Evden Eve Nakliyat

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ev taşıma, ofis taşımacılığı ve eşya depolama gibi hizmetleri bidusuntasin.com üzerinden pratik bir şekilde vermekteyiz. Yeni nesil taşımacılık hizmeti olan Bidüşüntaşın taşınma konusunda her türlü rahatlığı sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri tamamen sözleşmeli ve faturalı bir şekilde verip hem daha sonra oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçip hem de taşınma esnasında oluşabilecek aksaklıkları önlemekteyiz. Eşyalarınızı talebiniz doğrultusunda sigortalayıp taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken benzer taşınma sistemleri gibi taşınmalarınız gibi neci olduğu belirsiz olan aracı taşıma firmalarına ait araç çalıştırmamaktayız. Taşınma süreçlerinde tümünde kendi öz mal ve logolu araçlarımızı kullanmaktayız.

Sizlere Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken covid-19 karşı aldığımız birkaç önlemden bahsedeyim: Taşınma esnasında kullanılan araç ve taşıma malzemeleri her taşınmadan sonra sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Ayrıca taşınma sürecinde kullanılan ambalajlama malzemesi 1 aylık periyotlarla yenileri ile değiştirilmektedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti veren ekiplerimiz maske ve eldiven kullanımı zorunlu tutulup, gerektiğinde virüsü engelleyici tulumlar kullanmaktadır. Böylece hem sizlerin çalışanlarımızın sağlığını korumaktayız.

Sizlerde Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetini bidusuntasin.com üzerinde fiyat butonuna basarak size uygun olan hizmet türlerini sırayla seçip ödeme kısmında size uygun olan ödeme yöntemlerinde (Banka veya Kredi Kartı ile Öde, Eft veya Havale ile Öde, Kapıda Öde veya Iyzico ile öde) birini seçip hizmet alma talebinizi başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Daha sonrasında ise müşteri hizmetlerimiz tarafından sisteme girdiğiniz numaradan sizinle iletişime geçilip yapılan talebin teyit işlemini gerçekleştirmektedir.

Sizlerde yeni nesil taşımacılık sistemi olan Bidüşüntaşın ile taşınıp taşınma işleminize rahatlık katın.

Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next

Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

Sipariş Özetim
There are no products in the cart!
Siparişe Devam Et
0

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler;

Siz değerli müşterilerimize,

COVID-19 (Pandemi) ile ilgili güncel hareketlilikleri yakından takip ediyoruz. Bidüşüntaşın olarak bu zor süreçte sizlerin sağlığını düşünerek almış olduğumuz önlemleri okumanızı tavsiye ediyoruz. Hep birlikte sağlıklı günlere.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Bu dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti sağlamak adına size taşıma gününden bir gün önce başlayan bir rehber oluşturduk.

Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Taşınma günü evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Hatta ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.

Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız. Bu nedenle aksi bir durum ile karşılaştığınız an Bidüşüntaşın müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.

Hepimiz sosyal mesafemizi koruyarak, önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte tüm önerilerinize ihtiyacımız var. Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

indirim

FIRSATI

kaçırılmayacak

%5 indirim

BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

Skip to content