Avrupa konutları çamlıvadi evden eve nakliyat hizmeti almak için doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Avrupa Konutları Çamlıvadi; 19 blokta 919 konut ile yeni yaşam alanları oluşturuyor. Tem otoyoluna bir dakikalık mesafede yer alan Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat, ulaşım rahatlığının yanı sıra doğa ile iç içe bir yaşam merkezi konumundadır. İstanbul Havalimanı’na 25 dakikalık sürede varabileceğiniz bir konuma sahip olmanın yanı sıra, şehrin en gözde cazibe merkezi olan Vadi İstanbul’a metroya bağlantı sadece 2 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Firması
Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Firması

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Firması

Eğitimden sağlığa birçok avantajları bir arada bulunduran Avrupa konutları çamlıvadi projesi için yerinizi hemen ayırın. Avrupa konutları çamlıvadi satılık ev yada kiralık ev işlemleriniz için satış ofisine başvurabilirsiniz.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliye Firması

Türkiye’nin güvenilir ve profesyonel marka ödülüne sahip taşıma şirketi olan Bidüşüntaşın, şimdi Avrupa Konutları Çamlıvadi’de hizmet vermeye başladı. Evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, şehirlerarası ev eşyası taşıma ve ev eşyası depolama süreçleriniz için Bidüşüntaşın yanı başınızda! Kurumsal bir destek ve profesyonel bir hizmet için tüm taşımacılık işlemlerinizde Bidüşüntaşın nakliye firmasından hizmet alabilirsiniz. Sigortalı ve sözleşme bir şekilde zamanında teslimat hizmeti sunarak daha modern taşıma deneyimi sunuyoruz.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Çamlıvadi Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 38.200 ₺
Avrupa Konutları Taşıma Fiyatı 9.000 ₺

Çamlıvadi nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgiye haiz olmak için neyi taşıtacağınızı iyi bilmelisiniz. Taşınacak ürünün ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını burada ele alırsak Çamlıvadi evden eve nakliye maliyetleri 4.000 TL ile 38.200 TL aralığındadır. Böylelikle daha fazla bilgiye erişmek için Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

Kaliteli ve profesyonel nakliye avantajları ile her bölgeye ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Avrupa konutları evden eve nakliye firması ve eşya depolama şirketi.
Avrupa konutları evden eve nakliye firması ve eşya depolama şirketi.

Avrupa konutları evden eve nakliye firması ve eşya depolama şirketi.

Avrupa Konutları Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Her süreçte olduğu gibi ev eşyası taşıma hizmetinde de tercih edilen Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi, İstanbul’un en iyi projelerinin taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylelikle yeni yaşam alanlarına yer açarak sizi huzurlu bir şekilde yeni adresinize ulaştıracağız. Ev taşıma süreçleri planlı ve organize bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bidüşüntaşın tüm bu teçhizat ve birikime sahip olmanın yanı sıra binlerce müşterisini yeni evine mutlu bir şekilde ulaştırdı. Peki bu mutlu müşteriler arasında yer almak ister misiniz?

1- Avrupa Konutları Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Avrupa Konutları asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Avrupa Konutları Ambalajlama Adımı

Avrupa Konutları kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Avrupa Konutları Montajlama İşlemleri

Avrupa Konutları nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Avrupa Konutları Eşya Yükleme İşlemleri

Avrupa Konutları evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Avrupa Konutları Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Avrupa Konutları Evden Eve Taşıma Firması ve Ev Eşyası Depolama Hizmeti
Avrupa Konutları Evden Eve Taşıma Firması ve Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Avrupa Konutları Evden Eve Taşıma Firması ve Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Avrupa Konutları Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Göztepe sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Avrupa Konutları Parça Eşya Taşıma

Avrupa Konutları bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferni gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Avrupa Konutları parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Avrupa Konutları Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Avrupa Konutları Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. Avrupa Konutları İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Avrupa Konutları İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2022 yılına kadar pandemiden bu zaman zarfı içinde binler müşterimizi Avrupa Konutları’ndan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Avrupa Konutları’ndan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Avrupa Konutları nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Avrupa Konutları Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Konutları evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Avrupa Konutları evden eve nakliyat fiyatları 5500 TL – 28000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için iletişime geçiniz.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Evden eve taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet, Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız.

Avrupa Konutları ofis taşıma kaç saat sürüyor?
Avrupa Konutları ofis taşıma süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir.
<!

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×