Evden Eve Nakliyat

2023 Nakliyat Fiyatları

Ana Sayfa » 2023 Nakliyat Fiyatları

2023 nakliyat fiyatları belirlenirken çeşitli faktörler göz önüne alınır. Evden eve taşıma hizmetleri günümüz şarjlarında karşımıza sıklıkla çıkıyor. Sadece evden eve değil, parça taşıma, ofis, arşiv taşıma gibi nakliye hizmetleri de mevcuttur. Bununla beraber nakliyat sektöründe net bir fiyat için herhangi bir standarttan bahsedebilmek mümkün olmamaktadır. Bunun nedeni ise nakliye işlemlerinin tümünün birbirinden farklı hacimlerde bulunabilmesidir. Aynı zamanda fiyatlar her şirket için farklılık gösterebiliyor.

Genel olarak nakliye ücretleri belirlenirken çeşitli faktörler göz önüne alınabiliyor. Bu aşamada en doğru bilgi için firmanızla danışmak önerilir. Yeni bir eve veya ofise taşınma sürecinde yapılan ilk şey taşıma fiyatlarıdır. Eşyaları istediğiniz lokasyonda uygun fiyatlı bir şekilde nakliye hizmeti almak isteyebilirsiniz. Bu noktada profesyonelliğe de dikkat etmeniz gerekli.

2023 Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Nakliyat fiyatları 2023 senesi ile beraber durumlar söz konusudur. Bunlardan birisi, nakliye hizmetinin yapılacağı mesafe denilebilir. Taşınacak eşyaların ağırlık ve miktarı da bu faktörler arasındadır. Fiyatları belirleyen bir diğer durumda taşınma tarihidir. Özel günlerle beraber hafta sonları veya tatil günlerinde fiyatlar değişebiliyor. Diğer ek hizmetler yani demontaj ve montaj aşamasıdır. İsteğe göre paketleme vs. hizmetlerde vardır. Tüm bu kriterlere ek olarak nakliye firmasının tecrübesi, kullandığı araçlar da ekleniyor.

Nakliye hizmetlerinin uygulanacağı mesafe, en önemli faktördür. Şehirlerarası ev taşıma fiyatları şehir içine göre daha yüksektir. Çünkü uzak mesafeler için zaman yakıt ve insan gücüne daha fazla ihtiyaç duyuluyor. Nakliye şirketleri, taşınacak olan eşyaların ağırlığını tartar. En sonunda miktarı belirleme aşamasında fiyatlarını hesaplamaktadır. Bununla beraber eşyaların çıkartılacağı kat ve harcanan efor gibi durumlarda fiyatları belirler. İnsan gücü ile malzeme gerektiğinden dolayı daha yüksek fiyatlar talep edilebilmektedir. Bu noktada firma ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Ofis Taşıma Fiyat Hesaplama

Ofis taşıma nakliyat fiyatları belirlenirken yine aynı faktörler söz konusudur. Ofisinizde yer alan eşyalarınızın ne kadar büyük olduğunu belirleyebilirsiniz. Doküman, evrak, dolap, raf tarzı eşyaların olması, taşıma işlemi adına daha fazla iş gücü gerektirir. Bunun sonucunda olarak daha büyük ekibe ihtiyaç duyuluyor. Bu sebeple tamamen alanında uzman ekipler ve iş ortaklarıyla taşınma sürecinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Ofis eşyaları için taşıma ücretleri genel olarak ev eşyalarıyla aynı şekilde hesaplanır. Ancak bazı ek hizmetler taşıma sürecinde gerekebiliyor. Aynı şekilde 2023 nakliyat fiyatları belirlenirken eşya sayısı, en önemli faktörlerdendir. Buna ek olarak yükleme yapılan noktadan teslimat noktasına olan tüm mesafeler fiyatlandırılıyor. Profesyonel olarak belirlenen nakliye fiyatları konusunda kaliteli hizmet verilmekte ve uygun fiyatla çalışılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Evden eve nakliyat fiyat hesaplama için öncelikle eşyalarınızın miktarı ve taşınacağınız konumu belirlemeniz gerekiyor. Müşteriler, aynı şekilde nakliyat fiyatlarını belirlemek adına farklı firmaların fiyatlarını karşılaştırmaktadır. Böylece tecrübe, hizmet kalitesi ve diğer faktörler göz önünde bulundurularak sonuca ulaşılabilmektedir. Genellikle şehirden şehre değişen nakliye fiyatları söz konusu olabiliyor. İstanbul nakliye fiyatları ile diğer şehirlerde yapılan nakliye ücretleri farklı olabilmektedir. Bununla beraber fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Ardından eşyalarınız için en doğru nakliyat hizmetlerini almaya başlayabilirsiniz.

Sonuç olarak ev veya ofis taşımaları için ilk olarak güvenilir bir firma bulmanız gerekiyor. Bununla beraber almış olduğunuz hizmetlerin kapsamıyla ekonomik olabilmesi aynı derecede önemlidir. Hem ev taşımacılığı hem de ofis eşyaların taşınması aşamasında piyasada değişken bir maliyet tablosu vardır. Küçük nakliye fiyatları anlamında uygun fiyatlara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak profesyonel hizmet alabilmeniz avantaj sağlar.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×