Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Avantajları

Ana Sayfa » Asansörlü Taşıma Hizmetinin Avantajları

Asansörlü taşıma hizmetinin avantajları ve faydalarına baktığımızda oldukça popüler ve pratik olduğunu görürüz. Özellikle inşaat alanında gördüğümüz gelişmelerle birlikte yüksek katlı binalar inşa ediliyor. Ancak bu yerlere taşınmakta bir o kadar zorlaşmış durumda. Dar merdiven yapısı, küçük koridorlarda bu alanlarda eşya taşımayı imkânsız hale getirmektedir. Bu tarz durumlarda teknolojiden faydalanan nakliyatçılarda asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Asansörlü mekanizmaya sahip olan bu sistemle birlikte kat sayısı fark etmeden taşımacılık mümkündür.

Asansörlü sistemler, bina dışına yapılan sistem montajıyla üzerine bırakılan eşyayı üst katlara kolay bir şekilde taşıyor. Aynı şekilde üst kattan gelen eşyalarda daha kolay bir şekilde indirilmektedir. İş gücünden ve zamandan kazandıran bu sistem, eşyalara zarar gelmemesi açısından da oldukça pratiktir. Taşınma sürecinin en stresli kısımlarından biri eşyaların taşınma sürecinde zarar görme korkusu olmaktadır. Maddi açıdan değerli olan beyaz eşyalar oldukça hassastır. En ufak çarpma ve devrilme tarzı durumu, istenmemektedir. Asansörlü taşıma avantajları açısından baktığımızda tüm bu olumsuzluklara karşı geliştirildiği görülmektedir.

Asansörlü taşıma hizmetinin avantajları

Neden Asansörlü Taşıma Tercih Edilir?

Ankara, İzmir, İstanbul asansörlü taşımacılık sistemleri çok kısa bir süre içerisinde tüm ülkeye yayılmıştır. Bu noktada süreci kolay bir şekilde tamamlayan bu sistem her türlü taşımacılık işinde kolaylık sağlıyor. En yüksek katlarda olsanız bile uygun araçlarla sürekli hizmet alabilmeniz mümkündür. Asansörlü taşıma işlemleri, yapılaşmanın en fazla artış gösterdiği şehirlerde sıklıkla görülmektedir. Aynı şekilde Bursa, Muğla, Bodrum şehirlerinde de sıklıkla görülmektedir.

Neden asansörlü taşıma tercih edilir genel olarak baktığımızda bu sistemin birçok avantajının olduğunu görüyoruz. Bu sistemlerde eşyalar için herhangi bir temas alanı bulunmamaktadır. Bu nedenle çizik veya zarar oluşmamaktadır. En yüksek katlarda otursanız da eşya boyutuna uygun araçlarla daima hizmet alınabiliyor. Güvenli bir yöntem olsa da havalı naylon, köpük ve kolilerle eşyalarınızı sağlam bir şekilde taşıyabilirsiniz. Böylece eşyalarınızın hasar almasının önüne tamamen geçebilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü taşımacılık fiyatları belirlenirken çeşitli kriterler göz önüne alınmaktadır. Bu noktada eşyaların fazlalığı, mesafe ve kat sayısı esas alınabilmektedir. Temelde bunlar, nakliyat fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlardır. Fiyatların belirlenmesinde nakliyat için gereken eleman sayısı da vardır. Bunun dışında ek hizmetler, kullanılacak ambalajlama malzemeleri olabiliyor. Bu noktada detaylı bir fiyat bilgisi alabilmek için mutlaka nakliyeci firmanızla iletişime geçmeniz, gerekli bilgilerle beraber bir cevap alabilmeniz mümkün olmaktadır.

Genel olarak asansörlü taşıma hizmetleri diğer taşıma yöntemlerine göre daha avantajlıdır. Aynı zamanda istenmeyen maddi hasarlardan korur. Asansörlü nakliyatlarda kat sayısının yüksekliği oldukça önemli bir konudur. Eğer daireniz daha düşük katlardaysa bu noktada nakliyat fiyatları daha düşük olabilir. Tüm bu fiyatlamalar tamamen nakliyat firmasıyla alakalı bir konu olmaktadır. Fiyat almadan önce eşyalarınızın miktarı ve eşya büyüklüğü gibi detayları belirtmeniz gerekiyor.

Asansörlü Nakliyat Nasıl Yapılır?

Yüksek katlı binalar veya merdivenleri, giriş kısmı eşya taşımaya uygun olmayan evlerde en uygun yöntem asansörlü nakliyatlardır. Eğer evinizde asansör bulunmuyorsa bu noktada eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyat tercih edilmektedir. Asansörlü nakliyat yapmadan öncesinde firmanızla tanışmanız ve nakliyatın gerçekleşeceği bölgeye göz atılması gerekiyor. Bunun sonucunda asansörlü nakliyat hizmetinin nasıl yapılacağı planlanabilmektedir. Asansörlü taşıma hizmetinin avantajları ve faydaları oldukça fazladır. Bu faydalardan daha iyi şekilde yararlanmak içinde mutlaka alanında uzman firmalarla çalışılması gerekiyor. Sonuç olarak asansörlü taşıma hizmetleri hem eşyalarınız açısından hem de sizler açısından oldukça avantajlıdır diyebiliriz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×