Evden Eve Nakliyat

KADIKÖY EV TAŞIMA

Kadıköy Ev Taşıma Hakkında

Kadıköy bölgesinde hizmet verdiğimiz başka bir hizmet türümüz olan Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti son yıllarda gittikçe popülaritesini artırmakta olup gittikçe bu hizmete olan talepte artmaktadır. Bizde Bidüşüntaşın olarak yeni nesil taşıma hizmetimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir şekilde bu hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Bidüşüntaşın ekipleri son derece alanlarında profesyonel ve deneyimli olup ev taşıma konusunda her türlü hizmeti siz müşterilerimize Bidusuntasin.com üzerinden sunmaktadır.

Kadıköy Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Nedir?

Kadıköy bölgesinde daha çok eski ve yüksek katlı binalarda ihtiyaç duyulan bu hizmet türü son zamanlarda yaygınlaşmaya başlamıştır. Asansörün kurulması için oturduğunuz evin ön cephesine araçların yanaşıyor olması gerekmektedir aksi takdirde dış cephe asansörü kurulmamaktadır. Bizler Bidüşüntaşın olarak Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti verirken siz değerli müşterilerimize bu hizmeti güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktayız.

Kadıköy Ev Taşıma Hizmeti Nasıl Alınır?

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için yapmanız gereken şey bidusuntasin.com girip fiyat teklifi ala basmanız. Bu aşamadan sonra size uygun olan hizmet türünü seçip ödeme türünüzü seçtikten sonra talebiniz sistemimize düşmektedir. Talebiniz sistemimize düştüğü andan itibaren müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçip talebinizin onay işlemini gerçekleştirmektedir. Yeni nesil taşımacılık sistemi ile artık bu kadar kolay bir şekilde fazla telefon konuşmasına gerek duymadan dilediğiniz hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Ev Taşıma Sabit Fiyat Garantisi Verilir mi?

Evet, Bidüşüntaşın olarak siz değerli müşterilerimize sabit fiyat garantisi vermekteyiz. Bu garantiyi de sözleşmeli olarak sizlere sunmaktayız.

Kadıköy Ev Taşıma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Bidusuntasin.com üzerinden aldığınız Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetinde belirlediğiniz tarih ve saate taşınmanıza uygun olan araç tipi ile son derece profesyonel ve deneyimli ekibimiz eşyanın alınacağı adrese gelmektedir. Eşyaların toparlanması ve paketlenmesi ile başlayan süreç tüm mobilyalarınızın sökülüp paketlenmesi ile devam etmektedir. Tüm eşyalarınızın paketleme işlemi bittikten sonra araca taşınma safhasına geçilir. Araca yerleştirilen eşyalarınız yeni evinize doğru yola çıkar. Eşyalarınız yeni evinizde araçtan indirilip istediğiniz şekilde ekiplerimizce yerleştirme işlemi gerçekleşmektedir. Kurulacak olan her hangi bir mobilyanız varsa eski evinizde söküldüğü gibi yeni evinizde de aynı şekilde kurulmaktadır. İşte Bidüşüntaşın ile taşınmak bu kadar kolay tek yapmanız gereken şey bidusuntasin.com girip bi tıkla Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti almak.

Bidüşüntaşın Evden Eve Nakliyat ve Eşya Taşıma ve Eşya Depolamanın En Pratik Hali
Yusuf Arslan
Yusuf Arslan@arslanyusuf
Read More
@bidusuntasin ile taşıma işlemimi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. Bidüşüntaşın ve ekip şefi Cİhan beye teşekkür ederim.
Mehmet Yılmaz
Mehmet Yılmaz@mehmety034
Read More
Taksim'de ki butik mağzamızın taşınma işleminde bizlere destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederiz.
Duygu Çelik
Duygu Çelik@duygucelik
Read More
Nişantaşı'ndan İzmir lokasyonuna gerçekleştirilen ev taşıma işlemimde bana destek olan @bidusuntasin ekibine teşekkür ederim.
Previous
Next
Diğer Blog İçeriklerimiz

30 dakika veya 30 gün

Taşınma siparişinizi 30 gün öncesine kadar önceden planlayın veya talep edin, 30 dakika kadar kısa bir sürede varalım.

Sabit fiyat garantisi

Rezervasyon sırasında gördüğün fiyatın, ek veya hatalı bir talebin olmadığı sürece değişmeyeceğinden emin olabilirsin.

Eşyalarınızı koruyoruz

Her bir taşınmanız, eşyalarınız elimize geçtiği andan itibaren binlerce liralık bir sigorta poliçesi ile desteklenmektedir.

Her şeyi yüklüyor, taşıyor ve teslim ediyoruz!
Müşterilerimiz bizim hakkımızda ne diyor?

COVID-19’a yönelik almış olduğumuz önlemler nelerdir ?

 

Bidüşüntaşın olarak, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında, ilk günden bu yana, Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, tüm yetkili mercileri dikkatle takip ediyor, öneri ve direktifleri doğrultusunda gerekli tüm önlemleri alıyor, bütün süreçlerimizi güncel duyurular ve gelişmeler doğrultusunda yeniden değerlendiriyoruz.

Bu dönemde önceliğimiz; siz değerli müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın güvenliğini, sağlığını en üst düzeyde koruyacak önlemleri alarak, Ülkemizin taşıma, depolama hizmetleri ihtiyacını kesintisiz sağlamak için iş akışımızın devamlılığını sağlamaktır. Zira hizmetlerimizin aksaksız sürdürülmesi, her türlü sorunla mücadelenin temel girdisi olan hizmetin, yurdun her köşesine kesintisiz ulaştırılması bakımından büyük önem taşıyor. Ülkemizin lojistik ihtiyacının karşılanmasında stratejik öneme sahip şirketi olarak, hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamayı ulusal bir sorumluluk olarak görüyoruz. Dolayısıyla çalışma düzenimiz ve operasyonlarımızı da bu amaca yönelik olarak sürekli güncelliyoruz.

Bidüşüntaşın ekibi olarak her zaman insan sağlığını öncelikli tutuyoruz. Bidüşüntaşın ekibi ile size sektöründe en iyi taşıma ve teslimat hizmetini sunmak için gerçekten çok çalışıyoruz. Yaşanacak tüm problemleri çözmek adına nakliye sektöründe yaşanan tüm sorunları dinleyerek çözümleri nakliye ekiplerimize anlatıyor ve süreç standartını zorunlu tutuyoruz.

Cilt temasından kaçının ve sosyal mesafenizi özenle korumaya çalışın.

Eşyaların Paketlenme Süreci:

  • Eşyalarınız 1 aylık periyotlarla sürekli yenileri ile değişen ve her taşınmadan sonra sterilize edilen ambalaj malzemeleri sarılmaktadır. Ayrıca cilt temasını önlemek için eşyalarınızın kalın kraft patpatlar ile sarıldıktan sonra streç ile sarılıp cilt temasının önüne geçilmektedir.
  • Pratikbox taşıma kutularımız ise her taşınmadan sonra sterilize edilmektedir.

Araçlarımız:

Araçlarımız her taşınmadan sonra ambalajlama malzemelerimiz gibi sterilize edilerek bir sonraki taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

Ekiplerimiz:

  • Hem müşterilerimizin hem de nakliye ekiplerimizin taşınmadan önce ve sonra el dezenfektanı kullanmasını ve/ veya ellerini yıkamasını öneriyoruz.
  • Nakliye ekiplerimizden her zaman koruyucu ekipmanlarını (eldiven, maske) kullanmaları için gerekli yönlendirmeyi yaptık. Ekipmanların eksik olması durumunda hemen Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
  • Hastalık belirtisi gösteren nakliye ekiplerimiz olması durumunda anında ekip değişikliğini yapıyoruz. Taşınma sırasında hastalık belirtisi gösteren bir kişi olması durumunda anında Bidüşüntaşın müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.

Ekspertiz Hizmeti:

  • Covid-19 dönemi boyunca tüm ekspertiz sürecimizin( zorunlu haller dışında) hepsi canlı telefon görüşmesi veya whatsapp yolu ile eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek değerlendirmekteyiz.

 

Bidüşüntaşın Müşteri Hattı 0850 305 98 96

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.