Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat

Avrupa konutları çamlıvadi evden eve nakliyat hizmeti almak için doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Avrupa Konutları Çamlıvadi; 19 blokta 919 konut ile yeni yaşam alanları oluşturuyor. Tem otoyoluna bir dakikalık mesafede yer alan Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat, ulaşım rahatlığının yanı sıra doğa ile iç içe bir yaşam merkezi konumundadır. İstanbul Havalimanı’na 25 dakikalık sürede varabileceğiniz bir konuma sahip olmanın yanı sıra, şehrin en gözde cazibe merkezi olan Vadi İstanbul’a metroya bağlantı sadece 2 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Firması
Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Firması

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Firması

Eğitimden sağlığa birçok avantajları bir arada bulunduran Avrupa konutları çamlıvadi projesi için yerinizi hemen ayırın. Avrupa konutları çamlıvadi satılık ev yada kiralık ev işlemleriniz için satış ofisine başvurabilirsiniz.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliye Firması

Türkiye’nin güvenilir ve profesyonel marka ödülüne sahip taşıma şirketi olan Bidüşüntaşın, şimdi Avrupa Konutları Çamlıvadi’de hizmet vermeye başladı. Evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, şehirlerarası ev eşyası taşıma ve ev eşyası depolama süreçleriniz için Bidüşüntaşın yanı başınızda! Kurumsal bir destek ve profesyonel bir hizmet için tüm taşımacılık işlemlerinizde Bidüşüntaşın nakliye firmasından hizmet alabilirsiniz. Sigortalı ve sözleşme bir şekilde zamanında teslimat hizmeti sunarak daha modern taşıma deneyimi sunuyoruz.

Avrupa Konutları Çamlıvadi Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Çamlıvadi Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 38.200 ₺
Avrupa Konutları Taşıma Fiyatı 9.000 ₺

Çamlıvadi nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgiye haiz olmak için neyi taşıtacağınızı iyi bilmelisiniz. Taşınacak ürünün ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını burada ele alırsak Çamlıvadi evden eve nakliye maliyetleri 4.000 TL ile 38.200 TL aralığındadır. Böylelikle daha fazla bilgiye erişmek için Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

Kaliteli ve profesyonel nakliye avantajları ile her bölgeye ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Avrupa konutları evden eve nakliye firması ve eşya depolama şirketi.
Avrupa konutları evden eve nakliye firması ve eşya depolama şirketi.

Avrupa konutları evden eve nakliye firması ve eşya depolama şirketi.

Avrupa Konutları Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Her süreçte olduğu gibi ev eşyası taşıma hizmetinde de tercih edilen Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi, İstanbul’un en iyi projelerinin taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Böylelikle yeni yaşam alanlarına yer açarak sizi huzurlu bir şekilde yeni adresinize ulaştıracağız. Ev taşıma süreçleri planlı ve organize bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bidüşüntaşın tüm bu teçhizat ve birikime sahip olmanın yanı sıra binlerce müşterisini yeni evine mutlu bir şekilde ulaştırdı. Peki bu mutlu müşteriler arasında yer almak ister misiniz?

1- Avrupa Konutları Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Avrupa Konutları asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Avrupa Konutları Ambalajlama Adımı

Avrupa Konutları kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Avrupa Konutları Montajlama İşlemleri

Avrupa Konutları nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Avrupa Konutları Eşya Yükleme İşlemleri

Avrupa Konutları evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Avrupa Konutları Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Avrupa Konutları Evden Eve Taşıma Firması ve Ev Eşyası Depolama Hizmeti
Avrupa Konutları Evden Eve Taşıma Firması ve Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Avrupa Konutları Evden Eve Taşıma Firması ve Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Avrupa Konutları Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Göztepe sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Avrupa Konutları Parça Eşya Taşıma

Avrupa Konutları bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferni gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Avrupa Konutları parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Avrupa Konutları Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Avrupa Konutları Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. Avrupa Konutları İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Avrupa Konutları İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2022 yılına kadar pandemiden bu zaman zarfı içinde binler müşterimizi Avrupa Konutları’ndan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Avrupa Konutları’ndan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Avrupa Konutları nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Avrupa Konutları Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Avrupa Konutları evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Avrupa Konutları evden eve nakliyat fiyatları 5500 TL – 28000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için iletişime geçiniz.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Evden eve taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet, Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız.

Avrupa Konutları ofis taşıma kaç saat sürüyor?
Avrupa Konutları ofis taşıma süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir.
<!

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×