Evden Eve Nakliyat

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat
Kuzguncuk evden eve nakliyat ve eşya depolama firmaları Kuzguncuk evden eve nakliyat ve eşya depolama firmaları[/caption]

Kuzguncuk evden eve nakliyat, ofis taşıma, eşya depolama ve parça eşya taşımacılığı için hemen talep oluşturun. Kuzguncuk İstanbul’un Anadolu yakasında Üsküdar evden eve nakliye ilçesinde yer alan bir semttir. Üsküdar, Paşalimanı ile Beylerbeyi Sarayı arasındaki yerleşim Kuzeybatı-Güneydoğu yön ve doğrultusunda oluşmuş, Boğaziçi’ne açılan bir vadi içinde gelişmiştir.

Kuzguncuk Nakliyat ve Eşya Depolama

Boğaziçi Anadolu yakası kıyısında yer alan Kuzguncuk, Üsküdar’a olan uzaklığı 1.5 km’dir. Üsküdar meydanında rahatlıkla yürüyerek gidebileceğiniz noktadır. Kuzguncuk’a taşınmak için yeni bir plan oluşturduysanız, Bidüşüntaşın Kuzguncuk evden eve taşıma firması olarak sizlere tam destek sunuyoruz. İstanbul’un en popüler nakliye firması olan Bidüşüntaşın, Üsküdar’da yer alan Kuzguncuk semtinde binlerce müşterisini yeni yaşam alanına ulaştırdı.

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Firması

Kuzguncuk evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve titiz bir çalışma sunuyoruz. Yıllardır süre gelen tecrübe ve birikim sayesinde Üsküdar Kuzguncuk bölgesinde yer alan ev taşıma işleminde işin ehli parmakların dokunması gerekir. Evden eve taşıma firmaları arasında en iyi şirket olarak gösterilen Bidüşüntaşın, edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde yoğun talepler ile karşılaşmaktadır. Bu durumda da Kuzgun mevkiinde villa taşıma, standart ev taşıma, parça eşya transferi, ofis taşımacılığı, kitabevi taşımacılığı, kafeterya taşımacılığı, müze taşımacılığı gibi birçok noktada hizmet sağlamıştır. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi sözleşmeli, sigortalı ve faturalı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Üsküdar Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Fiyatları Kuzguncuk Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Üsküdar Kuzguncuk Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺

Kuzguncuk evden eve nakliyat fiyatları eşyalarınızın hacmi, eşyanın teslim alınıp teslim edilecek kat oranları, her iki adres arasındaki mesafe ve ek hizmetler dahilinde belirlenmektedir. Bu noktada eşyalarınızın taşınması için gerekli ekspertiz hizmetlerimizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bidüşüntaşın keşif ekibi edindiği bilgiler doğrultusunda sizlere eşya taşıma yöntemini, sözleşme ve sigorta noktasında gerekli bilgileri detaylıca açıklayacaktır.

Kuzguncuk nakliye firmaları nelerdir?
 Kuzguncuk nakliye firmaları nelerdir?[/caption]

Kuzguncuk evden eve nakliye ve kişisel eşya depolama firmaları

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şehir içi ya da şehirler arası eşya taşıma ve eşya depolama taleplerinizde profesyonel destek almanız tüm açıdan sizi rahatlatacaktır. İstanbul bölgesinde kurumsal hizmet sağlamayan binlerce korsan nakliye ekipleri bulunmaktadır. Taşıyacağınız şey ne olursa olsun özel alanınıza güvenilir ve profesyonel ekiplerin hizmet sağlaması en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle firmanın şubesi, kurumsal kimliği, noter onaylı sözleşmesi ve ilgili sigorta poliçesi neleri kapsamakta olduğunu iyi bilmek gerekir. Peki bunca şeyi nasıl öğreneceğim diye soracak olursanız da, şirketin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndaki kaydı, İstanbul Ticaret Odası üyeliği, sorgulanabilir gerçek vergi levhası ve ilgili sigorta poliçesinin doğruluğunu teyit edebilirsiniz. Bidüşüntaşın tüm yetki ve yetkinlik belgesine sahip olup; İstanbul Üsküdar Kuzguncuk nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere profesyonel bir şekilde sağlayacaktır.

Kuzguncuk Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Bilindiği üzere taşıma hizmeti 5 aşamadan oluşur. Birincisi; ekspertiz yani keşif hizmeti, ikincisi; ambalajlama hizmeti, üçüncüsü; montaj ve de-montaj hizmeti, dördüncüsü; eşya taşıma ve araca yükleme hizmeti, beşincisi; araçta eşyaların indirilmesi ve yerleştirme hizmeti olmak üzere toplamda beş aşamada evden eve nakliyat işlemi tamamlanır.

1- Kuzguncuk Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Kuzguncuk asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz. Bununla birlikte keşif ekibi edindiği bilgiler doğrultusunda sizleri taşınma operasyonu için gerekli ekip, ekipman, sözleşme ve sigorta hakkında detaylı bilgi verir.

2- Kuzguncuk Ambalajlama Adımı

Kuzguncuk kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Böylece eşyalarınız daha korunaklı taşınarak mutlu bir hizmet almış olursunuz.

3- Kuzguncuk Eşya Montajlama İşlemleri

Kuzguncuk nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir. Mevcut evinizde yer alan mobilyalar yeni evinize sığma endişesini ortadan kaldırıyoruz.

4- Kuzguncuk Eşya Yükleme Hizmeti

Kuzguncuk evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir. Bidüşüntaşın sorumluluğunu bilir. Bu da binlerce mutlu müşteri arasında sizlerin de yer almasını sağlamak demektir.

5- Kuzguncuk Eşya Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Rahat hareket etmeniz bizim için önemli. Bu nedenle ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda belirlediğiniz alanda eşya teslimatı ve kurulum hizmeti gerçekleştirir.

Kuzguncuk Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Kuzguncuk sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur. Kuzguncuk’ta yer alan nakliye işlemlerini Şeker Sigorta A.Ş. işortaklığı ile gerçekleştiriyoruz.

Kuzguncuk Parça Eşya Taşıma

İstanbul Üsküdar Kuzguncuk Mah. bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Kuzguncuk parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir. Bu nedenle parça eşyalarınız zamanında ve güvenle teslim edilir.

Kuzguncuk Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün. Ofis taşımacılığı Üsküdar bölgesinde en çok tercih edilen nakliye kategorisidir.

Kuzguncuk Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz. Her eşyanızın bir manevi değeri vardır. Bu değeri emanet olarak sahip çıkıyoruz. Eşyalarınız uzun yıllar süren depolama sonucunda tekrar belirlediğiniz adrese teslim edilir.

Kuzguncuk İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2018 yılından 2022 yılına kadar salgın nedeniyle binler müşterimizi Kuzguncuk’tan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Kuzguncuk’tan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Kuzguncuk nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız. Bidüşüntaşın eşya depolama ve nakliyat hizmetleri alanında güvenilir çözüm ortağınız olmaya geldi.

Üsküdar Kuzguncuk nakliyat hizmetleri
Üsküdar Kuzguncuk nakliyat hizmetleri

Kuzguncuk Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kuzguncuk evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Kuzguncuk evden eve nakliyat fiyatları 6500 TL – 19000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için detaylı bilgi alın.

Kuzguncuk ofis taşıma kaç saat sürüyor?
Kuzguncuk ofis taşıma süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir. Hemen ofis taşıma işlemi için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet. Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız. Böylece eşyalarınız taşıma esnasında korunaklı bir şekilde teslim edilir.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Evet. Evden eve taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Şehirler arası eşya taşıma hizmeti veriyor musunuz?
Evet. Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı kapıdan kapıya teslim ediyoruz.

Parça eşya taşıma hizmeti için sözleşme yapıyor musunuz?
Evet. Tüm taşıma hizmetimizde olduğu gibi parça eşya taşıma işlemlerinizde de sözleşme yapıyoruz.

Uluslararası eşya taşıma hizmetiniz var mı?
Evet. Uluslararası eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu noktada detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kuzguncuk’a nasıl gidilir?
Üsküdar Kuzguncuk’a ulaşım için en kolay ve hızlı yol;

* Eminönü, Kabataş veya Beşiktaş’tan Üsküdar’a şehir hatları vapurlarıyla geçmek (Beşiktaş-Üsküdar arası çalışan tekneler de kullanılabilir),

* Sonrasında ise Beykoz istikametine giden herhangi bir dolmuş veya İETT otobüsüne binmek.

* Sahil boyu yürümek.

Deniz yolu ile direkt veya en yakın iskeleden kısa mesafeli yürüyerek Kuzguncuk’a gelmek için aşağıdaki şehir hatları vapur seferlerini de kullanabilirsiniz.

  • Çengelköy – İstinye hattı (Çengelköy – Arnavutköy – Bebek – Kandilli – Anadolu Hisarı – Kanlıca – Emirgan – İstinye)
  • Anadolu Kavağı – Üsküdar hattı (Anadolu Kavağı – Beykoz – Çubuklu – Kanlıca – Anadolu Hisarı – Çengelköy – Beylerbeyi – Üsküdar)
  • Boğaz hattı

Güncel İstanbul Şehir Hatları Vapurları hatları, zaman çizelgesi ve ücret tarifelerini sehirhatlari.istanbul adresinden görebilirsiniz.

Askılı tekstil taşımacılığı İstanbul askılı tekstil lojistiği hizmeti için Bidüşüntaşın askılı tekstil nakliyesine başvurabilirsiniz. Tekstil firmalarının en çok tercih ettiği bu taşıma türünde hem konfeksiyon askılı taşıma hizmeti hem de mağazaya ürün tedariğinde önemli bir lojistik biçimidir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri.
Askılı Tekstil Taşımacılığı Lojistik Firması. Bidüşüntaşın Lojistik Hizmetleri.

Askılı tekstil taşımacılığı

Askılı tekstil taşımacılığı ve uluslararası tekstil ürünleri taşıma hizmeti.

Askılı Lojistik Hizmeti

Lojistik, müşterilerin ya da ilgili firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için menşei ve kullanım noktası arasındaki mal ve hizmet sirkülasyonunun yönetimi demektir. Bu bakımdan askılı lojistik hizmeti de giyim sektöründe önemli bir faaliyet alanıdır. Gerekli donanım ve ekibe sahip olan Bidüşüntaşın Lojistik şirketi askılı taşımacılık ihtiyacınızı karşılayabilecek yapıdadır.

Askılı tekstil taşımacılığının uygun bir şekilde sevkiyatın sağlanabilmesi için birbirinden farklı noktalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunlarla birlikte hiç kuşkusuz bu alanda kendini geliştirmiş ve deneyimli bir profesyonel nakliye firması gelmektedir. Fakat işin kilit noktalarını bilen, daha önce askılı taşımacılık yapmış firmalar ile başarılı bir nakliye işleminin yapılması gerektiği unutulmamalıdır. Bu noktada askılı tekstil nakliyesinde ihtiyaç duyulan unsurlar şu şekildedir:

  • Askılı tekstil taşımacılığında kullanılan araçlar,
  • Taşıma araçlarının içerisinde bulunan askı sistemi,
  • Şehirler arası askılı tekstil taşımacılığında gerekli paketleme malzemeleri.

Yukarıda sunmuş olduğumuz unsurların önemini şu şekilde açıklayabiliriz: İlgili tekstil ürünün kumaşı, dokusu gereği hassas olabilmektedir. Bu hassasiyet ürünün taşınmasındaki nem oranı, ışık, olumsuz hava koşullarına istinaden paketleme malzemeleri kontrol edilmelidir.

Bununla birlikte askılı tekstil taşımacılığında ilgili firmanın araçlarının askılı iç dizaynı, havalandırma mekanizması gibi etkenler ürününüze vermiş olunan değeri ortaya çıkarmaktadır.

Askılı giyim taşıma firması. Uluslararası askılı tekstil ürün taşıma şirketi
Askılı giyim taşıma firması. Uluslararası askılı tekstil ürün taşıma şirketi

Askılı Tekstil Nakliyesi

Taşımacılık alanında sadece tüm bu unsurlar tek başına yeterli olmamaktadır. Her tekstil ürünü kendine özgü bir yapıdadır. Ütülü bir vaziyette kırışmaması gereken ürünler olabilir. Bu ürünlerin uzun yolculukta hedef adrese ulaşması üretici için çok önemlidir.

Tüm bu nedenlerle Bidüşüntaşın Nakliyat olarak askılı tekstil taşımacılığına özel, taşınan ürünlerin nakliyat öncesi sigortalanmasını sağlayıp olası bir durumda üreticinin kaybını da önlemeyi hedefleyerek bu hizmeti sunmaktayız.

Tekstil Taşımacılığında Nakliye ve Lojistik Çözümleri

Hızlı ve kaliteli bir hizmet için dünyanın her yerine tekstil markalarının yıllardır tercih ettiği markayız. İthalat ve ihracat noktasında gerekli tekstil ürünlerinin kapıdan kapıya teslimatını gerçekleştiren Bidüşüntaşın Lojistik, profesyonel ekip ve ekipmanları ile ihtiyacınıza yönelik çözümler üretmektedir.

Bilindiği üzere Türkiye, tüm dünyada tekstil imalatındaki yeri oldukça mühimdir. Türkiye’nin otomotiv sektöründen sonraki en çok tercih edilen tekstil yani giyim ihracatı yer alıyor. Bu noktada Çin ve Hindistan’a göre en büyük rakipler arasında yer alan bu gibi ülkelere göre, coğrafi avantajların vermiş olduğu özellikle Avrupalı tedarikçiler tarafından bir tercih noktası haline gelmiştir. Böylece hızlı ve anlık sevkiyatlar ile tedarikçi ve müşterilerin talepleri uygun lojistik süreçleri ile tamamlanmaktadır.

Bidüşüntaşın Intermodal bu noktada Avrupa ülkelerine askılı konteyner ekipmanları ile müşterilerine toplu gönderim için kolaylık sağlamaktadır.

Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.
Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.

Askılı tekstil nakliyatı. İstanbul ve Bursa Askılı Tekstil Lojistiği.

Askılı Tekstil Taşımacılığında Kullanılan Ana Lojistik Bölümleri

Üretim Lojistiği

Üretim lojistiği, işletme içerisinde üretimde kullanılacak olan tüm ürünlerin plan, program, yönetim ve kontrolünü kapsamaktadır. Ürünlerin toplanması ve firma içerisinde uygun depolama yöntemleri ile muhafaza edilmesine kadar birçok işlemi kapsamaktadır.

Dağıtım Lojistiği

Toptan ve perakende sektörünün alıcıları ile tedarikçi ya da üretici firma arasındaki ürün ve hizmet akışını sağlayan ve düzenleyen lojistik türüne dağıtım lojistiği denir.

Satın Alma Lojistiği

Satılacak ürünün müşteri tarafından memnuniyetini gözetmek, istenilen ya da gerekli hizmetin beklentilerini karşılamasıyla birlikte, ilgili ürünün ya da hizmetin, gerçekleşmesine yönelik olarak başlangıç noktasında satın alma lojistiği denir.

Satış Sonrası Lojistik

Satış sonrası lojistik, ilgili hizmet ya da ürünün müşteriye ulaştırılmasındaki lojistik türüdür. Satın alınan ürün için ilgili sevkiyat bilgisi, ürün bilgisi gibi tüm detaylar aktarılır.

Bertaraf Lojistiği

Diğer adıyla tersine lojistik olan bertaraf lojistiği, en genel tanımıyla hammadde, yarı mamul veya ürün durumundaki malzemelerin yenilenmesi, yeniden üretilmesi, geri dönüştürülmesi, bakım ve tamirinin yapılması amacıyla değer kazandırılması veya uygun koşulları sağlayacak şekilde bertaraf edilmesi olarak cevap verilebilir. Geri kazandırma ve çevreye zarar vermeyecek şekilde ürünleri bertaraf etme faaliyetlerinin tamamını da kapsayan tersine lojistik süreçleri, ulusal ve uluslararası standartlara ve hizmetin amacına uygun bir şekilde planlanmakta, uygulanmakta ve kontrol edilmektedir.

Lojistik Sektöründe Güvenilir Firma

Bidüşüntaşın Lojistik; nakliyat ve anahtar teslim evden eve taşımacılık sektöründe kalitesinden ödün vermeden ilk günkü heyecan ile devam etmektedir. Nakliyat ve depolama alanında uzman kadromuz ile deneyim sahibi personeller ile siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Bidüşüntaşın Nakliyat ve Lojistik firmamız; müşteri deneyim ve tecrübelerini ilgili sosyal medya aracıyla aktarmaktadır. Tüm çalışmalar için ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Firma olarak; askılı tekstil taşımacılığı dahil oldukça geniş hizmet yelpazesi ile her zaman sağlıklı hizmet sunmayı amaç edindik. Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi; tüm tekstil taşımacılığı odaklı müşteri ve tedarikçi memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır. Siz de müşteri memnuniyetini lojistik operasyonu ile yükseltmek isterseniz; Bidüşüntaşın nakliyat firması bir talep ile yanınızda.

Askılı taşımacılık hizmetinin en doğru ve en hızlı biçimde almak için hassasiyetle çalışıyoruz.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Firması

Askılı tekstil taşımacılığı firması olarak; gerekli araç filosu, personel desteği ile birlikte sizlere hizmet sağlamak için buradayız. Başta İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Muğla ve diğer tüm illere askılı tekstil lojistik desteği talebinde bulunabilirsiniz. Özel koliler ile şehir içi, ve şehirler arası askılı tekstil taşımacılığı için çağrı merkezine ulaşarak hemen bilgilendirme sağlayabilirsiniz.

Günümüzde askılı tekstil lojistiğinde sigortalı, liftli, güvenli ve özel araçlar ile profesyonel bir firma tarafından alınması gereken taşıma türüdür.

Askılı Tekstil Taşımacılığı İçin Araç Nereden Bulabilirim?
Askılı tekstil taşımacılığı 
için hemen iletişim kanalımızı ziyaret ederek rezervasyon yapabilirsiniz.

Asansörlü Askılı Tekstil Taşıma Hizmeti Sunuyor Musunuz?
Evet. Ürünlerin sevkiyatı için hacimli ve ağır tekstil ürünleri için asansörlü yani sepetli vinç ile taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bursa’dan İstanbul’a Tekstil Ürünlerin Taşıma Fiyatları Nedir?
Bursa’dan İstanbul’a ya da İstanbul’dan Bursa’ya askılı tekstil taşıma hizmet fiyatları ortalama 10.000 TL’den başlamaktadır.

Tekstil Ürünleri Nasıl Taşınır?
Takım elbise, kaban, abiye gibi özel kıyafetler normal nakliye yöntemleri ile taşınma sakıncalıdır. Bir çok kişi veya firma askılı nakliye aracını tercih etmeyip kutularda taşıma işlemini tercih edebilir. Biz ise özel kapalı kasa askılı nakliye aracımız ile tekstil ürünlerinizi hedeflenen adrese ulaştırabiliriz.

 
<!

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×