunu en aza indiriyoruz. Hassas eşyalarınız daha özenli taşınıyor. Hemen bahçelievler asansörlü evden eve nakliyat için bizi arayın!

Bahçelievler Ofis Taşıma

İstanbul’un en kurumsal Avrupa yakası Bahçelievler ofis taşıma şirketi ile çalışmaya ne dersiniz? Tabii ki de evet dediğinizi duyar gibiyiz. Ofisinizin hizmet amacına uygun olarak gerekli personel ve ekipman desteği sağlıyoruz. Örneğin bir yazılımcı şirketinin taşınması gerekiyor ve bunun için hassas paketleme işlemi lazım. Ve ya bir arşiv hizmetinin evrakları, kitapları için daha çok koli tedariği gerekebilir. Ya da bir hukuk bürosu taşıma işlemi gerçekleşecek, önemli dosyalar ve bu dosyaların güvenliği sizin için çok önemli. Bunun için kurumsal bahçelievler ofis taşıma hizmeti için Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş.’den hemen hizmet alın! Endişelerinizden kurtulun!

Bahçelievler Parça Eşya Taşıma

Her gün İstanbul ve Türkiye’nin her noktasına parça eşya taşıma hizmeti sağlayan Bidüşüntaşın, bahçelievler parça eşya taşıma talebiniz için sizi bekliyor. Dilerseniz bir koli dilerseniz de küçük ev eşyalarınız için parça eşya taşıma talebi oluşturabilirsiniz. Eğer parça eşyalarınızın nakliyesi uygun olmasını istiyorsanız; Bidüşüntaşın araçlarının rota, gün ve saatine denk gelecek şekilde gönderilmesini isteyebilirsiniz. Güvenilir bahçelievler parça eşya taşıma hizmeti için 0850 305 98 96 çağrı hattımızı arayabilirsiniz.

Bahçelievler Eşya Depolama Hizmeti

Eşyalarınızın uzun ömürlü saklanmasını ve yaşamınızda alan genişliği mi istiyorsunuz? Bahçelievler eşya depolama hizmetinde doğru yerdesiniz. İstanbul eşya deposu ile evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyaların depolanması için hizmet veriyoruz. Eşyalarınız zarar görmeden paketlenir, taşınır ve oda sistemli depolarımızda rafa kaldırılır. Güvenlik sistemli kameralar ile eşyalarınız hem rutubetsiz ortamda hem de ulaşılabilir konumlarda olmaktadır. Dilediğiniz vakit ekip şefimizi bilgilendirerek eşyalarınızı alabilirsiniz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Bahçelievler evden eve nakliyat nasıl yapılıyor? sorusuna en net cevabı Bidüşüntaşın şirketi veriyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bilgileri dikkatlice okuyunuz!

1- Bahçelievler Ekspertiz Hizmeti

Uzman ekspertiz ekibimiz belirlenen gün ve saatte adresinizde olur. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti için eşyaları inceler. Raporlama tekniğini kullanarak eşya taşıma planınızı çizer. Ardından sözleşme ve sigorta hizmetini tarafınıza sunar.

2- Bahçelievler Ambalajlama Adımı

Her eşyada bir anımız vardır. Bu anılarımızı korumak için iyi ambalaj tekniği uygulanmış Bahçelievler evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyarız. Özel ambalaj malzemesi, koli bandı, streç film ile ambalajlama tekniği uygulamaktayız.

3- Bahçelievler Montajlama İşlemleri

Bir kitaplık ya da bir televizyon ünitesi için usta aramaya son. Bidüşüntaşın Bahçelievler eşya montajlama hizmeti sayesinde tek elden tüm montaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

4- Bahçelievler Eşya Yükleme İşlemleri

Her eşya hacmine özel olarak hazırlanmış taşıma araçlarımıza eşyalarınızın hassasiyetine uygun bir biçimde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncelikli ve kırılabilecek eşyalarınız daima istifleme durumunda üzerine bir şey gelmeyecek şekilde düzenli biçimde yerleştirilir.

5- Bahçelievler Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Eşyalarınız mevcut adresinizde titizlikle yüklendi ve yeni adresinizde taşıma araçlarından uzman personeller ile eşyalarınız dikkatle boşaltılıyor. Eşyalarınızın sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirme hizmeti vermekteyiz.

Bidüşüntaşın ile Bahçelievler’de Sorunsuz Taşının

Bahçelievler evden eve nakliye, Bahçelievler ofis taşıma ya da Bahçelievler eşya depolama hizmetleri için kaliteden asla vazgeçmeyin! Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. geçmişten gelen bilgi ve tecrübesi sayesinde aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. 

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde verdiğimiz diğer iller;

Bahçelievler Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. Bahçelievler lokasyonunda yaşıyor ya da Bahçelievler lokasyonuna mı taşınmak istiyorsunuz? Hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevapladık. 

Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatları 5.000₺ – 23.000₺‘den başlamaktadır. Tüm taşıma maliyetinizi öğrenmek için hemen ulaşın!
Bahçelievler ev taşıma kaç saat sürüyor?
Bahçelievler ev taşıma 5 ile 7 saat arasında sürmektedir. Eşya hacim ve mesafesine göre değişmektedir.
Bahçelievler nakliye hizmetinde beyaz eşyaları paketliyor musunuz?
Bahçelievler ev taşıma sürecinizde beyaz eşyalarınızı paketliyoruz.
Bahçelievler ev taşıma işleminde marangoz hizmetiniz var mı?
Evet var. Eşya türünüze göre monte ve de-monte hizmeti sağlıyoruz.
Bahçelievler Nakliye Firmaları Tavsiyeleri Nelerdir?
Bahçelievler ev taşıma firmaları hakkında tavsiyeleri öğrenmek için “firma adı + yorumlar” şeklinde Google’da aratabilirsiniz. En iyi hizmeti almak için firmaları iyice araştırmanızı öneririz. 
Bahçelievler Nakliye İletişim Numaraları Nedir?
Bahçelievler evden eve nakliyat telefon iletişim numaraları çağrı merkezi:
Telefon: 0850 305 98 96 – Hemen Ara Teklif Al!

Hizmete Dahil Olmayanlar
Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×