Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Profesyonel ve Kurumsal Beşiktaş Evden Eve Nakliye Şirketi Nasıl Bulurum?

İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde  yüzlerce nakliye firması bulunmaktadır. Fakat bu firmalar arasından en doğru seçimi yapabilmek için oldukça uzun bir süre araştırma yapmak gerekebilir. Zira eşyalarınızın taşınması ve depolanması konusunda tecrübeli ve kurumsal şirket bulmak oldukça zordur. Eşyalarınızın paketlenmesinden araca istiflenmesine kadar olan süre içerisinde Bidüşüntaşın ekibi olarak işimizi disiplinli bir şekilde ve çözüm odaklılık ilkesiyle sürdürmekteyiz. Bidüşüntaşın ile hiç bir araştırma içerisine girmeden, en pratik ve en tecrübeli Beşiktaş evden eve nakliye ekibi olarak eşyalarınızı taşıyalım. Unutmayı! Bidüşüntaşın *K1- K3 taşıma belgelerine sahiptir. 

Beşiktaş Evden Eve Nakliye İşlemi Öncesinde Neler Yapmalıyım?

Bidüşüntaşın ile Beşiktaş evden eve nakliye işlemlerinden önce tek yapmanız gereken taşınma bilgilerini girmek ve yeni bir eve taşınmaya hazırlanmaktır. Taşınma günü belirlediğiniz saatte gelerek eşyalarınızı yeni evinize hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. ”Saat kaç oldu hala nakliye şirketi gelmedi” gibi streslere son vermeye geldik. Bidüşüntaşın sektörel karmaşıklığa son vermek amacıyla siz değerli müşterilerimizin sorunlarına kulak vermek için geldi. Eğer taşınmanıza istinaden ek hizmeti aldıysanız tüm eşyalarınızı ve gerekli işlemleriniz konusunda Bidüşüntaşın’ın profesyonel  taşınma ekibimiz kolileyecektir.

Beşiktaş'tan Ege Bölgesine Güvenli Taşınma İşlemi Gerçekleştiriliyor mu?

Kesinlikle! Şu an tam da isabet ettiniz. Bidüşüntaşın düzenli olarak Ege bölgesine (İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak) taşınma işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Bidüşüntaşın’ın deneyimli ve tecrübeli ekibi sayesinde Ege bölgesine taşınma işleminiz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde sizleri tüm detayları iletmekteyiz. Sırada Ege bölgesinin keyfini yaşamak size kalıyor.

Hizmete Dahil Olmayanlar

Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Dış Asansör Hizmeti

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×