Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

Eşya Depolama Temiz mi?

Ana Sayfa » Eşya Depolama Temiz mi?

Eşya depolama temiz mi sorusu, eşyalarını depolama hizmeti almak isteyen bireyler tarafından sıklıkla soruluyor. Günümüzde oldukça popüler olan eşya depolama hizmetleri, eşyaların temiz ve güvenli şekilde korunmasını sağlar. Geçici atanma durumları, yurt dışı seyahatleri, uzun süreli tatiller, eğitim süreçleri ve iş yeri tarafından başka şehirlere görevlendirme gibi birçok durumda eşya depolama yapılabiliyor. Eşya depolama İstanbul gibi büyük şehirlerde de oldukça popüler.

Depolanacak eşya ne olursa olsun firmanın sağlamış olduğu hizmetler, önemli konulardan biridir. Uzun süreli depolanacak bu eşyaların temiz bir alanda tutulması ve zamanında depolama hizmetlerini sağlaması önemli olmaktadır. Bu noktada firmalar temiz alanlarda depolama yapar. Eşyalarınız emanet edildiği için olumsuz bir durumun söz konusu olmaması gerekir. Depolarda muhafaza edilecek eşyaların nakliyeleri de yine aynı şekilde yapılabilmektedir.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama hizmetleri, son dönemde sıklıkla ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Firmalar en baştan en son aşamaya kadar tüm hizmetleri kusursuz bir şekilde sürdürür. Paketleme, taşıma ve depolama hizmetleri de bu kapsama dahil olabilmektedir. Gelecekte istenen tarihlerde müşteriler evlerine aynı eşyaları ekipler ve araçlar vasıtasıyla nakleder. Depolanması istenen eşyaların miktarı önemli değildir. Evden eve nakliyat hizmetleri sırasında da eşyalarınızın tümünü veya bir kısmının depolara kaldırılmasını talep edersiniz. Eşyaların miktarı konusunda ister tüm ev eşyaları ister parça eşya ile hizmetler sınırsız alan kapsamında yönetilmektedir.

Neden Eşya Depolama Hizmeti?

İhtiyaçlarınız hangi sebeplerden kaynaklanıyor olsun fark etmeden depolama hizmetinizi profesyonel şekilde alabilmeniz mümkündür. Kısa süreli depolama hizmeti alıyorsanız eşya miktarı önemli değildir. Burada önemli olan depolama süresidir. İhtiyaçları doğru şekilde belirleyerek tasarruf edebilmeniz mümkündür. Nakliye aracı ile taşınan eşyalarınız, güvenli depolarda belirttiğiniz tarihe kadar bekleyecektir. Sonuç olarak eşya depolama hizmetleri, sağladığı avantajlarla birlikte tercih ediliyor. Üstelik yüzbinlerce kişi tarafından tercih edilen bu hizmetlerin geneli hem güvenli hem de uygun fiyatlıdır. Eşya depolama temiz mi konusuna değindiğimizde ise profesyonel bir firmayla temiz hizmet alabilirsiniz.

Mobilya Depoda Nasıl Saklanır?

Eşya depolama düşünen bireylerin merak ettiği bir diğer konu da mobilya depoda nasıl saklanır konusudur. Özellikle rutubet ve nemli ortamlarda mobilya depolamasının yapılmaması gerekiyor. Sağlam ve temiz saklama poşetleriyle iyi bir şekilde muhafaza edilmelidir. Hemen yırtılacak ve dayanıksız olan paketleme ürünleri de kesinlikle kullanılmamalıdır. Bunun dışında profesyonel firmalar, eşya depolama aşamasında mobilyalarınıza uygun bir ortam kullanır. Böylece depolama hizmeti kapsamında mobilyalarınız saklanabilecektir.

Sizler için oldukça önemli olan eşyalarınızın, manevi eşyalarınızın veya işlerle alakalı evraklarınızın muhafazası oldukça önemlidir. Eşyaları böceklerden ve nemden korumak, çürümesinin önüne geçmek için eşya depolaması oldukça uygun yöntemler arasında bulunmaktadır. Ancak bu süreçte depolama hizmeti alacağınız firmayı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Böylece hem maddi hem de manevi kayıpların önüne geçebilirsiniz.

Depolama Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşyalarımı depoya koymak istiyorum diyorsanız ilk olarak güvenilir bir firma bulmanız gerekir. Depolama hizmetleriyle eşyalarınızı belli bir alanda muhafaza etmek mümkündür. Kaliteli bir hizmet sağlayan firmaların sunacağı hizmetlerle beraber deponun ideal bir ortama sahip olması gerekiyor. Depo alanlarında yer alan eşyaların güvenliği de en önemli konulardan biridir. Hırsızlık durumu gibi istenmeyen haşere ve rutubet tarzı durumlardan korunmak için firmanızı iyi bir şekilde seçmeniz gerekiyor.

Profesyonel eşya depolama hizmetlerinde eşyaların kamerayla korunması gerekir. Aynı şekilde güvenlik elemanlarına sahip bir ortam içerisinde verilmesi de önemli bir konudur. Depo hizmetlerinde güvenliği sağlamak, kişisel olan depoların anahtarının depo sahibinde bulunması gerekiyor.

Eşya Depolama Temiz mi yazımız ilginizi çektiyse, Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar? yazımıza da göz atabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×