Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Ankara Evden Eve Nakliyat
Ankara evden eve nakliyat firması olarak Türkiye’nin her yerine şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliye hizmetleri sunmaktayız. Bilindiği üzere Ankara birçok kurum, kuruluş alanlarından biri olduğu için çoğu taşınma sebebi tayin, iş ve merkezi başkent olmanın vermiş olduğu başlıca etkili unsurlardan biridir. Sizler de taşınmak ya da eşya depolama sürecinize başlama fikri doğdu ise sizleri Bidüşüntaşın’ın güvenli mekanizmasına dahil edelim. Ankara eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, uluslararası ev eşya nakliyesi, parça eşya taşımacılığı gibi birçok talep almaktayız. Bu taleplere doğru ve net bir biçimde cevap vermek için iyi bir ekip ve geniş araç filosu oluşturduk. Her talep birbirinden farklı olduğu için Bidüşüntaşın tüm olasılıklara karşı hazır bir firmadır. Ankara evden eve nakliyat firmasıAnkara ev taşıma ve eşya depolama hizmetleri”

Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara evden eve nakliyat hizmeti için gerekli tecrübe, donanım ve ekip olmazsa olmazlardan ve en temel yapı taşlarındandır. Ankara, Türkiye’nin başkenti olup; İstanbul’dan sonra en kalabalık şehirdir. Ankara’da mevcut olarak 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı olarak 1425 mahalle bulunmaktadır. Yoğun taşınma süreçleri Ankara üzerinden seyrettiği için genelde Ankara İstanbul evden eve nakliyat ya da İstanbul Ankara evden eve nakliye işlemi yoğunlukla gerçekleştirilmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ankara Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 16.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 28.000 – 32.200 ₺
Ankara Ofis Taşıma Fiyatı 12.000 ₺

Ankara Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Ankara evden eve nakliye hizmetinde en önemli detaylardan birisi; doğru firma ile çalışmaktır. Her taşıma firması Ankara’da bulunan villa, ofis, iş yeri, parça eşya ya da eşya depolama hizmet kapsamında titiz bir çalışma sürdürmemektedir. Dolayısıyla hizmet almak istediğiniz alanda en popüler Ankara evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalara erişmek ilk adım olacaktır.

1- Ankara Taşınma Öncesi Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Ankara taşınma önce eşya keşif hizmeti ile asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Ankara Eşya Ambalajlama Adımı

Ankara evden eve nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınız ambalajlanarak de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Ankara Eşya Montajlama İşlemleri

Ankara eşya montaj hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız ekiplerimizce monte hale getirir. Bu süreçte önceden planladığınız eşyalarınız belirlediğiniz yerlerde kurulumları sağlanarak daha hızlı çözüm üretilir.

4- Ankara Eşya Yükleme İşlemleri

Ankara evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Ankara Eşya Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Ankara Nakliyat ve Eşya Depolama

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Ankara sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Ankara Parça Eşya Taşıma

Ankara’dan İstanbul’a veya İstanbul’dan Ankara taşınacak olan  tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferni gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Ankara parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Ankara Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için Ankara’nın ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Ankara Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. Ankara’nın kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Ankara İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2023 yılına kadar binlerce müşterimizi İstanbul’dan Ankara’ya ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. Ankara’dan İstanbul’a eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Sık Sorulan Sorular

Ankara’da ev taşıma hizmeti ortalam kaç saat sürüyor? Birden fazla bağımlı değişkenin olduğu ev taşıma hizmetinde eşyanın hacmi ve taşıma kategorilerine göre değişmektedir. Standart ev taşıma hizmeti ortalama 3 ile 6 saat arasında sürmektedir. Ankara ev taşıma hizmeti için ne kadar ödeme yapılmaktadır? Evden eve nakliyat ya da ev taşıma hizmetinde sistem üzerinden ya da çağrı merkezi ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Ödeme yönteminizi belirterek hızlıca nakliye hizmet ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’dan Ankara’ya ev kaç günde taşınır? İstanbul’dan Ankara’ya ev ortalama 2 iş günü içerisinde taşınır. Eşya hacminizin ve paketleme türüne göre değişebilmektedir. Net bir gün öğrenmek için firmamız ile iletişime geçin! Ankara’dan İstanbul’a okul taşıma firmaları hangileri? Tecrübe ve deneyimlerimiz ile birlikte kurumsal bir şekilde tüm okul, üniversite, dershane, ana okulu, özel rehabilitasyon eğitim kurumlarının taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hemen bilgi alın! Ankara uluslararası evden eve nakliyat hizmeti için nereden bilgi alabilirim? Türkiye’den dünyanın her yerine ev eşyalarınızın teslimatını sağlıyoruz. Uluslararası evden eve nakliye süreci diğer taşıma türlerinden tamamen farklıdır. Bugüne kadar Ankara’da birçok ev, ofis ve villa eşyalarının transferini gerçekleştirdik. Sizin için en doğru firma Bidüşüntaşın uluslararası nakliyat hizmetlerine başvurun. En iyi Ankara asansörlü şehirler arası ev taşıma firması hangisi? İyi bir hizmet almak herkesi hakkı. Doğru ve profesyonel asansörlü şehirler arası evden eve nakliye firması araştırmak başa düştüyse fazla uzağa gitmenize hiç gerek yok. Asansörlü ev taşımacılığında ve eşya teslimat zamanlamasını çok iyi gerçekleştiren firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Ankara Şehirler Arası ev taşıma işlemi kaç gün sürüyor? Şehirler arası evden eve taşımacılık iş süresi eşyalarınızın alındığı mesafe ile yeni adresinize olan km esas alınır. Bu bakımdan taşıma hizmeti için gerekli tüm detaylar ortaya konulduğunda net bir iş süresi belirtebiliriz. Ankara Plaza taşıma hizmeti nereden alabilirim? Plaza taşıma hizmetlerinde Ankara’da bulunan stüdyo, mağaza, spor salonu, okul vb. tüm alanlarda Bidüşüntaşın plaza taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ankara ev eşyası depolayan firmalar hangileri? Ev eşyası depolama hizmeti nakliye hizmetinden daha farklı ve daha titiz bir çalışma sistemi gerektirmektedir. Bu bakımdan ev eşyası depolama sisteminde Bidüşüntaşın odalı eşya depolama siteminden hemen yararlanabilirsiniz. Üstelik yıllık ödemelerde %10’a varan eşya depolama indirimi alabilirsiniz.

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.