Evden Eve Nakliyat

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat

Kuzguncuk evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşımacılığı için hemen talep oluşturun. Kuzguncuk İstanbul’un Anadolu yakasında Üsküdar evden eve nakliye ilçesinde yer alan bir semttir. Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi Sarayı arasındaki yerleşim Kuzeybatı-Güneydoğu yön ve doğrultusunda oluşmuş, Boğaziçi’ne açılan bir vadi içinde gelişmiştir.

Kuzguncuk evden eve nakliyat ve eşya depolama firmaları Kuzguncuk Nakliyat ve Eşya Depolama

Boğaziçi Anadolu yakası kıyısında yer alan Kuzguncuk, Üsküdar’a olan uzaklığı 1.5 km’dir. Üsküdar meydanında rahatlıkla yürüyerek gidebileceğiniz noktadır. Kuzguncuk’a taşınmak için yeni bir plan oluşturduysanız, Bidüşüntaşın Kuzguncuk evden eve taşıma firması olarak sizlere tam destek sunuyoruz. İstanbul’un en popüler nakliye firması olan Bidüşüntaşın, Üsküdar’da yer alan Kuzguncuk semtinde binlerce müşterisini yeni yaşam alanına ulaştırdı.

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Firması

Kuzguncuk evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve titiz bir çalışma sunuyoruz. Yıllardır süre gelen tecrübe ve birikim sayesinde Üsküdar Kuzguncuk bölgesinde yer alan ev taşıma işleminde işin ehli parmakların dokunması gerekir. Evden eve taşıma firmaları arasında en iyi şirket olarak gösterilen Bidüşüntaşın, edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde yoğun talepler ile karşılaşmaktadır. Bu durumda da Kuzgun mevkiinde villa taşıma, standart ev taşıma, parça eşya transferi, ofis taşımacılığı, kitabevi taşımacılığı, kafeterya taşımacılığı, müze taşımacılığı gibi birçok noktada hizmet sağlamıştır. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi sözleşmeli, sigortalı ve faturalı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Üsküdar Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Fiyatları Kuzguncuk Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Üsküdar Kuzguncuk Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺

Kuzguncuk evden eve nakliyat fiyatları eşyalarınızın hacmi, eşyanın teslim alınıp teslim edilecek kat oranları, her iki adres arasındaki mesafe ve ek hizmetler dahilinde belirlenmektedir. Bu noktada eşyalarınızın taşınması için gerekli ekspertiz hizmetlerimizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bidüşüntaşın keşif ekibi edindiği bilgiler doğrultusunda sizlere eşya taşıma yöntemini, sözleşme ve sigorta noktasında gerekli bilgileri detaylıca açıklayacaktır.

Kuzguncuk nakliye firmaları nelerdir? Kuzguncuk evden eve nakliye ve kişisel eşya depolama firmaları

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şehir içi ya da şehirler arası eşya taşıma ve eşya depolama taleplerinizde profesyonel destek almanız tüm açıdan sizi rahatlatacaktır. İstanbul bölgesinde kurumsal hizmet sağlamayan binlerce korsan nakliye ekipleri bulunmaktadır. Taşıyacağınız şey ne olursa olsun özel alanınıza güvenilir ve profesyonel ekiplerin hizmet sağlaması en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle firmanın şubesi, kurumsal kimliği, noter onaylı sözleşmesi ve ilgili sigorta poliçesi neleri kapsamakta olduğunu iyi bilmek gerekir. Peki bunca şeyi nasıl öğreneceğim diye soracak olursanız da, şirketin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndaki kaydı, İstanbul Ticaret Odası üyeliği, sorgulanabilir gerçek vergi levhası ve ilgili sigorta poliçesinin doğruluğunu teyit edebilirsiniz. Bidüşüntaşın tüm yetki ve yetkinlik belgesine sahip olup; İstanbul Üsküdar Kuzguncuk nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere profesyonel bir şekilde sağlayacaktır.

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Bilindiği üzere taşıma hizmeti 5 aşamadan oluşur. Birincisi; ekspertiz yani keşif hizmeti, ikincisi; ambalajlama hizmeti, üçüncüsü; montaj ve de-montaj hizmeti, dördüncüsü; eşya taşıma ve araca yükleme hizmeti, beşincisi; araçta eşyaların indirilmesi ve yerleştirme hizmeti olmak üzere toplamda beş aşamada evden eve nakliyat işlemi tamamlanır.

1- Kuzguncuk Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Kuzguncuk asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz. Bununla birlikte keşif ekibi edindiği bilgiler doğrultusunda sizleri taşınma operasyonu için gerekli ekip, ekipman, sözleşme ve sigorta hakkında detaylı bilgi verir.

2- Kuzguncuk Ambalajlama Adımı

Kuzguncuk kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Böylece eşyalarınız daha korunaklı taşınarak mutlu bir hizmet almış olursunuz.

3- Kuzguncuk Eşya Montajlama İşlemleri

Kuzguncuk nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir. Mevcut evinizde yer alan mobilyalar yeni evinize sığma endişesini ortadan kaldırıyoruz.

4- Kuzguncuk Eşya Yükleme Hizmeti

Kuzguncuk evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir. Bidüşüntaşın sorumluluğunu bilir. Bu da binlerce mutlu müşteri arasında sizlerin de yer almasını sağlamak demektir.

5- Kuzguncuk Eşya Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Rahat hareket etmeniz bizim için önemli. Bu nedenle ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda belirlediğiniz alanda eşya teslimatı ve kurulum hizmeti gerçekleştirir.

Kuzguncuk Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Kuzguncuk sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur. Kuzguncuk’ta yer alan nakliye işlemlerini Şeker Sigorta A.Ş. işortaklığı ile gerçekleştiriyoruz.

Kuzguncuk Parça Eşya Taşıma

İstanbul Üsküdar Kuzguncuk Mah. bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Kuzguncuk parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir. Bu nedenle parça eşyalarınız zamanında ve güvenle teslim edilir.

Kuzguncuk Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün. Ofis taşımacılığı Üsküdar bölgesinde en çok tercih edilen nakliye kategorisidir.

Kuzguncuk Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz. Her eşyanızın bir manevi değeri vardır. Bu değeri emanet olarak sahip çıkıyoruz. Eşyalarınız uzun yıllar süren depolama sonucunda tekrar belirlediğiniz adrese teslim edilir.

Kuzguncuk İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2018 yılından 2022 yılına kadar salgın nedeniyle binler müşterimizi Kuzguncuk’tan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Kuzguncuk’tan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Kuzguncuk nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız. Bidüşüntaşın eşya depolama ve nakliyat hizmetleri alanında güvenilir çözüm ortağınız olmaya geldi.

Üsküdar Kuzguncuk nakliyat hizmetleri 
Kuzguncuk Nakliyat ve Depolama Hizmetleri

Kuzguncuk Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kuzguncuk evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Kuzguncuk evden eve nakliyat fiyatları 6500 TL – 19000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için detaylı bilgi alın.

Kuzguncuk ofis taşıma kaç saat sürüyor?
Kuzguncuk ofis taşıma süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir. Hemen ofis taşıma işlemi için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet. Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız. Böylece eşyalarınız taşıma esnasında korunaklı bir şekilde teslim edilir.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Evet. Evden eve taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Şehirler arası eşya taşıma hizmeti veriyor musunuz?
Evet. Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı kapıdan kapıya teslim ediyoruz.

Parça eşya taşıma hizmeti için sözleşme yapıyor musunuz?
Evet. Tüm taşıma hizmetimizde olduğu gibi parça eşya taşıma işlemlerinizde de sözleşme yapıyoruz.

Uluslararası eşya taşıma hizmetiniz var mı?
Evet. Uluslararası eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu noktada detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kuzguncuk’a nasıl gidilir?
Üsküdar Kuzguncuk’a ulaşım için en kolay ve hızlı yol;

* Eminönü, Kabataş veya Beşiktaş’tan Üsküdar’a şehir hatları vapurlarıyla geçmek (Beşiktaş-Üsküdar arası çalışan tekneler de kullanılabilir),

* Sonrasında ise Beykoz istikametine giden herhangi bir dolmuş veya İETT otobüsüne binmek.

* Sahil boyu yürümek.

Deniz yolu ile direkt veya en yakın iskeleden kısa mesafeli yürüyerek Kuzguncuk’a gelmek için aşağıdaki şehir hatları vapur seferlerini de kullanabilirsiniz.

  • Çengelköy – İstinye hattı (Çengelköy – Arnavutköy – Bebek – Kandilli – Anadolu Hisarı – Kanlıca – Emirgan – İstinye)
  • Anadolu Kavağı – Üsküdar hattı (Anadolu Kavağı – Beykoz – Çubuklu – Kanlıca – Anadolu Hisarı – Çengelköy – Beylerbeyi – Üsküdar)
  • Boğaz hattı

Güncel İstanbul Şehir Hatları Vapurları hatları, zaman çizelgesi ve ücret tarifelerini sehirhatlari.istanbul adresinden görebilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.