İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat işlemi için Bidüşüntaşın ile kolayca taşının!

İstanbul Ev Eşyası Depolama, İstanbul Parça Eşya Taşıma, Ofis Taşıma için hemen talep oluştur.

ÇOK YAKINDA

Evden Eve Nakliyat

Ev Taşıma

Ev taşımak profesyonellik gerektirir.

Parça Eşya Taşıma

Zamanınızı iyi değerlendirelim.

Ofis Taşıma

Kurumsal hizmeti deneyin.

Depolama

Eşyalarınız özenle depolansın.

Bağış Taşıma

Bağışınızı yapın, yarına umut olun.

Mağaza Teslimatı

Aldıklarınızı hemen teslim edelim.

En iyi İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Hemen İstanbul evden eve nakliyat fiyatı almak için Bidüşüntaşın’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat için Neden Bidüşüntaşın Tercih Edilmeli?

Evden Eve Nakliyat için İstanbul içinde Bidüşüntaşın öz mal araç filosu ile hizmet vererek en kaliteli ve modern bir yapı ortaya koymaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar bu İstanbul evden eve nakliye hizmeti için 2021 yılında 1,800 ev taşıma, 93 kurumsal ofis taşıma ile hizmet verdik. İstanbul evden eve nakliyat hizmetinde yapılan hizmete oranla yorum ve değerlendirilme oranı 4.9 ortalama puan İstanbul içinde profesyonel ve kaliteli ev taşıma hizmeti sağlayan nakliye şirketi olarak Bidüşüntaşın’ı tercih etmelisiniz. Yılda 15,785 kişi İstanbul Evden Eve Nakliyat için Bidüşüntaşın’a güveniyor. Bidüşüntaşın ekibi en iyi hizmeti vermek için var gücüyle çalışıyor. Gönül rahatlığıyla ev taşıma işlemini yaptırman için, Bidüşüntaşın üzerinden fiyat teklifi online olarak alabilirsin. Böylelikle Bidüşüntaşın Garantisi kapsamında eşyalarınız özel sigorta ile koruma altına alınarak taşınması sağlanmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında

Evden eve nakliyat, kesinlikle güvenilir, kaliteli ve işine özenen ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu nedenle İstanbul evden eve nakliyat için Bidüşüntaşın Nakliye şirketi sana sunabileceği profesyonel ekibi ile kararını vermen daha konforlu bir seçim olur. Aynı zamanda teklif aldığın evden eve nakliyat hizmeti hakkında gerçek müşteri yorumlarını ve hizmetini ve aldığımız gerçek müşteri puanlarını görebilirsin.

İstanbul’da Ev Taşımak İçin Hangi Süreci İzlemeliyim?

Büyükşehir İstanbul’da, oturduğun ilçeye yakın, bölgenin şartlarını bilen Bidüşüntaşın ile taşınmak isteyen herkesin hayali. Eşyalarını zarar görmeden taşıtmak için kimi zaman asansörlü nakliyata da ihtiyacın olabilir. Bidüşüntaşın’da İstanbul evden eve nakliyat talebi oluştururken bu durumu belirtmen yeterli. Akıllı eşleşme algoritmamızla sana teklif vermek adına, uzman destek ekibimiz bu imkana sahip olduğundan emin oluyoruz. Bununla birlikte sana sadece en iyi nakliye şirketi arasından Bidüşüntaşın’ı tercih ederek işini güvenilir ve kolay bir şekilde gerçekleştirmek kalıyor. Böylelikle tüm bu süreci rahatlıkla yönetebilirsiniz.

İstanbul, kalabalık bir şehir olduğu için evden eve nakliyat hizmeti veren şirket bulmakta zorlu bir bölgedir. Değerli eşyalarının, mobilyalarının, elektronik cihazlarının taşınması sırasında güvenilir, dakik ve uygun bir firmayı bulmak kolay gibi görünmeyebilir. Böylelikle Bidüşüntaşın’ın evden eve nakliyat için sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir çözüm ile İstanbul’da evden eve nakliyat için profesyonel firmayı bulmak senin için çok kolay.

 İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Oda Sayınız Fiyatlar
İstanbul 1+0 ev taşıma 3000₺
İstanbul 1+1 ev taşıma 4500₺
İstanbul 2+1 ev taşıma 6000₺
İstanbul 3+1 ev taşıma 8000₺


İstanbul Nakliye Fiyatı Nasıl Alınır?

İstanbul Evden eve nakliyat hizmeti almak için bu sayfadan Fiyat Al’a tıklayarak talebin ile ilgili sana en doğru eşleştirmeyi yapabilmek için istediğimiz birkaç kısa soruya 3 dakika içinde yanıt vererek talebini oluşturabilirsin. Böylelikle hemen online nakliye fiyatını öğrenebilirsin.

Talebini oluştururken senden istediğimiz detayların içinde montaj isteğin, paketleme isteğin, modüler asansör ihtiyacının olup olmadığı, kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınacağın gibi temel sorular bulunuyor. Tüm bu soruların yanıtlarını aldıktan sonra talebinle eşleşen en yüksek puanlı, en yakın ve en uygun evden eve nakliyat talebinizi sistemimizde inceliyoruz. Bununla birlikte Bidüşüntaşın ev taşıma ekibimiz hızla sana fiyat teklifi veriyorlar. Artık talebin teklife kapanıyor ve senden Whatsapp aracılığı ile eşya görsel ya da videosunu istiyoruz. Bu aşamada sana teklif verebiliriz. Böylelikle kararını verirken ev taşıma şirketleri arasında en kurumsalı olan Bidüşüntaşın’dan hizmet alabilirsin.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ek Paketler

İstanbul evden eve nakliyat firmaları genellikle müşterilerine farklı paketler sunarlar. Bu paketler arasında ek hizmetler bulunabilir. İstanbul evden eve nakliyat ek paketlerinden bazıları şunlardır:

1- Avize Montaj Hizmeti

Eski evinizde bulunan avizelerinizi, elektrik ustamız tarafından yeni eviniz monte edilme hizmetidir. Bu hizmet ek ücrete tabidir.

2- Asansörlü Taşıma Hizmeti

Bu hizmet, evlerin balkonlarından veya pencerelerinden büyük eşyaların taşınmasını kolaylaştıran asansörler kullanarak gerçekleştirilir. Bu hizmet, evin katları arasında hareket etmek zorunda kalmadan eşyaların daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bu hizmet ek ücrete tabidir. 

3- Sigorta hizmeti

Nakliyat firmaları müşterilerine eşyalarının taşıması sırasında oluşabilecek herhangi bir hasar için sigorta hizmeti sunarlar. Bu hizmet, müşterilere eşyalarının güvende olduğunu ve taşıma sırasında herhangi bir olası riskin üstesinden gelmek için korunduğunu hissettirir.

4- Piyano Taşıma Hizmeti 

Bu hizmet, evinizde bulunan elektronik ve kuyruklu piyanoların özenle bu konuda deneyim kazanmış ekip arkadaşlarımız tarafından eski evinizden alınıp yeni evinize taşıma hizmetidir. Bu hizmet ek ücrete tabidir.

 

Bu ek paketler, İstanbul evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerin ihtiyaçlarına göre sunulur ve farklı paketler de olabilir. Müşteriler, bu hizmetlerin fiyatları ve detayları hakkında bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi edinebilirler.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti nasıl yapılır diye merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okumanızı öneririm. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti mevcut evinizden yeni evinize taşınma sürecini kapsamaktadır. Peki bu süreç nasıl işler? Sırasıyla şu adımları içerir:

1-Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Bu hizmet kapsamında evinizi gelen ekspertiz ekibimiz tarafından taşınma süreci planlanır ve bu planlama doğrultusunda gerekli rapor tutulur.

2- Paketleme Hizmeti 

Bu aşamada evinizde bulunan eşyalarınız kalın içi Kraft kâğıdı ile kaplı olan patpatlar ile sarılıp taşınmaya uygun hale getirilmektedir.

3- Eşyaların Taşınması

Paketlemesi yapılan eşyalarınız ekip arkadaşlarımız tarafından düzenli ve profesyonel bir şekilde araca yüklenip daha sonra hareket halindeyken eşyalarınızın zarar görmemesi için ipler ile kasa kenarlarına bağlanmaktadır.

4- Eşyaların Yerleştirilmesi

Eşyalar yeni eve taşındıktan sonra müşterinin istediği yerlere yerleştirilir. Bu işlem, müşterinin taleplerine göre yapılır. Daha sonrasında ise hasar kontrolü yapılır taşınma süreci tamamlanır.

 

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti bu kadar basit gözüktüğüne bakmayın, profesyonel bir ekipten hizmet almadığınız sürece eşyalarınız ve sizler için sıkıntılı bir süreç olabilir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisin?

Bir yerden bir yere taşınmak için gerekli şeyler listesi çok uzun ve gereksiz olabiliyor. İkametgah taşımak, kira kontratları, elektrik, su, doğalgaz gibi ihtiyaçları açtırtmak ya da kapattırmak gibi pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalabilirsin ve hatta zamanını tasarruflu kullanamayabilirsin. Bunlardan en mühimi ve de dikkat edilmesi gereken ihtiyaçsa tabi ki öncelikle kurumsal bir ev taşınma firması bulmak. Bu firmayı seçerken senin için en uygununu bulduğundan emin olmak gerekir. Bununla birlikte İhtiyacın olan tüm detayları doğru ve eksiksiz şekilde talep formunda belirtirsen nakliyat firması bulurken Bidüşüntaşın ile yapman gereken tek şey arkana yaslanmak olacak. Deneyimli ve senin ihtiyaçlarına yeterli sayıda eleman çalıştıran, yeterli ekipmana sahip olan Bidüşüntaşın Nakliye şirketi senin için fiyat teklifi verecektir. Sana kalan tek şey ise online teklifi onaylamak.

İstanbul’da Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Neden Bidüşüntaşın’a Güvenmelisin?

Bidüşüntaşın nakliye ve eşya depolama şirket sisteminde evden eve nakliyat hizmeti verebilme şartlarını kontrolden geçirir, tüm müşteri yorumlarını ve puanlarını yakından takip eder. Eğer standartlara uygun olmayan bir durum görürse o hemen çözüm üretmeye çalışır. Üstüne üstlük talep oluştururken sana EMTİA sigortası yapma fırsatı da verir. Eşyalarını yol boyunca sigortalatmak istersen talep belirtebilir ve senin için EMTİA sigortasını satın alma imkanı sunuyoruz. Tüm bunların haricinde eğer İstanbul evden eve nakliye hizmeti için teklifini kabul edersen Bidüşüntaşın Garantisi kapsamında da korunuyor olursun.

Taşınman başarıyla gerçekleştikten sonra dilediğin gibi Bidüşüntaşın’ı değerlendirebilirsin.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet kapsamında evinizde bulunan eşyaları ve nasıl taşınacaklarına dair ekspertiz ekibimiz tarafından bir rapor hazırlanmaktadır. 

 

Bu rapor kapsamında İstanbul evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerimize taşıma fiyatlarını ve sigorta durumunu belirlemekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizin bir başka amacı ise müşteri ile daha samimi bir ortam yaratarak cevaplarını merak ettiği soruların cevabını daha rahat bulmasına yardımcı olmaktır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Bağlı Değişiyor?

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

 

En iyi İstanbul Ev Taşıma Şirketi Bidüşüntaşın

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sitenizde Evden Eve Nakliyat talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?
Tamamen ücretsiz! Evden Eve Nakliyat için talep oluşturmak, teklif almak ve Bidüşüntaşın ekibiyle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

Evden Eve Nakliyat talebim için onay süreci Ne Kadar Zamanda Gelecek?Evden Eve Nakliyat taleplerinin çoğu 20 ila 60 dakika içinde teklif alabilirsiniz. Bu süre içinde en uygun teklifleri hazır hale getiriyoruz. İstanbul Evden Eve Nakliyat talebin için gelen teklifleri Bidüşüntaşın uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. Böylelikle ‘Siparişinizi Aldık’ bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak sipariş durumunuzu kontrol edebilirsin.

Bidüşüntaşın Garantisi Nedir?
Bidüşüntaşın, İstanbul Evden Eve Nakliyat için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Bidüşüntaşın üzerinden teklif seçtiğin işler 50.000 TL’ye kadar korumamız altında.

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?
Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Bidüşüntaşın üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Dolayısıyla bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Bidüşüntaşın’da İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları ne kadar?Bidüşüntaşın’da İstanbul Evden Eve Nakliyat fiyatları, talep detayına göre 2500 TL ile 15000 TL arasında değişmektedir. Böylelikle kalite standartlarımız için nakliye hizmetini bir standarda eriştirmek istiyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat işlemi için hemen rezervasyon yap! İstanbul eşya depolama hizmeti mi arıyorsunuz? İndirimli ev taşıma hizmetlerimizden yararlanmak için bizi takip etmeyi unutmayın! Kişisel eşya depolama, ev eşyası depolama, şehir içi ofis taşıma, şehirler arası ofis taşıma, parça eşya taşıma, lojistik desteği, parsiyel yük taşımacılığı, kurumsal ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, üniversite taşımacılığı gibi birçok nakliye ve depolama hizmeti sunuyoruz. Hemen talebini ilet!