İzmir evden eve nakliyat hizmeti artık daha profesyonel ve daha kurumsal hale geldi. Bidüşüntaşın Anonim Şirketi olarak Türkiye’nin her yerine evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, okul taşıma, parça eşya taşıma vd. eşya transferlerini gerçekleştiriyoruz. Bidüşüntaşın İzmir evden eve taşımacılık hizmeti için doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. İşinin ehli ve kurumsal bir hizmet için garanti veriyoruz. 

İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi
İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi

İstanbul İzmir evden eve nakliyat şirketi

İzmir Evden Eve Nakliyat Firması

İzmir evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşteri ve müşteri adaylarımıza sorunsuz bir teslimat sunuyoruz. Günümüz koşulları nakliye süreçlerini daha profesyonel hale getirmiştir. Bununla birlikte yerli ve kurumsal İzmir nakliye şirketi olarak sizlere taşımacılık hizmetini daha profesyonel hale getiriyoruz. Yapay zeka teknolojisi ile ev taşıma ve diğer eşya taşıma hizmetlerinde sipariş oluşturabileceğiniz sistem oluşturduk. Tamamen kullanıcı deneyimine uyumlu olan bu sistem, sizin için de faydalı bir adım olacaktır. Bidüşüntaşın, uzun yıllar sonra edindiği bilgi ve tecrübesi sayesinde Türkiye’de güvenilir bir marka haline gelmiştir. Evden eve nakliyat süreçleri kimi zaman beklediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Bunun sebeplerinden birisi de doğru ve kurumsal bir nakliye şirketi tercih etmemiş olmanızdan gelir. Tüm bu zahmetli prosedürler sizi taşınmaktan alıkoymasın. Siz neredeyseniz Bidüşüntaşın teslimatlarınızı gerçekleştirmek üzere orada olacaktır.

Profesyonel İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir bölgesinde sunmuş olduğumuz profesyonel evden eve nakliyat hizmeti ile A’dan Z’ye anahtar teslim taşıma ve depolama hizmeti sağlıyoruz. Taşıma hizmet sözleşmesi ve eşya sigortası olmak üzere tamamen profesyonel bir süreç yöneten Bidüşüntaşın, siz değerli müşterilerin memnuniyet seviyesini her geçen gün en üst sevilere çıkarmaktadır.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Hizmet:İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
Oda sayısı:3+1
Paketleme hizmeti:Var
Taşıma süresi:2 iş günü
Fiyat:18500₺’den başlamakta

İstanbul İzmir 3+1 evden eve nakliyat fiyatları 18500₺’den başlamaktadır. Ev taşıma hizmetimizkapsamında sizlere sunmuş olduğumuz fiyatları www.bidusuntasin.com/fiyat-al/ bölümünden ev taşıma süreciniz ve taşınacak eşyalarınız hakkında gerekli bilgiyi girdikten sonra sabit taşıma fiyatınızı görüntüleyebilirsiniz. Bu fiyatlandırma tamamen yapay zekâ tarafından sizin girmiş olduğunuz bilgiler neticesinde sizlere sunulmaktadır. İzmir İstanbul evden eve taşıma hizmeti kapsamında fiyatlarımız ortalama 10000 – 35000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

İzmir Ev Taşıma Hizmet Paketleri

  • Avize montajı,
  • Stor perde montajı,
  • taşıma günü kolileme hizmeti,
  • 1 gün önceden kolileme hizmeti,
  • dezenfekte hizmeti
  • Pratikbox taşıma kutusu kiralama.

Hizmetlerinden dilediğinizi seçip taşıma siparişinizi pratik bir şekilde hiç zaman kaybetmeden oluşturabilirsiniz. Taşıma siparişinize istinaden ödemenizi Kapıda Nakit, Kapıda Kredi Kartı veya Kapıda Banka Kartı, Online Kredi Kartı veya Online Banka Kartı, Havale / Eft ile hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir evden eve nakliyat
İzmir evden eve nakliyat

İzmir İstanbul Evden Eve Nakliyat

İzmir ve Ev Eşyası Taşımacılığı

Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir, çağdaş, gelişmiş, aynı zamanda işlek bir ticaret merkezidir. Eğlenceli yapıları olan alışveriş merkezinde dolaşmak oldukça keyiflidir. İzmir’in batısında nefis renkli denizi, plajları ve termal merkezleriyle Çeşme Yarımadasına kadar uzanır. Antik çağların en ünlü kentleri arasında yer alan Efes, Roma devrinde dünyanın en büyük kentlerinden biriydi. Tüm Ion kültürünün zenginliklerini bünyesinde barındıran Efes, yoğun sanatsal etkinliklerle de adını duyuruyor.

Akdeniz iklim bölgesinde kalan İzmir’de yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Dağların denize dik uzanması ve ovaların İç batı Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılmasına olanak vermektedir.

2021-2022 verilere göre İzmir’in nüfusu bir önceki yıla göre 31.095 artmıştır. İzmir nüfusu 2021 yılına göre 4.425.789‘dir.Bu nüfus, 2.199.287 erkek ve 2.226.502 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %49,69 erkek, %50,31 kadındır.

İstanbul’dan İzmir ev taşıma hizmetinde bölgenin iş potansiyelinden dolayı İstanbul İzmir evden eve nakliyat evden eve nakliyat talepleri kapsamında gün geçtikçe artış görülmektedir. Bu bölgede doğan talebi karşılayabilmek adına Bidüşüntaşın ekibi olarak merak etiğiniz tüm sorularınıza bu makalede cevap bulabilirsiniz. İzmir şehirler arası ev taşıma firması olarak sizlere bu gölgede kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız.

Asansörlü İzmir İstanbul Evden Eve Nakliye

Asansörlü İzmir İstanbul evden eve nakliye hizmeti ile daha hızlı ve daha konforlu bir taşıma hizmeti almak artık çok kolay hale geldi. Türkiye’nin her bölgesine nakliye hizmeti sunan Bidüşüntaşın, İzmir’den İstanbul’a eşya taşımacılığı hizmetini asansörlü bir şekilde tamamlamaktadır. Asansörlü eşya taşıma işlemi eşyalarınız için en iyi yöntemlerden biridir. Eşyalarınız daha hassas ise taşıma için site asansörü kullandırılmıyorsa ya da bina içerisinde hiç asansör yok ise bu hizmet türü genelde müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Hemen talep oluşturun! Anında bağımsız nakliye teklifinizi görüntüleyin.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı ile daha hızlı teslimat sunuyoruz. Verilen hizmet tamamen özmal araçlar ile sunulmaktadır. Kadrolu profesyonel ustaları ile bugüne kadar almış olduğunuz nakliye deneyiminden daha iyi bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. 

Eşyalarınızı göndermek için parça eşya taşıma şirketi aramaya son veriyoruz. Bidüşüntaşın yapay zeka sistemi sayesinde parça eşyalarınızın detaylarını hızlı bir şekilde öğreniyoruz. Sipariş oluşturduktan hemen sonra sisteme girmiş olduğunuz mail adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir. Bidüşüntaşın ekibi anında talebini karşılayacak fiyat teklifini iletecektir. Kurumsal hizmet anlayışı işe Türkiye’de binlerce parça eşya transferi yapmak isteyen müşterilerimize çözüm ürettik. Kiminiz çeyiz eşyası kiminiz ise buzdolabı ve hatta bir adet kolisini bile İstanbul’dan Kars’a ulaştırdık. Parça eşya taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyet oranımız %98,3 seviyesine ulaşmıştır.

Doğru ve ulaşılabilir parça eşya nakliyesi için Bidüşüntaşın tüm ekip ve ekipmanları ile hizmetinizde. Hemen online parça eşya nakliye siparişi vererek bu yükten kurtulun.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×