Büyükyalı evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama hizmetlerinde çözüm ortağınız Bidüşüntaşın Lojistik Anonim Şirketi daima yanınızda!

Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme, Kennedy Cd. No:52 Zeytinburnu’nda yer almaktadır. Büyükyalı İstanbul Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, Emlak Konut güvencesiyle ortaya konulmuş çağdaş mimari ile yeni yaşam alanlarına ferahlık getirmiş bir mimari yapıdır.

Büyükyalı evden eve nakliyat, eşya depolama ve ofis taşıma hizmetleri ile tanışın.
Büyükyalı evden eve nakliyat, eşya depolama ve ofis taşıma hizmetleri ile tanışın.

Büyükyalı evden eve nakliyat, eşya depolama ve ofis taşıma hizmetleri ile tanışın.

Büyükyalı, Marmara Denizi’nin kıyısında, Tarihi Yarımada’dan Kapalıçarşı’ya, yeni havaalanından Avrasya Tüneli’ne birçok stratejik noktaya komşu lokasyonu ile, İstanbul’un tam merkezinde yer alıyor. Büyükyalı’ya taşınmayı düşünüyorsanız, Bidüşüntaşın nakliyat sizlere tam destek sunacaktır. Büyükyalı evden eve nakliye firması olarak taleplerine anında cevap veriyoruz.

Büyükyalı Evden Eve Nakliyat Firması

Bilindiği üzere taşımacılık hizmeti hangi kategoride olursa olsun; zorlu bir süreç haline gelebilmektedir. Tüm bu süreç profesyonellerin elinde kolay hale gelir. Büyükyalı evden eve nakliyat firması olarak alanında uzman ve öz mal araçlar ile aktif kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Büyükyalı İstanbul bölgesinde taşıma ve eşya depolama talebinde yoğunlukla Bidüşüntaşın firması tercih edilmektedir.

Büyükyalı Eşya Taşıma Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıBüyükyalı Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı6.000 – 9.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı12.500 – 16.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı18.500 – 22.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı25.000 – 28.200 ₺
Büyükyalı Ofis Taşıma Fiyatı8.000 ₺

Büyükyalı İstanbul Anahtar Teslim Evden Eve Taşınma Deneyimine Hazır Mısınız?

Ev taşımak için iyi bir organizasyon ve plan gerektirmektedir. Bidüşüntaşın tüm bu süreci sizler için kolay hale getiriyor. Evinizde ya da ofisinizde bulunan eşyalarınız için profesyonel destek ile A’dan Z’ye paketleme, montaj ve taşıma hizmetleri için online nakliye siparişi oluşturabilirsiniz. Büyükyalı İstanbul anahtar teslim evden eve taşıma işlemleri için hemen ücretsiz keşif talebinde bulunun. Size en yakın ekibimizi yönlendiriyor olacağız.

Büyükyalı eşya depolama firmasından hemen hizmet alın.
Büyükyalı eşya depolama firmasından hemen hizmet alın.

Büyükyalı eşya depolama firmasından hemen hizmet alın.

Evden Eve Nakliyat Bidüşüntaşın ile Çok Güvenli

Ulusal ve uluslararası olmak üzere eşya taşıma işlemlerinde işinin ehli ve sadece Bidüşüntaşın bünyesinde hizmet veren kadrolu personeller ile hizmet verilir. Böylece nereden ve nasıl hizmet aldığınızı bilirsiniz. Sigortalı, sözleşmeli bir şekilde tarafınıza özel olarak hazırlanan raporlar sunulur. Böylece garantili bir taşınma deneyimi yaşamış olursunuz. Nakliye şirketlerini arayarak belirsiz fiyatlardan uzak durun! Kurumsal bir firmadan anında online talep oluşturun. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile mantıklı bir taşıma operasyonu geçirin.

Büyükyalı Uluslararası Eşya Taşıma Hizmeti

Büyükyalı’da bulunan eşyalarınız için uluslararası eşya transferini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalarınız için gerekli keşif işleminde sonra taşınma planı tarafınıza sunulur. Taşıma operasyonu için gerekli bilgiler alınır. Ardından gümrükleme hizmeti için eşyalarınız tümüyle uluslararası standartlarına uygun olarak paketlenir. Böylece varış konumunda eşyalarınız korunaklı bir şekilde teslim edilir. Büyükyalı uluslararası eşya taşıma hizmeti için detaylı bilgiye iletişim kanallarımızdan öğrenebilirsiniz.

Büyükyalı anahtar teslim ev taşıma hizmetleri için hemen bilgi alın.
Büyükyalı anahtar teslim ev taşıma hizmetleri için hemen bilgi alın.

Büyükyalı anahtar teslim ev taşıma hizmetleri için hemen bilgi alın.

Büyükyalı Evden Eve Nakliyat Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Şehir içi ya da şehirler arası eşya taşıma ve eşya depolama taleplerinizde profesyonel destek almanız tüm açıdan sizi rahatlatacaktır. İstanbul bölgesinde kurumsal hizmet sağlamayan binlerce korsan nakliye ekipleri bulunmaktadır. Taşıyacağınız şey ne olursa olsun özel alanınıza güvenilir ve profesyonel ekiplerin hizmet sağlaması en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle firmanın şubesi, kurumsal kimliği, noter onaylı sözleşmesi ve ilgili sigorta poliçesi neleri kapsamakta olduğunu iyi bilmek gerekir. Peki bunca şeyi nasıl öğreneceğim diye soracak olursanız da, şirketin Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndaki kaydı, İstanbul Ticaret Odası üyeliği, sorgulanabilir gerçek vergi levhası ve ilgili sigorta poliçesinin doğruluğunu teyit edebilirsiniz. Bidüşüntaşın tüm yetki ve yetkinlik belgesine sahip olup; İstanbul Büyükyalı nakliyat ve eşya depolama hizmetini sizlere profesyonel bir şekilde sağlayacaktır.

Büyükyalı Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Bilindiği üzere taşıma hizmeti 5 aşamadan oluşur. Birincisi; ekspertiz yani keşif hizmeti, ikincisi; ambalajlama hizmeti, üçüncüsü; montaj ve de-montaj hizmeti, dördüncüsü; eşya taşıma ve araca yükleme hizmeti, beşincisi; araçta eşyaların indirilmesi ve yerleştirme hizmeti olmak üzere toplamda beş aşamada evden eve nakliyat işlemi tamamlanır.

1- Büyükyalı Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Büyükyalı asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz. Bununla birlikte keşif ekibi edindiği bilgiler doğrultusunda sizleri taşınma operasyonu için gerekli ekip, ekipman, sözleşme ve sigorta hakkında detaylı bilgi verir.

2- Büyükyalı Ambalajlama Adımı

Büyükyalı kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Böylece eşyalarınız daha korunaklı taşınarak mutlu bir hizmet almış olursunuz.

3- Büyükyalı Eşya Montajlama İşlemleri

Büyükyalı nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir. Mevcut evinizde yer alan mobilyalar yeni evinize sığma endişesini ortadan kaldırıyoruz.

4- Büyükyalı Eşya Yükleme Hizmeti

Büyükyalı evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir. Bidüşüntaşın sorumluluğunu bilir. Bu da binlerce mutlu müşteri arasında sizlerin de yer almasını sağlamak demektir.

5- Büyükyalı Eşya Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Rahat hareket etmeniz bizim için önemli. Bu nedenle ekiplerimiz talepleriniz doğrultusunda belirlediğiniz alanda eşya teslimatı ve kurulum hizmeti gerçekleştirir.

Büyükyalı İstanbul anahtar teslim evden eve nakliyat işlemleri
Büyükyalı İstanbul anahtar teslim evden eve nakliyat işlemleri

 Büyükyalı İstanbul anahtar teslim evden eve nakliyat işlemleri

Büyükyalı Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Büyükyalı sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur. Zeytinburnu’nda yer alan nakliye işlemlerini Şeker Sigorta A.Ş. işortaklığı ile gerçekleştiriyoruz.

Büyükyalı Parça Eşya Taşıma

İstanbul Zeytşnburnu Büyükyalı bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Büyükyalı parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir. Bu nedenle parça eşyalarınız zamanında ve güvenle teslim edilir.

Büyükyalı Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün. Ofis taşımacılığı Üsküdar bölgesinde en çok tercih edilen nakliye kategorisidir.

Büyükyalı Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz. Her eşyanızın bir manevi değeri vardır. Bu değeri emanet olarak sahip çıkıyoruz. Eşyalarınız uzun yıllar süren depolama sonucunda tekrar belirlediğiniz adrese teslim edilir.

Büyükyalı İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet Ekibi
Büyükyalı İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet Ekibi

Büyükyalı İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmet Ekibi

Büyükyalı İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2018 yılından 2022 yılına kadar salgın nedeniyle binler müşterimizi Büyükyalı’dan İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Büyükyalı’dan İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Büyükyalı nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız. Bidüşüntaşın eşya depolama ve nakliyat hizmetleri alanında güvenilir çözüm ortağınız olmaya geldi.

Büyükyalı Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Büyükyalı evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Büyükyalı evden eve nakliyat fiyatları 6500 TL – 19000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için detaylı bilgi alın.

Büyükyalı ofis taşıma kaç saat sürüyor?
Büyükyalı ofis taşıma süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir. Hemen ofis taşıma işlemi için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunun.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet. Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız. Böylece eşyalarınız taşıma esnasında korunaklı bir şekilde teslim edilir.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Evet. Evden eve taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Şehirler arası eşya taşıma hizmeti veriyor musunuz?
Evet. Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı kapıdan kapıya teslim ediyoruz.

Parça eşya taşıma hizmeti için sözleşme yapıyor musunuz?
Evet. Tüm taşıma hizmetimizde olduğu gibi parça eşya taşıma işlemlerinizde de sözleşme yapıyoruz.

Uluslararası eşya taşıma hizmetiniz var mı?
Evet. Uluslararası eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Bu noktada detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×