Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Kişisel Eşya Depolama

Ana Sayfa » Acıbadem Kişisel Eşya Depolama

Acıbadem kişisel eşya depolama hizmeti için Bidüşüntaşın nakliye şirketi ile eşya depolama avantajlarından hemen yararlanın.

Acıbadem Kişisel Eşya Depolama Fiyatları Hakkında

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Acıbadem ev eşyası depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin eşya depolama hizmeti almaları için Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere özel depolarda aktif olarak faaliyet yürütmekteyiz. Genellikle kentsel dönüşüm, tadilat işlemleri ya da yurtdışı seyahati için eşya depolama talepleri almaktayız. Eşya depolama taleplerinize hızlı ve modern çözümler üretiyor; paketleme, monte ve de-monte işlemlerini kurumsal bir şekilde yerine getiriyoruz. İstanbul Acıbadem semtinden eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, Bidüşüntaşın’ın kurumsal eşya depolama hizmetinden yararlanabilir.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Acıbadem parça eşya depolama hizmeti ile depo standartları gereğince özenle eşyalarınızı depoluyoruz. Parça eşya depolama avantajları: eşyalarınızı yeni eviniz için ya da farklı bir adrese eşya göndermek daha kolay hale geliyor. Dilediğiniz zaman parça eşyalarınızı depomuzdan alabilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Acıbadem ofis eşyası depolama hizmeti arıyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Yeni ofis ararken veya ofis tadilatınız için demirbaşların hasarsız ve korunaklı bir şekilde taşınıyor ve de paketleniyor olması gerekir. Bidüşüntaşın ofis eşyası depolama hizmeti ile sizlere kurumsal depolama süreci sunuyoruz.

Kişisel Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde kişisel eşya depolama ile eşya depolama arasında uçurumlar bulunmaktadır. Kurumsal eşya depolama şirketi ile hizmet verenlerin sayısı bir elin parmağını geçemeyecek kadar azdır. Bunun sebebi, işinin ehli olmayan şirketlerin kendi bünyesi altında çalıştırdıkları taşeron firmalar veya kadrosuz personellerden kaynaklı olduğunu belirtebiliriz. Bundan dolayı eşyasını depolamak isteyen insanların şu dört ana başlığa dikkat etmesi gerekmektedir:

✔️YETKİ BELGELERİ

✔️REFERANSLAR

✔️SÖZLEŞME

✔️FATURA

✔️ÖZ MAL ARAÇLAR

Yukarıda belirtilen bu dört ana başlığı esas aldığımızda hangi şirketi tercih etmeniz gerektiğine dair size bilgi sunacaktır. Böylelikle kurumsal bir depolama hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Bir diğer nokta ise ilgili şirketin ETBİS (E-Ticaret Bilgi Platformu) kaydı olup olmadığını lütfen öğreniniz. Belirttiğimiz bu platfrom aracılığıyla ilgili depolama hizmet sağlayıcısının varlığından emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Peki siz Bidüşüntaşın’ın tüm olanaklarına rağmen kaliteli eşya depolama hizmeti almak istemez misiniz?

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×