Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Firması Hakkında

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy bölgesinde uzun süredir Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti veren firmamız artık yeni nesil taşımacılık sistemi olan bidusuntasin.com sitesiyle sorunsuz bir taşıma hedefi koyarak sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Bu yeni taşımacılık sistemi ile taşınma süreçlerinizde yaşadığınız sonradan fiyat artırma gibi durumların tamamının önüne geçmekteyiz. Ful sözleşmeli olan taşınmanızda hem sizlerin hem bizlerin tüm hakları korunmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken sizlere farklı farklı ödeme yöntemleri sunmaktayız. Ödeme yöntemlerimiz şunlardır:


Kredi/Banka Kartı ile Öde
Havale/Eft ile Öde
Kapıda Öde
Iyzico ile öde


Gibi size uygun olan ödeme yöntemini seçip taşınma işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken paketleme hizmetlerimizde mobilya ve beyaz eşyalarınız için kalın kraft naylon patpatlar kullanmaktayız. Bu paketleme ürünlerimiz 1 aylık periyotlarla yeniler ile değiştirilip ve ayrıca her gün sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir. Mutfak veya toplanacak ufak tefek(bardak, tabak vs) ürünleriniz sizlere hem pratikbox taşıma kutularını veya kalın karton koliler ile hizmet vermekteyiz. Bu kolileme hizmetimizi ek hizmetler kısmında rahatlıkla alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti nasıl alırken fazla Google de arama yapmana gerek yok bidusuntasin.com girip fiyat teklifi al butonuna tıklaman yeterli olacaktır. Butona tıkladıktan sonra sırayla karşına gelen seçeneklerden sana uygun olan hizmet türlerini seçip ödeme kısmından ödemeni yapıp taşıma hizmetini alabilirsin. Daha sonrasında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri tarafından sizinle iletişime geçip alınan hizmetin doğruluğu teyit edilmiş olmaktadır.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetini bidusuntasin.com üzerinden belirlediğiniz taşıma günü ve saatinde ekiplerimizce eşyanın alınacağı adrese gelinip mobilyanızın sökümü ve paketlemesi başlayan süreç yeni evinizde kurulup yerleştirme süreci ile son bulmaktadır.

İşte yeni nesil taşıma sistemi olan Bidüşüntaşın ile bu kadar rahat bir taşıma süreci sunuyoruz.

Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next

Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!

Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

Sipariş Özetim
There are no products in the cart!
Siparişe Devam Et
0

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler;

Siz değerli müşterilerimize,

COVID-19 (Pandemi) ile ilgili güncel hareketlilikleri yakından takip ediyoruz. Bidüşüntaşın olarak bu zor süreçte sizlerin sağlığını düşünerek almış olduğumuz önlemleri okumanızı tavsiye ediyoruz. Hep birlikte sağlıklı günlere.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Bu dönemde sağlıklı ve sorunsuz bir taşıma hizmeti sağlamak adına size taşıma gününden bir gün önce başlayan bir rehber oluşturduk.

Taşıma gününden önce nakliye ekibimiz sizinle iletişim kuracak ve taşınma ile ilgili sizi bilgilendirecektir. Aklınızdaki tüm soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Taşınma günü evinizde ailenizden az kişi bulundurmaya özen gösterin. Hatta ailenizden bir kişinin ilgilenmesini tavsiye ederiz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

Sağlığınız ve güvenliğiniz hakkında endişeleriniz varsa, güvenli bir yere gidin ve destek ekibimizi arayın.

Bu salgın durumunda alacağımız her önlemin kritik olduğunun farkındayız. Bu nedenle ekiplerimiz ile her taşınma öncesi iletişime geçerek ekipman kontrolünü yapmaktayız. Bu nedenle aksi bir durum ile karşılaştığınız an Bidüşüntaşın müşteri hizmetlerini aramaktan çekinmeyin.

Hepimiz sosyal mesafemizi koruyarak, önlem alarak bu süreci başarı ile atlatmak için elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte tüm önerilerinize ihtiyacımız var. Bizi tüm sorularınız ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

indirim

FIRSATI

kaçırılmayacak

%10 indirim

BDT958311

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

Skip to content