Maltepe Ev Taşıma Hakkında

Maltepe bölgesinde yılardır artan ev taşıma taleplerini Maltepe Evden Eve Nakliyat firması olarak yeni nesil taşımacılık sistemi olan Bidüşüntaşın ile siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Bir sürü sektörde artık online ortam ile ödeme aldığını ve hizmet verdiğini görmekteyiz. Bizlerde ev taşıma sektöründe gördüğümüz hataları ve deneyimleri, sistemin neler gerektirdiğini araştırıp ve bu işin olan çalışma arkadaşlarımız ile bidusuntasin.com ile hizmetinize girmiş bulunmaktayız. Bu sistemle asıl hedeflemek istediğimiz yorucu olan taşıma süreçlerini ortadan kaldırıp stresin ve yorgunluğun daha az olduğu bir taşıma süreci hedeflemekteyiz.

Maltepe Ev Nakliyesi Ararken Nereden Başlanmalı?

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması ararken telefon etmekten farklı farklı fiyatlar almaktan sıkıldıysan sizin de bu sistemi beğeneceğinize gönül rahatlığıyla söz vermekteyiz. Sisteme kendiniz size uygun olan seçenekleri belirleyip daha sonrasında ödeme türünü belirleyip hizmet talebinde bulunmaktasınız. Bundan sonrası sözleşmelerimiz ile hem sizlerin hem Bidüşüntaşın ekibinin haklarını güvence altına almış bulunmaktayız.

Covid-19 ile Nakliye Süreci

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetinde covid-19 ile beraber temizlik konularına önem verip sağlıklı bir taşınma süreci sağlamaktayız. Araçlarımız ve paketleme malzemeleriz her taşınmadan sonra sterilize edilerek bir sonraki taşıma işlemine hazır hale getirilmektedir. Ayrıca bu ambalajlama malzemeleri 1 aylık periyotlar ile yenileri ile değiştirilmektedir. Taşınma esnasında çalışanlarımız maske ve eldiven kullanımı zorunludur. Gerek duyulduğu takdirde virüsü önleyici tulumlarda çalışanlarımız kullanmaktadır. Hem sizlerin sağlığını hem çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemli olmaktadır. Sizde Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bidusuntasin.com üzerinde size uygun olan hizmeti alıp taşınma talebinde buluna bilirsiniz. Ev taşıma süreciniz belirlediğiniz gün ve saate başlayıp şehir içi taşımacılık ise 24 saat içinde eğer şehirler arası taşımacılık kapsamında ise 48 saat içinde bitmektedir.

Sizlerde Bidüşüntaşın ile yeni nesil taşımacılığın tadını çıkarın.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×