Bidüşüntaşın logo
Evden Eve Nakliyat

MALTEPE EV TAŞIMA

Ana Sayfa » MALTEPE EV TAŞIMA

Maltepe Ev Taşıma Hakkında

Maltepe bölgesinde yılardır artan ev taşıma taleplerini Maltepe Evden Eve Nakliyat firması olarak yeni nesil taşımacılık sistemi olan Bidüşüntaşın ile siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Bir sürü sektörde artık online ortam ile ödeme aldığını ve hizmet verdiğini görmekteyiz. Bizlerde ev taşıma sektöründe gördüğümüz hataları ve deneyimleri, sistemin neler gerektirdiğini araştırıp ve bu işin olan çalışma arkadaşlarımız ile bidusuntasin.com ile hizmetinize girmiş bulunmaktayız. Bu sistemle asıl hedeflemek istediğimiz yorucu olan taşıma süreçlerini ortadan kaldırıp stresin ve yorgunluğun daha az olduğu bir taşıma süreci hedeflemekteyiz.

Maltepe Ev Nakliyesi Ararken Nereden Başlanmalı?

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması ararken telefon etmekten farklı farklı fiyatlar almaktan sıkıldıysan sizin de bu sistemi beğeneceğinize gönül rahatlığıyla söz vermekteyiz. Sisteme kendiniz size uygun olan seçenekleri belirleyip daha sonrasında ödeme türünü belirleyip hizmet talebinde bulunmaktasınız. Bundan sonrası sözleşmelerimiz ile hem sizlerin hem Bidüşüntaşın ekibinin haklarını güvence altına almış bulunmaktayız.

Covid-19 ile Nakliye Süreci

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmetinde covid-19 ile beraber temizlik konularına önem verip sağlıklı bir taşınma süreci sağlamaktayız. Araçlarımız ve paketleme malzemeleriz her taşınmadan sonra sterilize edilerek bir sonraki taşıma işlemine hazır hale getirilmektedir. Ayrıca bu ambalajlama malzemeleri 1 aylık periyotlar ile yenileri ile değiştirilmektedir. Taşınma esnasında çalışanlarımız maske ve eldiven kullanımı zorunludur. Gerek duyulduğu takdirde virüsü önleyici tulumlarda çalışanlarımız kullanmaktadır. Hem sizlerin sağlığını hem çalışanlarımızın sağlığı bizim için önemli olmaktadır. Sizde Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız bidusuntasin.com üzerinde size uygun olan hizmeti alıp taşınma talebinde buluna bilirsiniz. Ev taşıma süreciniz belirlediğiniz gün ve saate başlayıp şehir içi taşımacılık ise 24 saat içinde eğer şehirler arası taşımacılık kapsamında ise 48 saat içinde bitmektedir.

Sizlerde Bidüşüntaşın ile yeni nesil taşımacılığın tadını çıkarın.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın eşya depolama ve anahtar teslim nakliye hizmeti için teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Eşya depolama fiyatları ile rakipsiz bir firmasınız. Emeğiniz ve iş disiplininiz harika! @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
İstanbul'dan İzmir'e ev eşyalarımı taşıyan Bidüşüntaşın şirketine sonsuz teşekkürler. @bidusuntasin
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz
30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×