Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Akatlar Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Akatlar Evden Eve Nakliyat

Akatlar evden eve nakliyat ile daima profesyonel hizmet alın. Evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetlerinde bir adım önde olun! Kurumsal bir hizmet almak her ev taşıyan ya da eşya depolamak isteyenlerin istediği hizmet alanıdır. Bu hususta gerekli işlemler için uzman ekiplerce çalışıyoruz. Öz mal araçlar ile kapıdan kapıya taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Akatlar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ev taşımak ya da eşya transferi yapmak herkesin yapabileceği hizmet türü değildir. Alanında uzmanlaşmış şirketler sayesinde bu tür kategorideki hizmetleriniz son derece titizlikle yürütülür. Evden eve nakliyat yeni yaşam alanlarınızın gerçekleştirilmesi anlamına gelir. Bu nedenle eşyalarınızın transferi söz konusu olduğunda profesyonel nakliye şirketi ile çalışmanız sizler için en iyi hareketlerden biri olacaktır.

İstanbul Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

 

İstanbul Beşiktaş Akat Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Akatlar Evden Eve Taşıma Firması

Her alanda olduğu gibi evden eve taşıma hizmeti de profesyonel teknikler gerektiren bir işlemdir. Alanında uzman eve nakliye hizmeti gerçekleştiren Bidüşüntaşın ile Akatlar bölgesinde en iyi taşıma deneyimi yaşayabilirsiniz. Size hem maddi hem de manevi anlamda bu stresli süreci kolay hale getiriyoruz. Profesyonel bir hizmete erişmek için fiyat al butonuna tıklayınız. Anında online nakliye siparişi oluşturabilirsiniz.

Akatlar Evden Eve Taşıma Ücretleri

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 5.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 11.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Akatlar Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺
Akaretler evden eve nakliye fiyatları

Akatlar taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgiye haiz olmak için neyi taşıtacağınızı iyi bilmelisiniz. Taşınacak ürünün ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını burada ele alırsak Akatlar evden eve nakliye ücretleri 3.000 TL ile 45.000 TL aralığındadır. Böylelikle daha fazla bilgiye erişmek için Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Akat Evden Eve Nakliyat

Akat, İstanbul Beşiktaş ilçesi sınırlarında Levent ve Etiler mahallelerine komşu bir mahalledir. Akaretler bölgesinde yaşıyor ve yeni evinize taşınmak için taşıma ve eşya depolama hizmetine ihtiyacınız için çözüm burada. Akat bir diğer adıyla akaretler, akatlar olarak bilinmektedir. Bu nedenle taşıma firması ararken şu iç nakliye anahtar kelimesine denk gelebilirsiniz;

*Akatlar evden eve nakliyat
*Akaretler evden eve taşıma
*Akat evden eve nakliye

Kalite standartlarını önemseyerek ilerleyen Bidüşüntaşın evden eve nakliyat, müşteri beklentisini ve hizmetin doğru biçimde aktarılması yönünde önemli çalışmalar gerçekleştiriyor. Bidüşüntaşın olarak, öz mal araçları ve uzman personelleri ile hizmet vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefliyoruz. İyi bir ev taşıma için Bidüşüntaşın’ı tercih edin! Hemen Akatlar eve nakliye için talebini ilet.

Akatlar Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Akatlar sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Akatlar Parça Eşya Taşıma

Akatlar bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferni gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Beşiktaş Akatlar parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Akatlar Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Akatlar Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer iller;

  Akatlar Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

  Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. Akaretler lokasyonuna yaşıyor ya da Beşiktaş merkezine mi taşınmak istiyorsunuz? Hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevaplamaya çalıştık. Böylece daha ev taşımada net fiyatlara erişebilecek bir sistem ile tanışabilirsiniz.

  Evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
  Evden eve nakliyat fiyatları 3.000₺ – 25.000₺’dir. başlamaktadır. Hemen taşınma maliyetinizi öğrenmek için sistemimizden güncel fiyat listesine ulaşın!
  Ev taşıma kaç saat sürüyor?
  Ev taşıma 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Bununla birlikte bu zaman dilimi eşyalarınızın hacmi ve gideceği mesafeye göre değişebilmektedir.
  Nakliye hizmetinde beyaz eşyaları paketliyor musunuz?
  Ev taşıma sürecinizde beyaz eşyalarınızı paketliyoruz. Bununla birlikte taşınma öncesi ve sonrası ürünlerinize zarar gelmesini engelliyoruz.
  Ev taşıma işleminde marangoz hizmetiniz var mı?
  Evet var. Eşya türünüze göre monte ve de-monte hizmeti sağlıyoruz. Böylece talepleriniz doğrultusunda mobilyalarınız istediğiniz yere teslim edilerek kurulumu sağlanır.
  Nakliye Firmaları Tavsiyeleri Nelerdir?
  Bir çok tavsiye ile karşılaşabilirsiniz. Ancak unutmayın! Her tavsiye olumlu bir taşınmaya işaret etmez. Kaliteli bir firma hem yorum hem ilgili referanslar hem de çalışma görselleri ile kalitesini belli etmektedir.
  Nakliye İletişim Numaraları Nedir?
  Taşıma hizmeti ya da eşya depolama için nakliye şirketi aramak için doğru yerdesiniz. Dolayısıyla size en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyoruz. Hemen iletişim araçlarımızdan bize ulaşın!

  Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
  Yusuf Arslan
  Yusuf Arslan@arslanyusuf
  Read More
  @bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
  Mehmet Yılmaz
  Mehmet Yılmaz@mehmety034
  Read More
  Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
  Duygu Çelik
  Duygu Çelik@duygucelik
  Read More
  İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
  Previous
  Next
  Diğer Blog İçeriklerimiz
  30 dakika veya 30 gün

  Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

  Sabit fiyat garantisi

  Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

  Eşyalarınızı koruyoruz

  Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

  Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
  Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

  COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

  Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

  Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

  Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

  Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

  Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

  Araçlarımız:

  Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

  Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

  Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

  Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

  bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
  indirim
  FIRSATI
  kaçırılmayacak
  %5 indirim
  BDT5

  Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

  ×