Acıbadem kişisel eşya depolama hizmeti için Bidüşüntaşın nakliye şirketi ile eşya depolama avantajlarından hemen yararlanın.

Acıbadem Kişisel Eşya Depolama Fiyatları Hakkında

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Acıbadem ev eşyası depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin eşya depolama hizmeti almaları için Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere özel depolarda aktif olarak faaliyet yürütmekteyiz. Genellikle kentsel dönüşüm, tadilat işlemleri ya da yurtdışı seyahati için eşya depolama talepleri almaktayız. Eşya depolama taleplerinize hızlı ve modern çözümler üretiyor; paketleme, monte ve de-monte işlemlerini kurumsal bir şekilde yerine getiriyoruz. İstanbul Acıbadem semtinden eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, Bidüşüntaşın’ın kurumsal eşya depolama hizmetinden yararlanabilir.

Parça Eşya Depolama Hizmeti

Acıbadem parça eşya depolama hizmeti ile depo standartları gereğince özenle eşyalarınızı depoluyoruz. Parça eşya depolama avantajları: eşyalarınızı yeni eviniz için ya da farklı bir adrese eşya göndermek daha kolay hale geliyor. Dilediğiniz zaman parça eşyalarınızı depomuzdan alabilirsiniz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Acıbadem ofis eşyası depolama hizmeti arıyorsanız tam da doğru yerdesiniz. Yeni ofis ararken veya ofis tadilatınız için demirbaşların hasarsız ve korunaklı bir şekilde taşınıyor ve de paketleniyor olması gerekir. Bidüşüntaşın ofis eşyası depolama hizmeti ile sizlere kurumsal depolama süreci sunuyoruz.

Kişisel Eşya Depolama Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Günümüzde kişisel eşya depolama ile eşya depolama arasında uçurumlar bulunmaktadır. Kurumsal eşya depolama şirketi ile hizmet verenlerin sayısı bir elin parmağını geçemeyecek kadar azdır. Bunun sebebi, işinin ehli olmayan şirketlerin kendi bünyesi altında çalıştırdıkları taşeron firmalar veya kadrosuz personellerden kaynaklı olduğunu belirtebiliriz. Bundan dolayı eşyasını depolamak isteyen insanların şu dört ana başlığa dikkat etmesi gerekmektedir:

✔️YETKİ BELGELERİ

✔️REFERANSLAR

✔️SÖZLEŞME

✔️FATURA

✔️ÖZ MAL ARAÇLAR

Yukarıda belirtilen bu dört ana başlığı esas aldığımızda hangi şirketi tercih etmeniz gerektiğine dair size bilgi sunacaktır. Böylelikle kurumsal bir depolama hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Bir diğer nokta ise ilgili şirketin ETBİS (E-Ticaret Bilgi Platformu) kaydı olup olmadığını lütfen öğreniniz. Belirttiğimiz bu platfrom aracılığıyla ilgili depolama hizmet sağlayıcısının varlığından emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Peki siz Bidüşüntaşın’ın tüm olanaklarına rağmen kaliteli eşya depolama hizmeti almak istemez misiniz?

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×