Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Bağdat Caddesi Sistemli Nakliyat Firması Nasıl Bulurum?

Ev taşıma veya depolama sürecine başlamak isteyen kişilerin aslında planlı ve sistematik olarak her şeyin  olduğu bir nakliye şirketiyle anlaşması her zaman için en iyi sonuçları alabilmek için önemli olmaktadır. Bu durumun noksanlığını fark eden Bidüşüntaşın, nakliyat sürecinizde sizlere en sistematik ve sorunsuz hizmeti sunmakla beraber oturduğunuz yerden kolaylıkla nakliyat işleminizi başlatabilir ve nakliyatınızla alakalı işlemi onaylamadan önce tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Bağdat Caddesi Evden Eve Nakliyatta Bi Düşün Taşının Avantajları Nelerdir?

Bir evden eve nakliyat serüveninde “Eşyalarımın monte ve demonte işlemleri nasıl olacak ?” “Acaba eşyamı taşıyacak olan şirketin daha sonradan anlaşılan fiyata ekleme yapacak mı?” “Bu kadar az eleman ve yetersiz ekipman ile bütün evi kaç saatte toparlayıp taşıyacaklar?” gibi soruların kafanızı meşgul etmesi pek mümkün. Bu hususta Bi Düşün Taşın sizlere fazlasıyla seçenek sunmakta veya önermektedir. Eşya paketlemesinden nakliyat aracına kadar tüm seçenekleri görebilirsiniz ve nakliyat sürecinizin, tamamiyle sizin istediğiniz gibi gitmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca telefonların başında sizleri bekleyen müşteri servisimiz ödeme sonrasında da herhangi bir sorun yaşadığınızda sizlere destek olacaktır. Siz de aklınızı kurcalayan herhangi bir durumda müşteri servisimizle iletişime geçebilir veya önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bağdat Caddesi Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Öncelikle eşyalarınızın durumuna göre bir planlama oluşturulmaktadır. Mevcut eviniz ile yeni evinizin kat durumları, asansör kullanım durumları, eşyalarınız için gerekli olan eleman sayısı, eşyalarınızın yeni evinize teslim edilecek mesafesine, eşyalarınızın ek hizmetler gerektirip gerektirmediğine bakılarak, gerekli ekspertiz ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Covid-19 (Pandemi) nedeniyle eşyalarınızın fotoğraflarını çekip çevrimiçi ekspertizimizle paylaşabilirsiniz. Tüm bunların belirlenmesi ve detayların öğrenilmesi hususunda sizlere sunmuş olduğumuz sabit ve değişmezlik fiyat politikamızla evden eve nakliyat sürecindeki ayırmanız gereken bütçeyi öğrenebilirsiniz.

Bağdat Caddesi Nakliyat Fiyatları

Bi Düşün Taşın’da uygulanan sabit fiyat uygulamamızda taşıma işlemlerine göre belirttiğimiz miktarda, ek hizmet paketlerimizi satın alıp, ekleme veya çıkarma yapmadığınız takdirde herhangi bir değişiklik olmayacağına emin olabilir ve profesyonel ekibimizle sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşıma talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×