Evden Eve Nakliyat

Devlet Dairesi Taşıma Firması

Ana Sayfa » Devlet Dairesi Taşıma Firması

Devlet dairesi taşıma firması olarak Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. Türkiye’nin her yerine hizmet sağlamaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Daireleri taşıma organizasyonlarını uzman personelleri ve geniş araç filosu ile gerçekleştiren firmamız önemli referanslara sahiptir. Devlet dairesi taşıma firması Türkiye Cumhuriyeti Devlet Dairesi Taşıma Organizasyonu

İstanbul Devlet Dairesi Taşımacılığı

İstanbul devlet dairesi taşımacılığı hizmeti sağlıyoruz. İstanbul’da tüm ilçelerde bulunan devlet dairelerinin taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarının nakliyesi için gereken paketleme, yükleme ve teslimat hizmetlerini seçebilirsiniz. Bu süreçte gereken özverili çalışma prensibimizle disiplinli ve titiz bir hizmet sunuyor olacağız.

Ankara Devlet Dairesi Taşımacılığı

Ankara devlet dairesi taşımacılığı için Bidüşüntaşın lojistik A.Ş. daima yanınızda. Devlet daireleri gereken güvenlik önlemleri ile birlikte araç takip sistemi sayesinde her noktadan araçları izleyebilirsiniz. Lojistik sürecinde teslimat bilgileri şirket verilerimizde gizli tutulmaktadır.

İstanbul Ankara Devlet Dairesi Nakliyesi

2023 yılının en büyük felaketi olan deprem, son zamanlarda devlet kurum ve kuruluşlarının dairelerinde gerekli yıkım ve boşaltma kararı vermiştir. Bu bakımdan hızla sevki gerçekleştirilmesi gereken bu yapıların nakliyesi için Bidüşüntaşın olarak kolları sıvadık. Öncelikle gereken keşif hizmetini sunarak taşıma operasyonu için ekip, ekipman ve araç desteği sağlıyoruz. Böylelikle şehirler arası kurum ve kuruluş taşımacılığında profesyonel bir destek sağlamaktayız. İstanbul’dan Ankara’ya gerekli arşiv taşımacılığı, kurum ve kuruluş binası taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurum ve Kuruluş Taşımacılığında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurumsal bir süreç yönetebilmek için diğer taşıma türlerinden farklılık arzeden kurum ve kuruluş taşımacılığı, işinin ehli ve profesyonel firmalarca ele alınması gerekiyor. Bu bakımdan ilgili firmanın referans ağı, iş tecrübesi, iş sağlığı ve güvenliği belgeleri, kaliye yönetim belgeleri, ulaştırma bakanlığı tarafından verilmiş taşıma yetki belgeleri gibi tüm noktaları araştırmanız gerekecektir. Dikkat edilmesi gereken şu dört ana hattı bilmeniz gerekiyor:

  1. Taşıma hizmeti verecek olan firmanın bilgileri,
  2. Daha önce kurumsal bir iş süreci tamamlayıp tamamlamadığı,
  3. Firmada gereken iş sağlığı güvenliği belgeleri,
  4. Özmal araçlar ve kadrolu personeller.

Yukarıda yer alan hususlar kurum ya da kuruluş nakliyesinde gözetilmesi gereken unsurlardır.

Bidüşüntaşın Lojistik A.Ş. olarak kurum ve kuruluş taşımacılığında gerekli tüm veri, belge ve iş istihdamı sağlanmaktadır. Profesyonel ve kurumsal bir organizasyon için Bidüşüntaşın’ı tercih edin.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?
bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×