Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Çeyiz Taşıma

Ana Sayfa » Şehirlerarası Çeyiz Taşıma

Şehirlerarası çeyiz taşıma evlenecek olan kızların ve erkeklerin yeni kurulan aile birliği açısından öne çıkmaktadır. Çeyiz geleneği, Anadolu bölgesinin birçok yöresinde uygulanmaktadır. Yepyeni alınan ev eşyalarının paketlenmesi ve taşınma işleminin titiz bir şekilde yapılması gerekir. Bu aşamada anlaştığınız evden eve nakliyat firmaları, çeyizinize en az sizin kadar özen göstererek yeni yaşam alanlarına taşır. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız, kırılacak eşyalarınız ve tüm tekstil eşyalarınız için profesyonel taşımacılık sağlanıyor. Eğer eşyalarınızı siz paketleyecekseniz bu noktada tek tek paketleme yapmanızı öneriyoruz. Özellikle tabak, bardak vs. eşyalar için dikkatli paketleme yapmanız gerekiyor.

Şehirlerarası çeyiz taşıma

Çeyiz Eşyası Taşıma ve Nakliyesi

Çeyiz eşyası taşıma ve nakliyesi aşamasında her detaya ekstra özen gösterilmelidir. Senelerce gözünüz gibi baktığınız tüm bu eşyaların nakliye sürecinde hasar görmesini kimse istemez. Bu sebeple iyi bir paketleme yapmak ve iyi bir nakliyat firması tercih etmek oldukça önemlidir. Çeyiz eşyaların taşınması için tercih ettiğiniz nakliyat firması alanında uzman olarak sürecin her aşamasında profesyonellik sağlamalıdır. Deneyimli personeller, çeyizlerin zarar görmemesi adına kâğıt, balonlu naylon, eşya varili, streç tarzı ambalaj malzemelerini kullanır.

Çeyiz taşıma hizmeti gerekiyorsa taşıma işlemi öncesinde planlama yapmanız gerekiyor. Çeyiz eşyaları maddi anlamda değeri yüksektir. Hassas eşyalardır ve şehirlerarası taşımacılıkta mutlaka profesyonel firmalardan destek almanız gerekir. Aksi takdirde eşyalarınızın kaybolması veya zarar görmesi durumunda maliyetiniz yüksek rakamları bulur.

Şehirlerarası çeyiz taşıma

Çeyiz Eşyası Taşıma ve Nakliyesi Nasıl Yapılmaktadır?

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri, bir ilden diğer bir ile hasarsız, güvenli şekilde taşınmasından geçiyor. Ekipler belirlenen saatte gelir ve genellikle bir saat erkenden gelinerek planlama yapılmaktadır. Yüksek katlı evler için asansör kurulumu yapılmaktadır. Sökülmesi gereken eşyalar varsa sökülebilmektedir. Toplanması gereken ufak tefek eşyalar koli içerisine yerleştirilmektedir. Eşyalarınızın toplanması bittikten sonrasında özenli şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Ardından diğer şehre yolculuk yapılmaktadır ve en sonunda eşyalar belirlenen yaşam alanına aynı şekilde bırakılmaktadır.

Şehirlerarası çeyiz taşıma

Şehirlerarası Taşımalarda Çeyiz Zarar Görür mü?

Şehirlerarası çeyiz eşyası taşıma konusunda eşyaların hasar görmesi mümkün değildir. Nakliyat firması, eşyalarınızın hasarsız olarak taşınması için tüm önlemleri alır. Ancak burada firmanın tecrübesi ve güvenilirliği önemlidir. Bu sebeple alanında uzman firmalarla anlaşmanız gerekiyor. Şehirlerarası nakliyat hizmeti, şehir içi hizmetlere göre daha stresli, yorucudur. Bu süreci hem sizler adına hem de firma adına kolay şekilde geçirebilmesi için bazı detaylara göz atmak gerekiyor. Bu nedenle her iki tarafın uzlaşması gerekmektedir. Aynı şekilde sadece çeyiz nakliye için değil ofis eşyaları ve diğer tüm ev eşyaları içinde geçerli bir durumdur.

Şehirlerarası nakliyat yapan birçok şirket mevcuttur. Tüm bu şirketlerin fiyat politikası, hizmet kalitesi ve müşteri yorumları araştırılmalıdır. Bunun sonucunda olarak uygun bir nakliye firması bulunabilir. Taşınma tarihinizi, nakliye şirketiyle belirlemelisiniz. Ardından taşınma sürecine kadar eşyalarınızı hazırlamanız önerilir. Tekrar tekrar ambalajlandırılması, sağlamlaştırılması ve numaralandırılması gerekiyor.

Şehirlerarası çeyiz taşıma

Şehirlerarası Çeyiz Taşıma Fiyatları

Çeyiz nakliye fiyatları belirlenirken bazı faktörler göz önüne alınmaktadır. Nakliyenin gerçekleşeceği iki şehir arasındaki mesafe, eşya miktarı, nakliye aracının sadece size özel olup olmadığı gibi detaylar sonucunda nakliye fiyatı ortaya çıkar. Taşınmayı amaçladığınız şehre göre ve taşınacak eşyaya göre net bir fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Tüm bu hesaplamalarla birlikte ek hizmetlerle fiyat değişikliği olabilir.

Sonuç olarak nakliyat firmaları alanında uzman ekipleri ve son teknoloji araçlarla hizmet vermek durumundadır. Taşıma işlemine özel uygun araç tercihi yapılarak müşterilerin eşyaları güvenli bir şekilde taşınabiliyor. Aynı şekilde eşyaların paketlenme aşaması, yerleştirilmesi ve montaj tarzı işlemlerde firmalar tarafından yapılmaktadır. Tüm bu hizmetler konusunda bilgi alabilir ve çeyizinizin taşınması için hizmet talep edebilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×