Evden Eve Nakliyat

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat Şirketi Nasıl Bulurum?

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliye hizmeti mi arıyorsunuz? Nakliye firması ararken dikkat etmeniz gereken kriterlerden bir kaçı şunlar olmalıdır bu araçların K3 yetki belgesine sahip olup olmadığı ve daha önce taşıması yapılan kişilerin değerlendirmeleri bu kriterler ile kaliteli ve güvenilir bir nakliye firması bulabilirsiniz. Bidüşüntaşında bunların hepsi mevcut olup sitemizden gerekli olan tüm evraklarımızı değerlendirmeler içinde Google yorumlar veya diğer platformlardan yararlanarak kontrol edip dilerseniz instagram (@bidusuntasincom) sayfamızda müşterilerimiz tarafından yapılan yorumlara bakıp yorum sahipleri ile de iletişim kurabilirsiniz.

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat İşlemleri Nasıl Yapılır?

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliye hizmeti almak istiyorsanız bidusuntasin.com girmeniz yeterli. Fiyat al butonuna tıklayıp size uygun olan hizmeti aldıktan sonra Bidüşüntaşın ekibi seçtiğiniz tarihte ve saate eşyaların alınacağı adrese uygun araç ve malzemeler ile gelip paketleme işlemini gerçekleştirir daha sonrasında düzenli bir şekilde araca yerleştirme işlemine başlar. Bu süreçten sonra yeni adresinize varmak üzere araç yola çıkmaktadır.Yeni evinizde ise araçtan indirme işlemi başlar ve aynı anda evde kurulacak olan mobilya kurulur ve yerleştirme işlemi gerçekleştirilir işte Bidüşüntaşın ile ev taşıma işlemini böyle kolay bir şekilde çözüyoruz.

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Bidüşüntaşın ile aldığınız hizmete sizlere 4 ödeme yöntemi sunmaktayız.

  • Kapıda öde
  • Kredi/Banka Kartı ile öde
  • Havale/Eft ile öde
  • Iyzico ile öde

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken çeşitli ödeme yöntemlerimiz ile kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat hizmeti alırken sabit ücret güvencesi veren bir nakliye firması bulamadın mı bidüşüntaşın ile bu sorun noter onaylı kullanıcı sözleşmesi ile çözmekteyiz. Bu sözleşme ile ek bir hizmet talep edilmediği sürece nakliye fiyatında kesinlikle bir fiyat değişimine gidilmemektedir. Sizde Bidüşüntaşını tercih edin sadece çayınızı yudumlamak kalsın size bidüşüntaşın ile taşınmak çok kolay.

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Kaliteli Nakliyat Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat hizmeti için araştırma mı yapıyorsun? Fazla internete araştırma yapmana gerek yok bidusuntasin.com girmen yeterli olacaktır.Bidüşüntaşın ile taşınmak artık çok pratik bir hale geldi. Bidusuntasin.com girip fiyat teklifi al demeniz yeterli olacaktır.

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyatta Eşya Ambalajlama Nasıl Yapılır ?

Nakkaştepe Evleri Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken Bidüşüntaşın olarak A++ paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Paketleme malzemeleriz 1 aylık periyotlarla değiştirilip ayrıca her gün her taşınmadan sonra hepsi sterilize edilerek ertesi güne hazır hale gelmektedir.

Nakkaştepe Evleri Şehirler arası Taşımacılık Hizmetleri Sunuyor musunuz?

Nakkaştepe Evleri Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık hizmeti mi almak istiyorsunuz? Bidüşüntaşın ile çok kolay gerekli olan tek şey bidusuntasin.com girip şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizden satın almak daha sonrası bidüşüntaşın ekiplerince şehirler arası evden eve nakliyat talebiniz sorunsuz bir şekilde en kısa sürede gerçekleştirilir.

Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next

Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

Sipariş Özetim
There are no products in the cart!
Siparişe Devam Et
0

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler;

Siz değerli müşterilerimize,

COVID-19 (Pandemi) ile ilgili güncel hareketlilikleri yakından takip ediyoruz. Bidüşüntaşın olarak bu zor süreçte sizlerin sağlığını düşünerek almış olduğumuz önlemleri okumanızı tavsiye ediyoruz. Hep birlikte sağlıklı günlere.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Bu dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti sağlamak adına size taşıma gününden bir gün önce başlayan bir rehber oluşturduk.

Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Taşınma günü evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Hatta ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.

Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız. Bu nedenle aksi bir durum ile karşılaştığınız an Bidüşüntaşın müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.

Hepimiz sosyal mesafemizi koruyarak, önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte tüm önerilerinize ihtiyacımız var. Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

indirim

FIRSATI

kaçırılmayacak

%10 indirim

BDT958311

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

Skip to content