Anadolu Hisarı evden eve nakliyat firması olarak ihtiyaçlarınız için doğru ve güvenilir bir hizmet için buradayız. Şehirler arası ve şehir içi ev eşyası taşıma ve depolama hizmetlerinde önemli başarılara imza atmış olan firmamız, İstanbul Anadolu Hisarı’nda da yoğun kentsel dönüşümün etkisi ile birlikte yoğun talepler almaktadır. Bu vesile ile siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımızı yeni adreslerine eşyalarını iyi planlanmış organizasyon ile sevkiyatını gerçekleştiriyoruz.

Anadolu Hisarı evden eve nakliyat hizmeti Anadolu Hisarı ev taşıma ve eşya depolama firması

Anadolu Hisarı, Anadolu Hisarı Kalesi veya diğer adıyla Güzelce Hisarı, İstanbul’un Beykoz ilçesinin Anadoluhisarı semtinde, Göksu Deresi’nin İstanbul Boğazı’na döküldüğü yerde yer alan bir Osmanlı kalesi olarak tanımlanır.

Anadolu Hisarı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıAnadolu Hisarı Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı25.000 – 28.200 ₺
Anadolu Hisarı Ofis Taşıma Fiyatı9.000 ₺
Anadolu Hisarı evden eve nakliyat firması
Anadolu Hisarı Nakliyat ve Depolama

Anadolu Hisarı Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Anadolu Hisarı evden eve nakliye hizmetinde en önemli detaylardan birisi; doğru firma ile çalışmaktır. Her taşıma firması Kalamış’da bulunan villa, ofis, iş yeri, parça eşya ya da eşya depolama hizmet kapsamında titiz bir çalışma sürdürmemektedir. Dolayısıyla hizmet almak istediğiniz alanda en popüler Anadolu Hisarı evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalara erişmek ilk adım olacaktır.

1- Anadolu Hisarı Taşınma Öncesi Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Anadolu Hisarı taşınma önce eşya keşif hizmeti ile asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Anadolu Hisarı Eşya Ambalajlama Adımı

Anadolu Hisarı evden eve nakliye hizmeti kapsamında eşyalarınız ambalajlanarak de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Anadolu Hisarı Eşya Montajlama İşlemleri

Anadolu Hisarı eşya montaj hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız ekiplerimizce monte hale getirir. Bu süreçte önceden planladığınız eşyalarınız belirlediğiniz yerlerde kurulumları sağlanarak daha hızlı çözüm üretilir.

4- Anadolu Hisarı Eşya Yükleme İşlemleri

Anadolu Hisarı evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Anadolu Hisarı Eşya Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Anadolu Hisarı Nakliyat ve Eşya Depolama

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Anadolu Hisarı sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Anadolu Hisarı Parça Eşya Taşıma

İstanbul Anadolu Hisarı semtinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Anadolu Hisarı parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Anadolu Hisarı Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Anadolu Hisarı Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Anadolu Hisarı İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2023 yılına kadar binlerce müşterimizi İstanbul’dan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Anadolu Hisarı’ndan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Anadolu Hisarı Beykoz’da Sorunsuz Taşının

Anadolu Hisarı nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Anadolu Hisarı’nda ev taşıma hizmeti ortalam kaç saat sürüyor?
Birden fazla bağımlı değişkenin olduğu ev taşıma hizmetinde eşyanın hacmi ve taşıma kategorilerine göre değişmektedir. Standart ev taşıma hizmeti ortalama 3 ile 6 saat arasında sürmektedir.

Anadolu Hisarı ev taşıma hizmeti için ne kadar ödeme yapılmaktadır?
Evden eve nakliyat 
ya da ev taşıma hizmetinde sistem üzerinden ya da çağrı merkezi ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Ödeme yönteminizi belirterek hızlıca nakliye hizmet ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Hisarı Şehirler Arası ev taşıma işlemi kaç gün sürüyor?
Şehirler arası evden eve taşımacılık iş süresi 
eşyalarınızın alındığı mesafe ile yeni adresinize olan km esas alınır. Bu bakımdan taşıma hizmeti için gerekli tüm detaylar ortaya konulduğunda net bir iş süresi belirtebiliriz.

Anadolu Hisarı Plaza taşıma hizmeti nereden alabilirim?
Plaza taşıma 
hizmetlerinde Kalamış’da bulunan stüdyo, mağaza, spor salonu, okul vb. tüm alanlarda Bidüşüntaşın plaza taşımacılığı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Anadolu Hisarı ev eşyası depolayan firmalar hangileri?
Ev eşyası depolama hizmeti 
nakliye hizmetinden daha farklı ve daha titiz bir çalışma sistemi gerektirmektedir. Bu bakımdan ev eşyası depolama sisteminde Bidüşüntaşın odalı eşya depolama siteminden hemen yararlanabilirsiniz. Üstelik yıllık ödemelerde %10’a varan eşya depolama indirimi alabilirsiniz.

Anadolu Hisarı uluslararası nakliyat hizmeti veriyor musunuz?
Evet. Uluslararası nakliyat kategorisinde ev eşyaları, ofis eşyaları ve diğer eşyalarınız gümrükleme süreci ile birlikte depolarımızda muhafaza edilir. Böylece teslimat adresi için kapıdan kapıya servis gerçekleştirilir.

Anadolu Hisarı villa taşıma hizmetini hangi şirket vermektedir?
Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi İstanbul Anadolu Hisarı bölgesinde profesyonel villa, konak ve kurum taşıma hizmetini Bidüşüntaşın lojistik şirketi vermektedir.
<!–

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×