Mağaza Teslimatı Hizmeti

Yeni aldığınız mobilyanızı yerel mağazasından satın alın ve bizden randevu oluşturun. Eşyanızı alıp evinize, istediğiniz yere teslim edelim. Aynı gün. Zahmetsizce.

Herhangi bir mağazadan alalım

Tüm favori mağazalarınızdan alışveriş yapın. Hizmet alanımızdaki herhangi bir mağazadan teslim alıyoruz.

Parmağınızı bile kaldırmayın

Bidüşüntaşın ekibimiz, tüm eşyalarınızı güvenli bir şekilde hedefinize ulaştırmak için çalışıyor. Biz taşımayı yaparken siz arkanıza yaslanın.

Kredi kartı ile ödeme

Bidüşüntaşın ile nakitin yoksa, kredi kartın ile ödemenin verdiği rahatlık var. Üstelik taksitli ödeme bile yapabilirsin.

Mağaza Teslimatı Nasıl Çalışıyor?

3 adımda mağaza taşınmanızı kolaylaştırıyoruz

Alış konumunuzu ve varış noktanızı belirleyin, sizin için doğru olan aracın boyutunu ve bizim ne zaman varmamızı istediğinizi seçin.

Alış konumunuzu ve varış noktanızı belirleyin, sizin için doğru olan aracın boyutunu ve bizim ne zaman varmamızı istediğinizi seçin.

Buradan alacağız. Eşyalarınızı yüklemek ve güvenli bir şekilde sabitlemek için nakliye ekibimiz gelir. Siz herhangi bir eşya taşımazsınız. Gideceğiniz yerde görüşürüz!

Satın aldığınız eşyaları indirip istediğiniz yere yerleştiriyoruz. Profesyonel taşımanın getirdiği sonuç ile teslimat bittiğinde mutlu bir şekilde koltuğunuzda oturuyor olacaksınız.

Diğer Hizmetlerimiz

Ev Taşıma

Parça Eşya

Ofis Taşıma

Depolama

Bağış Taşıma

Mağaza Teslimatı