Bahçe Şehir Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Ana Sayfa » Bahçe Şehir Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir evden eve nakliyat nakliyat, depolama ve lojistik süreçlerinizi daha kolay hale getirin. Bidüşüntaşın Bahçe şehir evden eve taşıma hizmeti ile İstanbul’un en popüler ve kurumsal nakliye şirketidir. Kimimiz yeni ev alırken kimimiz ise iş değişikliği nedeniyle taşıma hizmetine ihtiyaç duyarız. Bunun için gereken enerjiyi doğru kullanmak gerekir. Bahçeşehir nakliye firması araştırırken profesyonel destek almanız hem enerjiniz için hem de huzurlu bir taşınma deneyimi elde etmiş olursunuz.
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat[/caption] Bahçeşehir evden eve nakliyat firması ile daima güvenli hizmet alın.[/caption] Bahçeşehir evden eve nakliyat firması ile daima güvenli hizmet alın. Bahçeşehir evden eve nakliyat firması Bahçeşehir evden eve nakliyat firması olarak güvenli ve konforlu taşınmanız için çalışıyoruz. İstanbul’un en çok tercih edilen evden eve nakliyat firması olarak profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Müşteri kitlemiz ile büyüyen bu zincir Türkiye’nin dört tarafına mutlulukla yayılmaktadır. Evden eve eşya nakliyesi hizmetini en uygun çözümlerle ortaya koyan Bidüşüntaşın Anonim Şirketi, Bahçeşehir ev eşyası depolama ve Bahçeşehir ofis taşıma hizmeti ile tam destek sağlıyor.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye Şirketi

Bahçe şehir evden eve nakliye şirketi arayışında olan herkes için en güvenli taşıma ekibi ile kurumsal destek sağlıyoruz. Yeni adresinize ulaşana kadar ekip şefimiz ve çağrı merkezi danışmanlarımız ile modern bir hizmet sağlamak için çabalıyoruz. Siz Bahçeşehir evden eve nakliye siparişinizi hemen oluşturun! Geriye kalan tüm işlemi Bidüşüntaşın’ın himayesine bırakın. Sözleşme ve sigortalı taşımacılık hizmeti almanın şimdi tam zamanı!

Bahçeşehir Evden Eve Taşıma Paketleri

Bahçeşehir evden eve taşıma paketleri ile taşıma hizmetinizi pratik hale getirerek zahmetsizce eşyalarınızı transfer edebiliriz. Bunun için ev taşımacılığında sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir;
  • Avize montajı Mevcut evinizde yer alan avizelerin yerler hazır ise montajlarını gerçekleştirmekteyiz.
  • Stor perde montajı Stor perdeleriniz yeni adresinizde kuruluma hazır ise hızlı bir şekilde montajlarını gerçekleştiriyoruz.
  • Kolileme işlemi Eşyalarınızı toparlamak zahmetli hale gelebilir. Fakat Bidüşüntaşın kolileme hizmetini alarak bu stresten kurtulabilirsiniz. Uzman ekibimiz tüm eşyalarınızı kutulayarak hızlı bir hizmet sunar.
  • Montaj ve kurulum hizmeti Kimimizin bir gardırobu kimimizin ise bir masası için taşınma esnasında montaj işlemi gerektirir. İşinin uzmanı olan personellerimiz ile montaj işlemleriniz kusursuz bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Pratikbox kiralık kutu temini Dünyamızın büyük bir tehlikede olduğunun bilincindeyiz. Bunun için sürdürülebilir ve sıfır atık için kiralık kutu kiralayabilirsiniz. Taşıma süreciniz ne olursa olsun, şirketimiz ile anlaştığınız takdirde mevcut adresinize kutuları teslim etmekteyiz. Yeni adresinizden de aynı teslimat ile geri almaktayız. Böylelikle karton koli kullanımını sıfıra indirerek dünyamız için bir katkıda bulunabilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon hizmeti Hijyen her şeyden önce gelir. Kentsel dönüşümden dolayı ya da evin genel mahiyeti ele alındığında bakteriler taşınacağımız yere ulaşabilir. Bunun için taşınma öncesi ve sonrası dezenfeksiyon hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz özel kıyafetleri ile sterilize işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadırlar.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ev Eşyası Taşıma Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 5.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 11.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Bahçeşehir Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺
Bahçeşehir taşıma fiyatları hakkında detaylı bilgiye haiz olmak için neyi taşıtacağınızı iyi bilmelisiniz. Taşınacak ürünün ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını burada ele alırsak Bahçeşehir evden eve nakliye ücretleri 3.000 TL ile 37.000 TL aralığındadır. Böylelikle daha fazla bilgiye erişmek için Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.
Bahçeşehir evden eve nakliyat firması ile daima güvenli hizmet alın.
Bahçeşehir ofis taşıma firması
Bahçeşehir ofis taşıma firması Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer iller; Uygun fiyat avantajları ile her bölgeye ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Evden Eve Taşıma Firmaları

Bahçeşehir evden eve taşıma firmaları eşyalarınızı daha iyi taşıyarak alanında uzman ekiplerce stressiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. İstanbul’un en çok taşınma hizmeti gerçekleştirilen Bahçeşehir semtinde kurumsal bir hizmet arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu belirtmek isteriz. Türkiye’nin profesyonel nakliye şirketleri arasında yer alan Bidüşüntaşın, hassas bir taşıma süreci gerçekleştirmektedir. Taşınacak olan eşyalarınız için ekspertiz ekibi sayesinde ön hazırlık çalışması yapılır. Eşyalarınızın genel bir raporunu tutarak taşıma süreciniz için işleyecek adımları tarafınıza aktarıyoruz. Ardından nakliye sözleşmesi ve sigorta süreçleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bahçeşehir evden eve nakliyat firmaları araştırırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; ilgili şirketin ne kadar kurumsal ve işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğini iyi tespit edin.

Profesyonel Bahçeşehir Evden Eve Nakliye

Profesyonel Bahçeşehir evden eve nakliye hizmeti mi arıyorsunuz? Dijital dönüşümün vermiş olduğu yenilik ile geçmişin tecrübesini geleceğin hizmet kategorilerine uzmanlık becerisi kazandıran Bidüşüntaşın, siz değerli müşteri ve müşteri adaylarına aktif çözümler üretiyor. Hizmet alırken yaşamak istemediğiniz o tüm olumsuzlukları bir kenara bırakmak vakti geldiğini düşünüyoruz. Çünkü İstanbul Bahçeşehir taşıma hizmetlerinde kalite hep ön planda tutulur. Bunun içindir ki eşya taşımacılığı ya da eşya depolama hizmeti alanlarında binlerce müşterimizi yeni evine mutlu bir şekilde taşıdık. İster anahtar teslim evden eve nakliyat isterseniz de ev eşyası depolama hizmeti ya da ofis taşıma işlemi için taleplerinizi yapay zeka sistemimizden bağımsız tek elden teklifinizi alabilirsiniz.

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Bahçeşehir eşya nakli hizmetini merak ederek blog yazımıza ulaştıysanız kaleme aldıklarımızı dikkatle okuyun! Aksi takdirde taşınmak sizin için bir külfet haline gelebilir. Bahçeşehir ev eşya nakliyesi kapsamında anlaşılan gün ve saat de ekiplerimiz ve uygun araç tipi adresinize gelip, öncelikle sökülecek eşyalarınız varsa de-monte haline getirilmektedir. (Kolileme hizmeti talebinize istinaden kolileme işleminiz gerçekleştirilmektedir.) De-monte haline getirilen eşyalarınızın paketleme sürecine geçirilmesi için hazırlık yapılmaktadır. Paketleme sürecine geçirilen mobilyalarınız öncelikle streç ile kaplanıp daha sonra kalın patpatlar ile sarılmaktadır. Bu patpatlar ile eşyalarınızın hasar ve çizilmesinin önüne geçilmektedir. Detaylı paketleme sürecinden sonra eşyalarınız araçlara taşıma süreci başlanmaktadır. Bu süreçte eşyalarınız düzenli bir şekilde aracın içinde istiflenip ve bağlanıp araç hareket etiğinde sağa sola oynamasını engellemekteyiz. Bu süreçten sonra yeni evinize götürülüp aynı şekilde monte ve yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Böylece taşıma sürecinizi güveli bir şekilde sonlandırmış bulunmaktayız.

1- Bahçeşehir Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Bahçeşehir asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Bahçeşehir Ambalajlama Adımı

Bahçeşehir kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Bahçeşehir Montajlama İşlemleri

Bahçeşehir nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Bahçeşehir Eşya Yükleme İşlemleri

Bahçeşehir evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Bahçeşehir Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.
Bahçeşehir eşya depolama firması
Bahçeşehir eşya depolama firması
Bahçeşehir eşya depolama firması

Bahçeşehir Ofis Taşımacılığı

Bahçeşehir ofis taşıma firması olarak size en kaliteli hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzun yıllar sonucunda ofis taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olan firmamız ofisinizin yeni konumuna eşyalarınızı ulaştırmanız noktasında en iyi çözümleri üretmek için sadece talebinizi beklemektedir. İş gecikmelerinin planlarınızda aksamalara neden olacağını biliyoruz. Bunun için iyi planlanmış bir Bahçeşehir ofis taşıma sürecini gerçekleştiriyoruz. Bunun için hemen formu doldurun! Ya da çağrı merkezini arayarak ofis nakliyesi için ücretsiz ekspertiz talebinizi iletin! Anında ve hızlı cevap alabilirsiniz.

Bahçeşehir Mağaza Taşıma Firması

Bahçeşehir mağaza taşıma firması olarak siz ve müşterilerinize pratik nakliye hizmeti sunuyoruz. Bahçeşehir’de bulunan mağazanız için gerekli tadilat ve tamirat süreçleriniz tam anlamıyla bittiğinde yeni adresinize ürünlerinizi transfer etmek isteyebilirsiniz. Bunun için kurumsal ve profesyonel destek almak için Bidüşüntaşın’ın mağaza taşımacılığı hizmet kategorisini hemen denemelisiniz.

Bahçeşehir Ev Eşyası Depolama Süreci

Bahçeşehir ev eşyası depolama süreci hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar burada! Eşyalarınızı depolamak için uygun koşulların oluşmasını beklemeyin. Tüm depolama işlemi için Bidüşüntaşın profesyonel eşya depolama ekibi ile size hizmet sağlayacaktır. Evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyalarında A’dan Z’ye komple paketleme hizmeti sunarak oda sistemli depolarında muhafaza etmektedir. Genellikle eşya depolama süreçleri bir iş günü ya da iki iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Kaliteli bir depolama hizmeti arıyorsanız en makul çözümler Bidüşüntaşın’da.

Bahçeşehir Okul Taşıma Firması

Bahçeşehir eğitimi ile de Türkiye’nin önde gelen kurumlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bahçeşehir uluslararası bir niteliği olan eğitim anlayışı ile her sene binlerce öğrenci mezun etmektedir. Bahçeşehir’de bulunan okul taşıma işlemini de Bidüşüntaşın firması gerçekleştirmektedir. Binlerce okul taşıma hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin sorularına cevap ve çözümler üretiyoruz. Kurumsal destek için hemen bizleri arayın.

Bahçeşehir İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2022 yılına kadar pandemiden bu zaman zarfı içinde binler müşterimizi Bahçeşehir’den İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Bahçeşehir’den İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Bahçeşehir nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Bahçeşehir Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bahçeşehir evden eve nakliyat fiyatları ne kadar? Bahçeşehir evden eve nakliyat fiyatları 5500 TL – 18000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için iletişime geçiniz. Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı? Ev taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Bütün eşyaları paketliyor musunuz? Evet, Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız. Bahçeşehir ofis taşıma kaç saat sürüyor? Bahçeşehir taşıma süreci ortalama 4-8 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir. <!
Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri. Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri.[/caption]

Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri.[/caption]

Askılı tekstil taşımacılığı İstanbul askılı tekstil lojistiği hizmeti için Bidüşüntaşın askılı tekstil nakliyesine başvurabilirsiniz. Tekstil firmalarının en çok tercih ettiği bu taşıma türünde hem konfeksiyon askılı taşıma hizmeti hem de mağazaya ürün tedariğinde önemli bir lojistik biçimidir. Askılı tekstil taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası tekstil ürünleri taşıma hizmeti.

Askılı Lojistik Hizmeti

Lojistik, müşterilerin ya da ilgili firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için menşei ve kullanım noktası arasındaki mal ve hizmet sirkülasyonunun yönetimi demektir. Bu bakımdan askılı lojistik hizmeti de giyim sektöründe önemli bir faaliyet alanıdır. Gerekli donanım ve ekibe sahip olan Bidüşüntaşın Lojistik şirketi askılı taşımacılık ihtiyacınızı karşılayabilecek yapıdadır.

Askılı tekstil taşımacılığının uygun bir şekilde sevkiyatın sağlanabilmesi için birbirinden farklı noktalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlarla birlikte hiç kuşkusuz bu alanda kendini geliştirmiş ve deneyimli bir profesyonel nakliye firması gelmektedir. Fakat işin kilit noktalarını bilen, daha önce askılı taşımacılık yapmış firmalar ile başarılı bir nakliye işleminin yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Bu noktada askılı tekstil nakliyesinde ihtiyaç duyulan unsurlar şu şekildedir:

  • Askılı tekstil taşımacılığında kullanılan araçlar,
  • Taşıma araçlarının içerisinde bulunan askı sistemi,
  • Şehirler arası askılı tekstil taşımacılığında gerekli paketleme malzemeleri.

Yukarıda sunmuş olduğumuz unsurların önemini şu şekilde açıklayabiliriz: İlgili tekstil ürünün kumaşı, dokusu gereği hassas olabilmektedir. Bu hassasiyet ürünün taşınmasındaki nem oranı, ışık, olumsuz hava koşullarına istinaden paketleme malzemeleri kontrol edilmelidir.

Bununla birlikte askılı tekstil taşımacılığında ilgili firmanın araçlarının askılı iç dizaynı, havalandırma mekanizması gibi etkenler ürününüze vermiş olunan değeri ortaya çıkarmaktadır.

Askılı giyim taşıma firması. Uluslararası askılı tekstil ürün taşıma şirketi Askılı giyim taşıma firması. Uluslararası askılı tekstil ürün taşıma şirketi[/caption]

Askılı Tekstil Nakliyesi

Taşımacılık alanında sadece tüm bu unsurlar tek başına yeterli olmamaktadır. Her tekstil ürünü kendine özgü bir yapıdadır. Ütülü bir vaziyette kırışmaması gereken ürünler olabilir. Bu ürünlerin uzun yolculukta hedef adrese ulaşması üretici için çok önemlidir.

Tüm bu nedenlerle Bidüşüntaşın Nakliyat olarak askılı tekstil taşımacılığına özel, taşınan ürünlerin nakliyat öncesi sigortalanmasını sağlayıp olası bir durumda üreticinin kaybını da önlemeyi hedefleyerek bu hizmeti sunmaktayız.

Tekstil Taşımacılığında Nakliye ve Lojistik Çözümleri

Hızlı ve kaliteli bir hizmet için dünyanın her yerine tekstil markalarının yıllardır tercih ettiği markayız. İthalat ve ihracat noktasında gerekli tekstil ürünlerinin kapıdan kapıya teslimatını gerçekleştiren Bidüşüntaşın Lojistik, profesyonel ekip ve ekipmanları ile ihtiyacınıza yönelik çözümler üretmektedir.

Bilindiği üzere Türkiye, tüm dünyada tekstil imalatındaki yeri oldukça mühimdir. Türkiye’nin otomotiv sektöründen sonraki en çok tercih edilen tekstil yani giyim ihracatı yer alıyor. Bu noktada Çin ve Hindistan’a göre en büyük rakipler arasında yer alan bu gibi ülkelere göre, coğrafi avantajların vermiş olduğu özellikle Avrupalı tedarikçiler tarafından bir tercih noktası haline gelmiştir. Böylece hızlı ve anlık sevkiyatlar ile tedarikçi ve müşterilerin talepleri uygun lojistik süreçleri ile tamamlanmaktadır.

Bidüşüntaşın Intermodal bu noktada Avrupa ülkelerine askılı konteyner ekipmanları ile müşterilerine toplu gönderim için kolaylık sağlamaktadır.

Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.
Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.

Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.

Askılı Tekstil Taşımacılığında Kullanılan Ana Lojistik Bölümleri

Üretim Lojistiği

Üretim lojistiği, işletme içerisinde üretimde kullanılacak olan tüm ürünlerin plan, program, yönetim ve kontrolünü kapsamaktadır. Ürünlerin toplanması ve firma içerisinde uygun depolama yöntemleri ile muhafaza edilmesine kadar birçok işlemi kapsamaktadır.

Dağıtım Lojistiği

Toptan ve perakende sektörünün alıcıları ile tedarikçi ya da üretici firma arasındaki ürün ve hizmet akışını sağlayan ve düzenleyen lojistik türüne dağıtım lojistiği denir.

Satın Alma Lojistiği

Satılacak ürünün müşteri tarafından memnuniyetini gözetmek, istenilen ya da gerekli hizmetin beklentilerini karşılamasıyla birlikte, ilgili ürünün ya da hizmetin, gerçekleşmesine yönelik olarak başlangıç noktasında satın alma lojistiği denir.

Satış Sonrası Lojistik

Satış sonrası lojistik, ilgili hizmet ya da ürünün müşteriye ulaştırılmasındaki lojistik türüdür. Satın alınan ürün için ilgili sevkiyat bilgisi, ürün bilgisi gibi tüm detaylar aktarılır.

Bertaraf Lojistiği

Diğer adıyla tersine lojistik olan bertaraf lojistiği, en genel tanımıyla hammadde, yarı mamul veya ürün durumundaki malzemelerin yenilenmesi, yeniden üretilmesi, geri dönüştürülmesi, bakım ve tamirinin yapılması amacıyla değer kazandırılması veya uygun koşulları sağlayacak şekilde bertaraf edilmesi olarak cevap verilebilir. Geri kazandırma ve çevreye zarar vermeyecek şekilde ürünleri bertaraf etme faaliyetlerinin tamamını da kapsayan tersine lojistik süreçleri, ulusal ve uluslararası standartlara ve hizmetin amacına uygun bir şekilde planlanmakta, uygulanmakta ve kontrol edilmektedir.

Lojistik Sektöründe Güvenilir Firma

Bidüşüntaşın Lojistik; nakliyat ve anahtar teslim evden eve taşımacılık sektöründe kalitesinden ödün vermeden ilk günkü heyecan ile devam etmektedir. Nakliyat ve depolama alanında uzman kadromuz ile deneyim sahibi personeller ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Bidüşüntaşın Nakliyat ve Lojistik firmamız; müşteri deneyim ve tecrübelerini ilgili sosyal medya aracıyla aktarmaktadır. Tüm çalışmalar için ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Firma olarak; askılı tekstil taşımacılığı dahil oldukça geniş hizmet yelpazesi ile her zaman sağlıklı hizmet sunmayı amaç edindik. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi; tüm tekstil taşımacılığı odaklı müşteri ve tedarikçi memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Siz de müşteri memnuniyetini lojistik operasyonu ile yükseltmek isterseniz; Bidüşüntaşın nakliyat firması bir talep ile yanınızda.

Askılı taşımacılık hizmetinin en doğru ve en hızlı biçimde almak için hassasiyetle çalışıyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Firması

Askılı tekstil taşımacılığı firması olarak; gerekli araç filosu, personel desteği ile birlikte sizlere hizmet sağlamak için buradayız. Başta İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Muğla ve diğer tüm illere askılı tekstil lojistik desteği talebinde bulunabilirsiniz. Özel koliler ile şehir içi, ve şehirler arası askılı tekstil taşımacılığı için çağrı merkezine ulaşarak hemen bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

Günümüzde askılı tekstil lojistiğinde sigortalı, liftli, güvenli ve özel araçlar ile profesyonel bir firma tarafından alınması gereken taşıma türüdür.

Askılı Tekstil Taşımacılığı İçin Araç Nereden Bulabilirim?
Askılı tekstil taşımacılığı 
için hemen iletişim kanalımızı ziyaret ederek rezervasyon yapabilirsiniz.

Asansörlü Askılı Tekstil Taşıma Hizmeti Sunuyor Musunuz?
Evet. Ürünlerin sevkiyatı için hacimli ve ağır tekstil ürünleri için asansörlü yani sepetli vinç ile taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bursa’dan İstanbul’a Tekstil Ürünlerin Taşıma Fiyatları Nedir?
Bursa’dan İstanbul’a ya da İstanbul’dan Bursa’ya askılı tekstil taşıma hizmet fiyatları ortalama 10.000 TL’den başlamaktadır.

Tekstil Ürünleri Nasıl Taşınır?
Takım elbise, kaban, abiye gibi özel kıyafetler normal nakliye yöntemleri ile taşınma sakıncalıdır. Bir çok kişi veya firma askılı nakliye aracını tercih etmeyip kutularda taşıma işlemini tercih edebilir. Biz ise özel kapalı kasa askılı nakliye aracımız ile tekstil ürünlerinizi hedeflenen adrese ulaştırabiliriz.

 
<!

Hizmete Dahil Olmayanlar
Bahçeşehir Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Bahçeşehir Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir Asansörlü Nakliyat

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.