Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Sarıyer evden eve nakliyat ile eşyalarınızı kolayca taşıtıp depolayabileceğiniz bir şirket ile çalışmak size hem maddi hem de manevi olarak tasarruf sağlayacaktır. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi olarak İstanbul Sarıyer bölgesinde evden eve eşya taşımacılığı, ofis eşyası nakliyesi, ev eşyası depolama gibi hizmetleri kurumsal bir şekilde sağlamaktayız. İstanbul Sarıyer yeni nesil taşıma ve depolama hizmeti ile hem tanışın!

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetinde yaşadığınız sorunların farkındayız! Size en iyi hizmeti sunmak için tüm ekip, ekipman ve proje geliştirme uzmanlarımızla detaylı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Disiplinli ve planlı hareket etmek için işinin ehli olan Bidüşüntaşın ile çalışmanız sizler için büyük bir şans olacaktır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firması

Düşünmek bir sanattır. Taşımak ise akıllı gayretin bir sonucudur. Gelişen ve değişen teknolojiyi takip ederek, dijitalleşmenin vermiş olduğu gelişim sayesinde Sarıyer evden eve nakliyat firması aramak için zaman kaybetmeyin. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi tüm taşıma ve depolama işlemleriniz için düşündüğünüz tüm adımları yerine getirmek için hemen yanı başında! Türkiye’nin en iyi nakliyat ve eşya depolama şirketleri arasında yer alan Bidüşüntaşın, siz değerli müşterilerini bekliyor.

Kurumsal Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Yaşadığınız alanlara güvenebileceğiniz ve kurumsal Sarıyer evden eve nakliyat şirketi tercih etmek istediğinizi biliyoruz. Her eşyanın size özel bir anısı ya da bir değeri var. Bunun için eşyalarınızın nakliye işlemi sırasında eşyanın paketlenmesi, taşınması, istiflenmesi ve depolarda muhafaza edilmesi gibi taşınma planı gerektiren detaylar mevcuttur. Bununla birlikte kurumsal ev taşıma şirketi ile çalışmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Bu hususta fiyat araştırması yapmadan önce ilgili firmanın çalışmalarına göz atın. Yaptığınız incelemeler doğrultusunda gerekli sigorta, sözleşme ve fatura kontrollerini yapın. Profesyonel hizmet almak tüm talebinizi sistemde yer alan FİYAT AL butonu ile gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de 0850 305 98 96 Çağrı merkezine ulaşarak merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Ücretleri Sarıyer Evden Eve Nakliye Fiyatları Sarıyer Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Sarıyer 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 5.500 ₺ 6.800 ₺
Sarıyer 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 11.000 ₺ 13.350 ₺
Sarıyer 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺ 25.250 ₺
Sarıyer 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺ 30.500 ₺
Sarıyer 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 35.000 – 42.000 ₺ 45.000 ₺
Sarıyer Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺ ONLİNE FİYAT AL

Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları 3.000 – 42.000 ₺ aralığındadır. Taşınması programlanan evin eşya hacmine, kat durumuna ve mevcut adresi ile yeni adres arasındaki mesafeye bağlı olmak üzere fiyatlandırma politikasını ortaya koymaktadır. Bidüşüntaşın bu süreçte yaşanan iletişim sıkıntısını ortadan kaldırmak üzere ve müşteri taleplerini en net bir biçimde toparlayabilmek adına Fiyat Al sistemini oluşturdu. Bu sistem ile birlikte evden eve nakliyat fiyatları sorun olmaktan çıktı. Sarıyer nakliye fiyatları hakkında tüm sorunu ortadan kaldırmaya yönelik yapılan bu atılım, siz değerli müşterimizin taleplerini rahatlıkla iletmesinden ibarettir.

Sarıyer evden eve nakliyat ücretleri fiyat listesi aşağıda yer alan tabloda belirtilmiştir. Her ev eşyası kendi özelinde bir taşınma giderine sahiptir. Evin oda sayısı, gideceği mesafe, kat durumu ve paketleme hizmeti gibi detaylar neticesinde İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında en kurumsal ve en kaliteli teklifi veriyoruz.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ilçedir. Sarıyer toplamda 38 mahalleden oluşmaktadır. Sarıyer nüfusu 2021 yılına göre 349.968. Bu nüfus, 172.832 erkek ve 177.136 kadından oluşmaktadır. İstanbul’un en gözde ilçelerinde yer alan Sarıyer, evden eve nakliyat, ofis taşıma ve ev eşyası depolama alanında yoğun taleplerin oluştuğunu bölgelerden biri haline gelmiştir. Bu süreçte evden eve taşımacılık işlemleri için Bidüşüntaşın, titizlikle eşya transferlerini A noktasından B noktasına ulaştırıyor. Taşınmak denince akla Bidüşüntaşın gelir!

Sarıyer Parça Eşya Taşıma

Sarıyer parça eşya taşıma konusunda en kaliteli hizmeti sunmayı ana hedef edindik. Taşıma faaliyetinin amacına uygun olarak gerçekleştirilmesi için parça eşyanıza uygun araç filosu ile sizlere hizmet sağlıyor olacağız.  İstanbul evden eve nakliye, parça eşya taşımacılığı için hemen FİYAT AL butonuna tıklayarak rezervasyon oluşturabilirsin

Sarıyer Ofis Taşıma

Yeni bir ofis ya da yeni bir iş serüvenine başladıysanız, Sarıyer ofis taşıma hizmetine ihtiyaç duyacaksınız. Ofisinizin konumunu belirlerken, iş çevreniz veya müşteri portföyünüz sizlere yol gösterecektir. Bu noktada evden eve eşya transferi, ofisinizin mevcut adresten yeni adrese transferi söz konusu olduğunda hassas bir çalışma sürdürecektir. Ofis eşyası taşıma işlemini kurumsal bir nakliye şirketi olarak vermekteyiz.

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer eşya depolama eşyaları belirli bir ortamda belirli bir süre hareketsiz bir durumda tutma, muhafaza etme hizmetidir. Bu hizmeti evden eve nakliyat firması oda sistemli depolara ile oluşturmaktadır. Sarıyer eşya deposu güvenli ve havalandırma sistemlidir. Bidüşüntaşın eşya depolarına giren tüm ürünler sigorta güvencesi altındadır. Sözleşmeli ve faturalı eşya depolama hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Sarıyer evden eve nakliyat nasıl yapılıyor? sorusuna en net cevabı Bidüşüntaşın şirketi veriyor. Sizler için hazırlamış olduğumuz bilgileri dikkatlice okuyunuz!

Sarıyer Ekspertiz Hizmeti

Uzman ekspertiz ekibimiz belirlenen gün ve saatte adresinizde olur. Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti için eşyaları inceler. Raporlama tekniğini kullanarak eşya taşıma planınızı çizer. Ardından sözleşme ve sigorta hizmetini tarafınıza sunar.

Sarıyer Ambalajlama Adımı

Her eşyada bir anımız vardır. Bu anılarımızı korumak için iyi ambalaj tekniği uygulanmış Sarıyer evden eve nakliye hizmetine ihtiyaç duyarız. Özel ambalaj malzemesi, koli bandı, streç film ile ambalajlama tekniği uygulamaktayız.

Sarıyer Montajlama İşlemleri

Bir kitaplık ya da bir televizyon ünitesi için usta aramaya son. Bidüşüntaşın Sarıyer eşya montajlama hizmeti sayesinde tek elden tüm montaj işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sarıyer Eşya Yükleme İşlemleri

Her eşya hacmine özel olarak hazırlanmış taşıma araçlarımıza eşyalarınızın hassasiyetine uygun bir biçimde yükleme işlemini gerçekleştiriyoruz. Öncelikli ve kırılabilecek eşyalarınız daima istifleme durumunda üzerine bir şey gelmeyecek şekilde düzenli biçimde yerleştirilir.

Sarıyer Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Eşyalarınız mevcut adresinizde titizlikle yüklendi ve yeni adresinizde taşıma araçlarından uzman personeller ile eşyalarınız dikkatle boşaltılıyor. Eşyalarınızın sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirme hizmeti vermekteyiz.

Bidüşüntaşın ile Sarıyer’de Sorunsuz Taşının

Sarıyer evden eve nakliyeSarıyer ofis taşıma ya da Sarıyer eşya depolama hizmetleri için kaliteden asla vazgeçmeyin! Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. geçmişten gelen bilgi ve tecrübesi sayesinde aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. 

Sarıyer Ofis Taşıma

Sarıyer Ofis Taşıma

Sarıyer Ev Taşıma Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. Sarıyer civarında yaşıyor ya da Sarıyer civarına mı taşınmak istiyorsunuz? Hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevapladık.

Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Sarıyer evden eve nakliyat fiyatları 3.000₺ – 25.000₺’den başlamaktadır. Ancak ev hacmi, eşya mesafesi ve taşıma hizmetinde gerekli olabilecek tüm detaylara göre de değişiklik göstermektedir.


Sarıyer ev taşıma kaç saat sürüyor?
Sarıyer ev taşıma 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Bu süreç eşyaların taşınmasında değişkenlik gösterebilir. Çünkü her ev taşınmaya müsait alanlarda inşa edilmemiştir.


Sarıyer nakliye hizmetinde beyaz eşyaları paketliyor musunuz?
Sarıyer ev taşıma sürecinizde beyaz eşyalarınızı paketliyoruz. Tüm eşyalarınıza özel olarak hazırlanmış ambalaj malzemeleri ile elektronik eşyalarınız koruma altına alınmaktadır.


Sarıyer ev taşıma işleminde marangoz hizmetiniz var mı?
Evet var. Eşya türünüze göre monte ve de-monte hizmeti sağlıyoruz. Mobilyaların taşınması kadar kurum ve söküm işlemi de çok önemli olmaktadır. Profesyonel hizmet için montaj hizmetlerimizden yararlanın.


Sarıyer Nakliye Firmaları Tavsiyeleri Nelerdir?
Bidüşüntaşın Türkiye’nin en iyi nakliye şirketleri arasında listelenmektedir. Siz de hemen profesyonel bir taşınma için referans ve yorumlarımızı inceleyebilirsiniz.


Sarıyer’in Posta Kodu Kaç?
Sarıyer’in posta kodu 34450. Diğer posta kodlarına erişmek için semt ve mahalle adlarını girerek detaylı inceleyebilirsiniz.


Sarıyer’de Kaç Mahalle Var?
Sarıyer’de 38 mahalle bulunmaktadır. İstanbul’da yerleşmek istediğiniz ilçenin mahalle sayısını kontrol etmeyi unutmayın!


Sarıyer Nakliye İletişim Numaraları Nedir?
Nakliye iletişim numaraları arayarak zaman kaybetmeyin. Hemen Bidüşüntaşın’a ulaşın! Tüm taşıma ve depolama hizmetinize destek olalım.

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Hizmete Dahil Olmayanlar
Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×