Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Ana Sayfa » Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat, eşya depolama, parça eşya taşıma, ofis taşıma, okul taşıma, fuar taşıma, uluslararası ev taşıma gibi birçok hizmet talebinize cevap veriyoruz.

Antalya evden eve nakliyat ve eşya depolama firması ”Antalya Evden Eve Taşıma ve Depolama Hizmeti”

Antalya nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat, şehirler arası parça eşya taşıma, minivan nakliye, az eşya taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hemen şimdi Antalya bölgesinden nakliye ve depolama siparişini oluştur! Evden eve nakliyattan ofis taşımacılığına kadar fiyat teklifini anında ücretsiz bir şekilde öğren!

İhtiyacını en iyi biçimde aktarmak için yapay zeka teknolojisi ile size özel olarak hazırlanmış sistemimizden fiyat al butonuna tıklayın. Dakikalar içerisinde tüm detayları seçtiğinde anında fiyat teklifi karşına çıkacaktır. Sistemde yer alan fiyat teklifi ile hemen çağrı merkezimiz sizlere ulaşacaktır. İlgili eşya detayları hakkında merak ettiğiniz taşıma ve depolama süreci hakkında bilgi sunacağız. Akabinde sözleşme, sigorta için bilgilerinizi tarafımıza iletip; taşınma gün ve saatini bekleyebilirsiniz. Unutmayın! Bidüşüntaşın Antalya ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığında güvenilir markalar arasında yer alan inovatif bir şirkettir. Kendi özmal araçları ve profesyonel ekiplerce hizmet sağlayan firmamız hizmetinizde

İstanbul Antalya ev taşıma hizmeti Antalya Nakliyat ve Ofis Taşıma Parça Eşya Taşıma İşlemi

Antalya Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Ankara evden eve nakliyat hizmeti için gerekli tecrübe, donanım ve ekip olmazsa olmazlardan ve en temel yapı taşlarından biridir. Antalya, Türkiye’nin turizm kenti olup; İstanbul’dan sonra en çok turizmin yoğun olduğu şehirdir. Yoğun taşınma süreçleri Antalya üzerinden seyrettiği için genelde Antalya İstanbul evden eve nakliyat ya da Antalya Ankara evden eve nakliye işlemi yoğunlukla gerçekleştirilmektedir. Sizde taşınma hizmeti için Bidüşüntaşın eşya taşımacılığı kategorisine başvurabilirsiniz.

Antalya Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Antalya Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 5.000 – 7.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 9.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 16.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 28.000 – 32.200 ₺
Antalya Ofis Taşıma Fiyatı 14.000 ₺

Antalya Evden Eve Nakliyat İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Antalya evden eve nakliye hizmetinde en önemli detaylardan birisi; doğru firma ile çalışmaktır. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlayarak; binlerce ev ve iş yerini güvenli bir biçimde teslim ettik. Her taşıma firması Antalya’da bulunan villa, ofis, iş yeri, parça eşya ya da eşya depolama hizmet kapsamında titiz bir çalışma sürdürmemektedir. Dolayısıyla hizmet almak istediğiniz alanda en popüler Antalya evden eve nakliyat hizmeti alabileceğiniz firmalara erişmek ilk adım olacaktır.

1- Antalya Taşınma Öncesi Ekspertiz Hizmeti

Antalya taşınma önce eşya keşif hizmeti ile asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz. Böylece taşınma operasyonu için doğru bir fizibilite çalışması ile rahat bir süreç ile karşılaşacaksınız.

2- Antalya Eşya Ambalajlama

Antalya anahtar teslim ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınız ambalajlanarak de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz. Mevcut adresinizden eşyalarınızı korunaklı bir şekilde paketledikten hemen sonra yeni adresinize araç içi istiflemesine kadar her şey operasyonun bir parçası olacak şekilde kusursuz hizmet alırsınız.

3- Antalya Eşya Montaj Hizmeti

Antalya eşya montaj hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız ekiplerimizce monte hale getirir. Bu süreçte önceden planladığınız eşyalarınız belirlediğiniz yerlerde kurulumları sağlanarak daha hızlı çözüm üretilir. Mevcut evinizde kurulumu nasılsa, yeni adresinizde de aynı özenle kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. Bidüşüntaşın’ın ustaları her adımda olduğu gibi montaj adımında da çözüm üretmeye devam ediyor.

4- Antalya Eşya Yükleme Hizmeti

Antalya evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir. Araçlarımız olası sarsıntılara karşın özel olarak yapılmış olan süspansiyon ile yükünüz olumsuz koşullardan etkilenmiyor.

5- Antalya Eşya İndirme ve Yerleştirme Hizmeti

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir. Yerleştirme hizmetinde talebiniz doğrultusunda mutfak kolileriniz mutfak dolaplarına yerleştirilir. Bu hizmet ek paketlerimizden premium hizmetine girmektedir.

Antalya Eşya Depolama Fiyatları

Eşya Depolama Fiyatları Antalya Eşya Depolama Fiyatları
1+1 Ev Depolama Fiyatı 900₺– 1.500 ₺
2+1 Ev Depolama Fiyatı 1.600₺ – 2.000 ₺
3+1 Ev Depolama Fiyatı 2.200₺ – 2.800 ₺
4+1 Ev Depolama Fiyatı 3.000 – 3700 ₺
Antalya Ofis Eşyası Depolama Fiyatı 2.300 ₺

Antalya Nakliyat ve Eşya Depolama

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Antalya sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur. Daha ulaşılabilir bir hizmet için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Antalya Parça Eşya Nakliye Fiyatları

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma Fiyatları Antalya Parça Eşya Nakliye Fiyatları
10 Koli 1 Adet Beyaz Eşya 1500₺– 5.750 ₺
20 Koli 3 Adet Beyaz Eşya 6.200₺ – 8.400 ₺
30 Koli 2 Adet Tekli Koltuk 3 Adet Beyaz Eşya 9.200₺ – 13.500 ₺
40 Koli 2 Adet Berjer 4 Adet Beyaz Eşya 2 Adet Çekyat 1 Adet Çift Kişilik Yatak 2 Adet Baza 14.000 – 16.300 ₺
İstanbul Antalya 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 22.300 ₺ (Tek Özel Araç)

Antalya Parça Eşya Taşıma

Antalya’dan İstanbul’a veya İstanbul’dan Antalya’ya taşınacak olan  tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya nakliyesini gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Antalya parça eşya taşıma firması olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir. Bu önceliğimiz vaktinde ve özel taşıma hizmetleri sunmaktır.

Antalya Ofis Taşıma Firması

Antalya ofis taşıma firması ihtiyacınız için ortaya koymuş olduğumuz girişim, Türkiye’nin en iyi ofis taşıma firması olarak gün yüzüne çıkmıştır. İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için Antalya’nın ofis taşıma firması ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Antalya Ev Eşyası Depolama

Antalya ev eşyası depolama ile Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. Antalya’nın kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Antalya İstanbul Evden Eve Nakliyat

Antalya İstanbul evden eve nakliyat ile eşyalarınızı özenle paketliyor, taşıyor ve teslim ediyoruz. Antalya’nın ilçeleri olan Akseki, Alanya, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Demre, Kumluca, Korkuteli, Manavgat, Muratpaşa, Serik, Aksu, Konyaaltı, Döşemealtı, Kepez evden eve nakliyat ve eşya depolama ile İstanbul’a sevkiyat gerçekleştiriyoruz. Antalya’nın neresinde olursanız olun; size hizmetimizi ulaştırmak için adresinizde olacağız. Bunun için hemen sistemimizden talep oluşturun!

İstanbul Antalya Eşya Taşıma Firması

İstanbul Antalya eşya taşıma firması ararken birçok soru aklınıza gelebilir. Bunlardan birisi:”Acaba taşınmak için hangi firma daha iyi?” ya da ‘‘Güvenilir ve titiz bir taşıma için hangi firmayı nasıl araştırabilirim?” gibi birçok soruya yanıt ararsınız. Tüm bu soruların yanıtları Bidüşüntaşın nakliyat, depolama ve lojistik anonim şirketinden alabilirsiniz. İstanbul’un ilçeleri: Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar ve Zeytinburnu eşya taşıma ve eşya depolama işleminde şehir içi, şehirler arası olmak üzere birçok hizmet alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Evden eve taşıma için Antalya İstanbul arası hangi firmalar tercih ediliyor?
Evden eve nakliyat işleminde Antalya İstanbul arası Bidüşüntaşın nakliyat şirketi tercih edilmektedir. Bidüşüntaşın kurmuş olduğu alt yapı ile eşyalarınızı doğru ve hızlı biçimde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Bidüşüntaşın lojistik, Bidüşüntaşın nakliyat, Bidüşüntaşın eşya depolama firması.

İstanbul Antalya arası ev taşıma hizmeti kaç gün sürüyor?
İstanbul Antalya arası ev taşıma hizmeti 2 iş günü sürmektedir. 
İstisnai durumlarda üç iş günü de bulabilmektedir. Bu durum araç trafiği, yol güzergahındaki olunlu ve olumsuz koşullara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İstanbul Antalya arası kaç km?
İstanbul Antalya arası 765 km’dir.
İki şehir arasındaki ilçelerinde başlangıç ve varış konumu farklılık gösterebilmektedir. Karayolu tercih edildiğinde ortalama 8 ile 10 saat arasında sürmektedir. Ancak taşıma firmalarının trafik kurallarını gözetip; azami 90km hızda gitme zorunluluğu vardır. Her 4 saatte bir olmak üzere 45 dakika dinlenme süresi mevcuttur. Bu durum taşınma işlemi için gereken teslimat süresini ortaya çıkarmaktadır.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×