Ataköy Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Ataköy Evden Eve Nakliyatta Güvenli Taşıma Şirketi Bulmak

Günümüzde teknoloji kullanım oranının artması sebebiyle artık yüzlerce insan yeni evlerine veya ofislerine taşınma işlemini gerçekleştirmekte ve hatta ev, ofis eşyalarını depolamak için nakliyat şirketi arayışı içerisinde. Ancak önemli olan nokta güvenilir, sigortalı ve profesyonel nakliyat şirketi nasıl bulunur sorusunda. Bi düşün taşın, tam da burada devreye girerek bu stresli sorunun cevabı olarak evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığında sizlere sunduğu birçok avantajla kolaylaştırmakta ve titiz hale getirmektedir. Bunlardan bazılarına örnek verecek olursak ; Sabit (Değişmez) Fiyat Garantisi, Eşya Sigortası (Özel), Profesyonel Çalışma Ekibi ile Müşteri Hizmetleri, Kredi Kartı İle Ödeme İmkanı veya Nakit Ödeme, Rezervasyon Talebi, Taşınma İşlemine Uygun Nakliyat Araç Modelleri, Size Özel Sözleşme Yapılması, Ek Hizmet Paketleri vb., Aynı zamanda nakliyatınızla alakalı aklınıza takılan herhangi bir sorunda bile bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Araç Modelleri

Birçok nakliyat şirketi veya dijital taşımacılık şirketleri komisyon ve teklif usulü ile envanterinde üyelik adı altında bulundurduğu yetki belgesiz şahıs şirketleri aracılığıyla sizleri mağdur etmekte veya türlü sorunlarla başınızı ağrıtmaktadırlar. Komisyon ve teklif usulü ile gerçekleşen arz talep ihtiyacı sonucunda araçlarına az gelen eşyaları almamaktadırlar ya da kamyonetin tamamı dolmuş gibi ücret talebinde bulunurlar. Mamafih, eşyalar, araçlara düzgün ve korunaklı istiflenmediğinden nakliyat sırasında hasar görme oranı büyük ölçüde artmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesinde uygun korunaklı malzemeler, ambalajlar kullanılmadığından dolayı taşınma gününüz planladığınız gibi gitmeyebilir. Bundan dolayı Bidüşüntaşın filosunda bulundurduğu evden eve nakliyat araçları kapalı kasa olup; logolu, temiz, dayanıklı araçlar ile yetki belgelerine (*K1, L1, K3), uzman ekiplere sahiptir. 

Ataköy Evden Eve Nakliyat Rezervasyon Oluşturmak

Bidüşüntaşın’da hem ileri tarihler için rezervasyon yapabilir ya da hemen şimdi! verdiğiniz bir kararla Bidüşüntaşın taşınma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Örneğin; bir mağazadan evinize çok şık duracağını düşündüğünüz koltuk takımı aldınız. Hemen kurumsal iletişim numaramızdan bizlere ulaşın! Veya fiyat al butonuna tıklayarak parça eşya taşıma kategorisinden talebinizi bizlere iletebilirsiniz. Ancak Acıbadem evden eve nakliyat işleminiz uzun bir süreç gerektirdiği için kendinize taşınmak için bir plan yaptığınız o gün için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Talebiniz bizlere iletildiği andan itibaren sizlere özel olarak bir planlama oluşturuyor ve taşınma gününüz için tüm detayları hazırlıyoruz. Size sadece kahvenizi hazırlayıp taşınmanızın keyfini çıkarmak kalıyor.

Ataköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bidüşüntaşın sizlere sabit ve değişmez fiyat garantisi sunmaktadır. Ek hizmet paketlerimizden yararlanmadığınız ya da nakliyatınıza bir ekleme ya da çıkarma yapmadığınız sürece size verilen fiyatta bir değişiklik olmayacağına garanti veriyoruz. Hemen şimdi sizler de fiyat al bölümünden nakliyat veya depolama detaylarınızı bizimle paylaşarak ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×