Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Ataşehir Evden Eve Nakliye Hizmetini Nasıl Talep Edebilirim ?

Ataşehir evden eve nakliyat taleplerinizde Bidüşüntaşın’ı tercih edebilirsiniz. Yeni evinize tam zamanında taşınabilir ve huzurlu bir şekilde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, www.bidusuntasin.com web sitemizden Fiyat Al butonuna tıklayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.

Profesyonel Ataşehir Eşya Taşıma İşlemi Nasıl Yapılmalıdır ?

Evden eve nakliyat işlemleri profesyonellik ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Eşyaların titizlikle paketlenmesi, istiflenmesi ve yeni adrese sorunsuz bir şekilde ulaştırılması gerekmektedir. Ataşehir eşya taşıma işlemlerinizi Bidüşüntaşın ile alarak sorunsuz bir şekilde yeni evinize taşınabilir ve taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Dilerseniz eşyalarını güvenli depo modelimiz ile depolayabilirsiniz. 

Tek Tık İle Tüm Taşınma Sürecini Oturduğun Yerden Yönet

Bidüşüntaşın ile kolay ve hızlı bir şekilde Ataşehir nakliye işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Tüm süreci sizler için yönetiyoruz. Eşya taşınma işleminiz için trafiğin durumuna, sokakta veya caddede taşınma işleminizi aksatacak araçların durumlarını sorguluyoruz. Taşınırken çevrenize ve komşularınıza rahatsızlık vermemek adına tüm trafik işaretçilerini kullanıyoruz. En pratik taşınma işlemini sizlere sunuyoruz. Fiyat Al butonuna tıkladıktan sonra gerekli alanları eksiksiz doldurmanız yeterli olmaktadır. Evden Eve Nakliyat müşteri hizmetlerimiz paylaştığınız bilgiler doğrultusunda online (çevrimiçi) ekspertiz ile eşyalarınızın fotoğraflarını çekmesini isteyebilir veya ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyalarını yerinde görerek bir plan oluşturmaktayız. Bi düşün taşın ile kolay taşınmanın keyfini çıkarın!

Dilerseniz Biz Kolileyelim!

Ataşehir evden eve nakliyat sürecine başlamadan önce, Bidüşüntaşın kolileme paketini (ek hizmet paketi) satın alırsan tüm eşyalarını ekibimiz kolileyecektir. Kolileme paketi içerisine özel üretim askılı elbise sandıklarımız ile kıyafetlerinizi kırıştırmadan düzenli bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Mutfak mı? Onu dert etme, sen yeter ki ek paket hizmetimizi (kolileme hizmeti) satın al. Mutfağınızı ışık hızında sağlam bir şekilde kolilemekteyiz.

Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları Nelerdir?

Nakliye işlemlerinizde ne kadar ödeyeceğinizi görebilmeniz için Bi Düşün Taşın olarak sizlere sabit evden eve nakliyat fiyatları tablomuzu hazırladık. Daha önce birçok taşınma deneyiminin sonunda beklenmedik ücretlendirmeler ile karşı karşıya kaldıysan; seni Bi Düşün Taşın ile taşınmaya davet ediyoruz. Değişmeyen sabit fiyat garantisi sunuyoruz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.