Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz ile problemsiz bir taşınma deneyimi yaşayabilirsiniz. Ev eşyası taşıma ve kişisel depolama hizmetleri için nasıl fiyat alacığınızı bilmiyorsanız sizi Bidüşüntaşın’ın teknolojik faydalarıyla buluşturalım. Kurumsal fiyat politikası ile uzman personeller ile Ataşehir bölgesinde eşyalarınızı hem taşımak hem de depolamak için bize ulaşın.

Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan bir ilçedir. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bâzı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanarak İstanbul’un 39 ilçesinden biri olmuştur. Şu an evden eve eşya taşımacılığı potansiyelinin en yoğun bölgelerinden biridir. Ataşehir, ilçe olarak belirli bir yapı içinde konforlu yaşam alanları arasında yer alıyor.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firması

Ataşehir nakliye firması ararken önemli bir araştırma içerisinde olduğunuzu görüyoruz. Bidüşüntaşın’ı fark ederek; doğru bir tercih yaptığınıza emin olabilirsiniz. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin güvenilir ve kaliteli nakliyat şirketleri arasında yer alan Bidüşüntaşın, en iyi evden eve nakliyat şirketi olarak üst sıralarda konumlanmış bulunuyor. Unutmayın! Kurumsal ve kaliteli bir hizmet arıyorsanız, Bidüşüntaşın Ataşehir evden eve nakliyat sizinle!

Profesyonel Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Değişen ve gelişen taşıma ve depolama sistemlerinde kendini geliştiren markalar arasında yer alan Bidüşüntaşın, size profesyonel Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunmaktan memnuniyet duyacaktır. Taşımacılık hizmetleri en nihayetinde sistem ve raporlama gerektiren hassas bir süreçtir. Bu süreç kimi için yorucu kimi için de kolay hale gelmektedir. Endişelerinizi bir kenara bırakın! Uzman ekibimizle Ataşehir lokasyonundaki en iyi taşıma şirketi ile çalışmaya şimdi hemen başlayın!

Ataşehir evden eve nakliyat firması

 

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Ücretleri Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları Ataşehir Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Ataşehir 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 5.500 ₺ 6.800 ₺
Ataşehir 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 11.000 ₺ 13.350 ₺
Ataşehir 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺ 25.250 ₺
Ataşehir 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺ 30.500 ₺
Ataşehir 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 35.000 – 42.000 ₺ 45.000 ₺
Ataşehir Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺ ONLİNE FİYAT AL

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları 3.000 TL ile 45.000 TL aralığındadır. Taşınması planlanan evin eşya hacmine, kat durumuna ve mevcut adresi ile yeni adres arasındaki mesafeye bağlıdır. Bidüşüntaşın telefon trafiğini ortadan kaldırmak üzere ve müşteri taleplerini en net bir biçimde toparlayabilmek adına Fiyat Al sistemini oluşturdu. Bu yapı ile birlikte evden eve nakliyat fiyatları dert olmaktan çıktı. Nakliye fiyat politikası hakkında tüm kargaşayı ortadan kaldırmaya yönelik yapılan bu atılım, siz değerli müşterimizin talepleri doğrultusunda evden eve taşıma fiyatları rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ataşehir evden eve nakliyat ücretleri fiyat listesi aşağıda belirtilmiştir. Her ev kendi özelinde bir taşınma giderine sahiptir. Evin oda sayısı, gideceği mesafe, kat durumu ve paketleme hizmeti gibi detaylar neticesinde İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en kurumsal ve en kaliteli teklifi veriyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir nüfusu 2021 güncel verilere göre 427.217. Bu nüfus, 209.502 erkek ve 217.715 kadından oluşmaktadır. Ataşehir nüfusu yüzde olarak ise: %49,04 erkek, %50,96 kadındır. Ataşehir İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Ataşehir’in tercih edilmesindeki en önemli nokta, ofis ve konutların ön planda olmasıdır. Bu noktada Ataşehir, yaşam kalitesinin yüksek olduğu yer haline gelmiştir.

Kalite standartlarını önemseyerek hareket eden Bidüşüntaşın Ataşehir evden eve nakliyat, müşteri beklentisini ve hizmetin doğru biçimde aktarılması yönünde önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bidüşüntaşın olarak, öz mal araçları ve uzman personelleri ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyoruz. İyi bir ev taşıma için Bidüşüntaşın’ı tercih edin! 

Ataşehir Sigortalı Nakliyat

Uzman kadrosu ile taşıma ve depolama hizmeti vereceğine garanti veren Ataşehir evden eve nakliyat şirketi bu noktada kesinlikle hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini ihmal etmemektedir. Profesyonel ekipleri olmasının yanı sıra eşya depolama ve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Ataşehir sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Ataşehir evden eve nakliyat şirketleri

Ataşehir Parça Eşya Taşıma

Ataşehir parça eşya taşıma konusunda en kaliteli hizmeti sunmayı ana hedef edindik. Taşıma faaliyetinin amacına uygun olarak gerçekleştirilmesi için parça eşyanıza uygun araç filosu ile sizlere hizmet sağlıyor olacağız.  İstanbul evden eve eşya nakliyesi, parça eşya taşımacılığı için hemen FİYAT AL butonuna tıklayarak rezervasyon oluşturabilirsin

Ataşehir Ofis Taşıma

Yeni bir ofis ya da yeni bir iş serüvenine başladıysanız, Ataşehir ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Ofisinizin konumunu belirlerken, iş çevreniz veya müşteri portföyünüz sizlere yol gösterecektir. Bu noktada evden eve nakliye, ofisinizin mevcut adresten yeni adrese transferi söz konusu olduğunda hassas bir çalışma sürdürecektir. Kurumsal ofis taşıma işlemini kurumsal bir nakliye şirketi olarak vermekteyiz.

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama eşyaları belirli bir ortamda belirli bir süre hareketsiz bir durumda tutma, muhafaza etme hizmetidir. Bu hizmeti evden eve nakliyat firması oda sistemli depolara ile oluşturmaktadır. Ataşehir eşya deposu güvenli ve havalandırma sistemlidir. Bidüşüntaşın eşya depolarına giren tüm ürünler sigorta güvencesi altındadır. Sözleşmeli ve faturalı eşya depolama hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Ataşehir evden eve nakliyat nasıl yapılıyor? sorusuna en net cevabı Bidüşüntaşın şirketi veriyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bilgileri dikkatlice okuyunuz!

Ataşehir Ekspertiz Hizmeti

Uzman ekspertiz ekibimiz belirlenen gün ve saatte adresinizde olur. Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti için eşyaları inceler. Raporlama tekniğini kullanarak eşya taşıma planınızı çizer. Ardından sözleşme ve sigorta hizmetini tarafınıza sunar.

Ataşehir Ambalajlama Adımı

Her eşyada bir anımız vardır. Bu anılarımızı korumak için iyi ambalaj tekniği uygulanmış Ataşehir evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyarız. Özel ambalaj malzemesi, koli bandı, streç film ile ambalajlama tekniği uygulamaktayız.

Ataşehir Montajlama İşlemleri

Bir kitaplık ya da bir televizyon ünitesi için usta aramaya son. Bidüşüntaşın Ataşehir eşya montajlama hizmeti sayesinde tek elden tüm montaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ataşehir Eşya Yükleme İşlemleri

Her eşya hacmine özel olarak hazırlanmış taşıma araçlarımıza eşyalarınızın hassasiyetine uygun bir biçimde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncelikli ve kırılabilecek eşyalarınız daima istifleme durumunda üzerine bir şey gelmeyecek şekilde düzenli biçimde yerleştirilir.

Ataşehir Eşya Boşaltma ve Eşya Yerleştirme Hizmetleri

Eşyalarınız mevcut adresinizde titizlikle yüklendi ve yeni adresinizde taşıma araçlarından uzman personeller ile eşyalarınız dikkatle boşaltılıyor. Eşyalarınızın sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirme hizmeti vermekteyiz.

Bidüşüntaşın ile Ataşehir’de Sorunsuz Taşının

Ataşehir evden eve nakliye, Ataşehir ofis taşıma ya da Ataşehir eşya depolama hizmetleri için kaliteden asla vazgeçmeyin! Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. geçmişten gelen bilgi ve tecrübesi sayesinde aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. 

Ataşehir Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. Ataşehir lokasyonunda yaşıyor ya da Ataşehir merkezine mi taşınmak istiyorsunuz? Hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevapladık.

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları 3.000₺ – 25.000₺’dir. başlamaktadır. Hemen taşınma maliyetinizi öğrenmek için sistemimizden güncel fiyat listesine ulaşın!


Ataşehir ev taşıma kaç saat sürüyor?
Ataşehir ev taşıma 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Ancak bu zaman dilimi eşyalarınızın hacmi ve gideceği mesafeye göre değişebilmektedir.


Ataşehir nakliye hizmetinde beyaz eşyaları paketliyor musunuz?
Ev taşıma sürecinizde beyaz eşyalarınızı paketliyoruz. Bununla birlikte taşınma öncesi ve sonrası ürünlerinize zarar gelmesini engelliyoruz.


Ataşehir ev taşıma işleminde marangoz hizmetiniz var mı?
Evet var. Eşya türünüze göre monte ve de-monte hizmeti sağlıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda mobilyalarınız istediğiniz yere teslim edilerek kurulumu sağlanır.


Ataşehir Nakliye Firmaları Tavsiyeleri Nelerdir?
Bir çok tavsiye ile karşılaşabilirsiniz. Ancak unutmayın! Her tavsiye olumlu bir taşınmaya işaret etmez. Kaliteli bir firma hem yorum hem ilgili referanslar hem de çalışma görselleri ile kalitesini belli etmektedir.


Ataşehir Nakliye İletişim Numaraları Nedir?
Taşıma hizmeti ya da eşya depolama için nakliye şirketi aramak için doğru yerdesiniz. Size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz. Hemen iletişim araçlarımızdan bize ulaşın!

Hizmete Dahil Olmayanlar
Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×