Pendik evden eve nakliyat hizmetinde kurumsal çözüm ortağınız olarak taşıma ve depolama alanında siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. İstanbul bölgesinde en popüler nakliye hizmeti olan Pendik evden eve nakliye, alanında uzman ekip ve ekipmanlar ile desteklenmektedir. Pendik’ten nereye taşınmak istersen eşyalarınızı ve ürünlerinizi sigortalı ve garantili bir şekilde transfer ediyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Bu içeriğimizde sizlere Pendik evden eve nakliyat işleminin nasıl yapıldığınızı aktaracağız.

1- Ekspertiz Aşaması

Evden eve taşımacılık hizmetinde eşyayı keşfetmeye ekspertiz denir. Bu bakımdan her eşya aynı hacme sahip olmadığı için ekspertiz hizmetinin gerekli olduğu taşınmalar daima sağlıklı taşınmalardır. Ekspertiz aşamasında eşyalarınızın tüm detaylarını toplayarak gerekli araç ekip ve ekipman desteği ile birlikte iş süresi, işin maliyeti gibi detayları tarafınıza aktararak; sözleşme ve sigorta sürecinin başlatıldığı aşamalardan biri olmaktadır.

2- Pendik Eşya Ambalajlama Aşaması

Pendik eşya ambalajlama aşamasında önemsediğiniz her şey firmamız tarafından gerekli paketleme işlemi yapılarak taşınmaktadır. Hassas ve taşınması zor eşyalarınız için kalın ambalaj malzemesi, eşya koruma paketleri gibi paketleme teknikleri uygulanır.

3- Pendik Eşya De-Montaj Aşaması

Taşınma hizmetinde en önemli detaylardan biri sökülmesi gereken eşyaların varlığıdır. Bu bakımdan Pendik eşya de-montaj ekibimiz eşyalarınızı sökerek yeni adresinizde kurulumlarını gerçekleştirmektedir. Eğer de-monte olmayan eşyalarınız var ise; hassasiyet gözetilerek araca en son yüklenmektedir.

4- Pendik Eşya Yükleme Aşaması

Pendik eşya taşıma firması olarak eşyalarınızı özel kapalı evden eve kasalı araçlarımız ile taşımaktayız. Eşyanıza uygun araç boyutu belirlenerek; eşya istifleme teknikleri kullanılır. Aynı nizam ve ölçüde yeni adresinizde eşyalarınız teslim edilir.

5- Pendik Eşya İstifleme Aşaması

Pendik ev nakliye işleminde eşya istiflemek adeta bir sanat yerine geçmektedir. Neden sanat diyoruz? Çünkü eşya istiflemek ağırlık, hassasiyet ve korunaklı bir seyir için bilinçli yapılan bir hizmet türüdür. Bu bilinle birlikte eşyalarınız hasarsız bir şekilde istiflenir.


6- Pendik Eşya Boşaltma Aşaması

Eşyalarınız istiflenerek yeni adresine teslim edilmesi gerekiyor. Bu aşamada eşyalarınız gerekli organizasyonla birlikte bina asansörü ya da modüler asansörlü nakliyat ile birlikte araçlarımızdan eşyalarınız boşaltılır. Teslimatı yapılan her aracımızın içi kontrol edilir. Eşyanın kalıp kalmadığını değerli müşteri ve müşteri adaylarımıza kontrol etmeleri için bilgilendiririz.


7- Pendik Eşya Kurulum Aşaması

Pendik eşya kurulum aşamasında mevcut evinizde de-monte hale getirilen eşyalarını birleştirme aşamasıdır. Örneğin bir gardırop birden fazla parçalara bölünür. Böylelikle yeni adreste istediğiniz odaya eşya kurulumu gerçekleştirilir. Eşya kurulum ustalarımız gerekli özeni göstererek sağlam bir şekilde kurulum işlemini tamamlar.

İstanbul Pendik Evden Eve Nakliyat

İstanbul Pendik evden eve nakliyat firması olarak bölgede en çok taşıma hizmeti gerçekleştirdiğimiz semtlerden biri haline gelmiştir. Pendik İstanbul’un en büyük üçüncü semti olarak belirlenmiştir. Bu bakımdan Pendik bölgesinde eşya taşıma hizmeti her geçen gün artış göstermektedir. Deprem riski ele alınan binaların tahliyesi için Pendik’liler Bidüşüntaşın Pendik Evden Eve Nakliyat firmasını tercih etmektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

Pendik evden eve nakliyat firması olarak taleplerinize en uygun hizmeti sağlıyoruz. Pendik bölgesinde taşıma talepleri genellikle kentsel dönüşümden kaynaklı ev taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Pendik birçok semte ulaşımın kolay olması nedeniyle tercih edilmektedir. 2021 verilerine göre İstanbul’un en kalabalık dördüncü ilçesi olarak yer alıyor. Yine 2021 verilerine göre Pendik’in nüfusu 741.895 olarak esas alınır. Bu bölgede yer alan taşımacılık hizmetleri de bir hayli yüksek orandadır. Nüfusun en yoğun olduğu yerlerde güvenilir ve kurumsal nakliye şirketi ile çalışmanızı öneriyoruz. Pendik evden eve nakliyat firması olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Pendik evden eve nakliyat
Pendik evden eve nakliyat

Pendik evden eve nakliyat, Pendik Eşya Depolama Şirketi

Pendik Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Günümüz koşul ve şartlarına baktığımızda yoğun kira artışları son yıllarda gözlemlenmiştir. Bununla birlikte Pendik bölgesinde ev eşyası depolama firması ihtiyacı doğmuştur. Bununla birlikte Bidüşüntaşın ev eşyası depolama hizmeti burada da aktif hale gelmiştir. Kurumsal depolama hizmetleri sayesinde tüm eşyalarınızı oda sistemli depolarımızda muhafaza ediyoruz. Yapmanız gereken tek şey online eşya depolama siparişini oluşturarak sürece başlıyor olmanız gerekiyor. 

Tayin Nedeniyle Pendik Evden Eve Taşıma Hizmeti

Devlet kurumunda çalışan hemşire, polis, asker, öğretmen vd. memurlar için Bidüşüntaşın tayin hizmetinden yararlanın. İstanbul’un en yoğun ilçelerinden biri olan Pendik, devlet memurlarının yoğun olduğunu bölgelerden biridir. Kurumsal ve güvenilir tayin taşıma hizmeti almak istiyorsanız; Bidüşüntaşın şehirler arası nakliyattan mutlaka bilgi alın. Bugüne kadar binlerce devlet memuru şirketimizden hizmet alarak, memnuniyetlerini arkadaşlarına, dostlarına vd. meslektaşlarına önererek daima güvenle hizmet almış ve almaya devam etmektedir. Peki ya siz?

Pendik Parça Ev Eşyası Taşımacılığı

Pendik parça eşya taşımacılığı alarak daima güvenli bir süreç içine girebilirsiniz. Alanında uzman parça eşya taşıma hizmeti ile İstanbul’un güvenilir nakliye şirketinden hizmet almak için iki dakikanızı ayırabilirsiniz. Pendik bölgesinde parça eşya nakliye ile şehir içi ve şehirler arası taşıma talebinde bulunabilirsiniz.

Pendik Kurtköy Ofis Taşıma Firması

Pendik Kurtköy ofis taşıma firması olarak bugüne kadar binlerce kurumsal ofis taşıma hizmeti sunduk. Edindiğimiz bilgi ve tecrübe sonucunda siz değerli müşterilerimizin ofis ve şirketlerini  olağan titizlikle taşıyoruz. Güçlü referans ağı ile Bidüşüntaşın Kurtköy bölgesinde ofis nakliyesinde birinci sırada gelmektedir. Hemen ofis taşımacılığı için bize ulaşın!

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 8.500 – 11.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı 25.000 – 28.200 ₺
Pendik Ofis Taşıma Fiyatı 8.000 ₺

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer iller;

Pendik’te Taşıma Planınızı Hazırladınız mı ?

Taşıma planı hazırlamak sizler için zahmetli hale gelmesin. Bidüşüntaşın ekspert ekibi sizler için taşıma raporunuzu oluştursun. Böylelikle mevcut evinizden, yeni evinize taşınırken hangi eşyaların kullanıl kullanılamayacağı kararını verdikten sonra tarafımıza bilgi geçebilirsiniz. Taşıma planı hazırlarken; gerekli ve gereksiz olanlar şeklinde kategori oluşturun. Bu şekilde bir liste yapmanız sizler için daha sağlıklı taşınmanıza yardımcı olacaktır.

Akabinde taşıma ya da depolama taleplerinizi çeşitlendirebilirsiniz. İstanbul özelinde kurumsal bir hizmet sağlayan Bidüşüntaşın, öz mal araçları ve uzman personelleri ile aktif bir biçimde hizmet sağlıyor. Bu nedenle genç ve dinamik bir ekip ile sizler de taşınmak istiyorsanız, doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hizmet alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; ilgili şirketin taşıma yetki belgesi, ofisinin olması, sigortalı taşınma hizmeti sağlıyor olmasıdır. Türkiye’de taşıma şirketlerinin hızla büyümesi, birtakım riskler doğurmaktadır. Bununla birlikte Bidüşüntaşın, tüm bu önemli noktaları bizzat yönetmektedir. Sonuç olarak Mağdur olmayın. Bidüşüntaşın ile konforlu taşınmanın keyfini çıkarın. Hemen fiyat teklifi almak için fiyat al butonuna tıklayabilirsiniz.

Pendik Evden Eve Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merhaba değerli müşterimiz ve müşteri adayımız. Pendik lokasyonuna yaşıyor ya da Kurtköy merkezine mi taşınmak istiyorsunuz? Hayal ettiğiniz nakliye şirketi ile çalışmaya hemen şimdi başlamadan önce merak ettiklerinizi aşağıda cevaplamaya çalıştık. Böylece daha ev taşımada net fiyatlara erişebilecek bir sistem ile tanışabilirsiniz.

Pendik evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Evden eve nakliyat fiyatları 3.000₺ – 25.000₺’dir. başlamaktadır. Hemen taşınma maliyetinizi öğrenmek için sistemimizden güncel fiyat listesine ulaşın!
Pendik ev taşıma kaç saat sürüyor?
Pendik ev taşıma 4 ile 6 saat arasında sürmektedir. Bununla birlikte bu zaman dilimi eşyalarınızın hacmi ve gideceği mesafeye göre değişebilmektedir.
Pendik nakliye hizmetinde beyaz eşyaları paketliyor musunuz?
Ev taşıma sürecinizde beyaz eşyalarınızı paketliyoruz. Bununla birlikte taşınma öncesi ve sonrası ürünlerinize zarar gelmesini engelliyoruz.
Ev taşıma işleminde marangoz hizmetiniz var mı?
Evet var. Eşya türünüze göre monte ve de-monte hizmeti sağlıyoruz. Böylece talepleriniz doğrultusunda mobilyalarınız istediğiniz yere teslim edilerek kurulumu sağlanır.
Nakliye Firmaları Tavsiyeleri Nelerdir?
Bir çok tavsiye ile karşılaşabilirsiniz. Ancak unutmayın! Her tavsiye olumlu bir taşınmaya işaret etmez. Kaliteli bir firma hem yorum hem ilgili referanslar hem de çalışma görselleri ile kalitesini belli etmektedir.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×