Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

2023 Nakliyat Fiyatları

Ana Sayfa » 2023 Nakliyat Fiyatları

2023 nakliyat fiyatları belirlenirken çeşitli faktörler göz önüne alınır. Evden eve taşıma hizmetleri günümüz şarjlarında karşımıza sıklıkla çıkıyor. Sadece evden eve değil, parça taşıma, ofis, arşiv taşıma gibi nakliye hizmetleri de mevcuttur. Bununla beraber nakliyat sektöründe net bir fiyat için herhangi bir standarttan bahsedebilmek mümkün olmamaktadır. Bunun nedeni ise nakliye işlemlerinin tümünün birbirinden farklı hacimlerde bulunabilmesidir. Aynı zamanda fiyatlar her şirket için farklılık gösterebiliyor.

Genel olarak nakliye ücretleri belirlenirken çeşitli faktörler göz önüne alınabiliyor. Bu aşamada en doğru bilgi için firmanızla danışmak önerilir. Yeni bir eve veya ofise taşınma sürecinde yapılan ilk şey taşıma fiyatlarıdır. Eşyaları istediğiniz lokasyonda uygun fiyatlı bir şekilde nakliye hizmeti almak isteyebilirsiniz. Bu noktada profesyonelliğe de dikkat etmeniz gerekli.

2023 Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Nakliyat fiyatları 2023 senesi ile beraber durumlar söz konusudur. Bunlardan birisi, nakliye hizmetinin yapılacağı mesafe denilebilir. Taşınacak eşyaların ağırlık ve miktarı da bu faktörler arasındadır. Fiyatları belirleyen bir diğer durumda taşınma tarihidir. Özel günlerle beraber hafta sonları veya tatil günlerinde fiyatlar değişebiliyor. Diğer ek hizmetler yani demontaj ve montaj aşamasıdır. İsteğe göre paketleme vs. hizmetlerde vardır. Tüm bu kriterlere ek olarak nakliye firmasının tecrübesi, kullandığı araçlar da ekleniyor.

Nakliye hizmetlerinin uygulanacağı mesafe, en önemli faktördür. Şehirlerarası ev taşıma fiyatları şehir içine göre daha yüksektir. Çünkü uzak mesafeler için zaman yakıt ve insan gücüne daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Nakliye şirketleri, taşınacak olan eşyaların ağırlığını tartar. En sonunda miktarı belirleme aşamasında fiyatlarını hesaplamaktadır. Bununla beraber eşyaların çıkartılacağı kat ve harcanan efor gibi durumlarda fiyatları belirler. İnsan gücü ile malzeme gerektiğinden dolayı daha yüksek fiyatlar talep edilebilmektedir. Bu noktada firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ofis Taşıma Fiyat Hesaplama

Ofis taşıma nakliyat fiyatları belirlenirken yine aynı faktörler söz konusudur. Ofisinizde yer alan eşyalarınızın ne kadar büyük olduğunu belirleyebilirsiniz. Doküman, evrak, dolap, raf tarzı eşyaların olması, taşıma işlemi adına daha fazla iş gücü gerektirir. Bunun sonucunda olarak daha büyük ekibe ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple tamamen alanında uzman ekipler ve iş ortaklarıyla taşınma sürecinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Ofis eşyaları için taşıma ücretleri genel olarak ev eşyalarıyla aynı şekilde hesaplanır. Ancak bazı ek hizmetler taşıma sürecinde gerekebiliyor. Aynı şekilde 2023 nakliyat fiyatları belirlenirken eşya sayısı, en önemli faktörlerdendir. Buna ek olarak yükleme yapılan noktadan teslimat noktasına olan tüm mesafeler fiyatlandırılıyor. Profesyonel olarak belirlenen nakliye fiyatları konusunda kaliteli hizmet verilmekte ve uygun fiyatla çalışılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama için öncelikle eşyalarınızın miktarı ve taşınacağınız konumu belirlemeniz gerekiyor. Müşteriler, aynı şekilde nakliyat fiyatlarını belirlemek adına farklı firmaların fiyatlarını karşılaştırmaktadır. Böylece tecrübe, hizmet kalitesi ve diğer faktörler göz önünde bulundurularak sonuca ulaşılabilmektedir. Genellikle şehirden şehre değişen nakliye fiyatları söz konusu olabiliyor. İstanbul nakliye fiyatları ile diğer şehirlerde yapılan nakliye ücretleri farklı olabilmektedir. Bununla beraber fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ardından eşyalarınız için en doğru nakliyat hizmetlerini almaya başlayabilirsiniz.

Sonuç olarak ev veya ofis taşımaları için ilk olarak güvenilir bir firma bulmanız gerekiyor. Bununla beraber almış olduğunuz hizmetlerin kapsamıyla ekonomik olabilmesi aynı derecede önemlidir. Hem ev taşımacılığı hem de ofis eşyaların taşınması aşamasında piyasada değişken bir maliyet tablosu vardır. Küçük nakliye fiyatları anlamında uygun fiyatlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak profesyonel hizmet alabilmeniz avantaj sağlar.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×