Göztepe Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Her Şeyi Güvenle Taşıyın

Ana Sayfa » Göztepe Evden Eve Nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat ile tüm sürecinizi kolayca tamamlayın. İstanbul Göztepe’de en popüler nakliye firması arasında yer alan Bidüşüntaşın size hizmet sağlamak için hazır. Kentsel dönüşümün başlatmış olduğu yenileme projesi ile İstanbul Göztepe’de taşıma hizmeti 2018 yılından 2023 yılına kadar hızla artış göstermiştir. Kadıköy semtinde yer alan Göztepe mahallesi evden eve taşıma hizmet ile siz de yeni adresinize rahatça taşının.

Göztepe mahallesi, otuz yedi bin kişilik nüfusu ile Kadıköy’ün en kalabalık mahallesidir. Yaşlı nüfus sıralamasında ilk sırayı çeken Göztepe’de ahşap köşklerin yanı sıra Bağdat Caddesi’nin bir kısmına ev sahipliği yapmaktadır.

Göztepe evden eve nakliyat ile hemen şimdi taşının.
Göztepe evden eve nakliyat ile hemen şimdi taşının.

Göztepe evden eve taşıma firması

Göztepe eğitimden sağlığa, kültürden sahil koridoruna kadar tüm ihtişamıyla varlığını korumaya çalışmaktadır. Yeni yapılar ile Göztepe’nin gerçekliği gölgede kalmaya devam ediyor.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Firması

Göztepe evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve kurumsal bir hizmet ulaştırıyoruz. Bidüşüntaşın tamamen kendi personel ve araçları ile doğru bir hizmet aktarmayı amaç edinmiştir. Evden eve nakliyat firmaları arasında Anonim Şirketi unvanına sahip ilk firmalardan biridir. Yenilenen yapılarla ile birlikte taşımacılıkta da büyük bir devrim beraberinde getirmiştir. Daha titiz ve ulaşılabilir hizmet kalitesi en üst seviyelere çıkmıştır. Bu hizmet türünü aktarabilmek ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde yukarıda tutabilmek büyük emek ve azim isteyen iştir. Göztepe’de nakliyat firması için biz hazırız. Gerekli tüm yetki belgeleri ve taşıma sözleşmesi, taşıma sigortası ile hızlı bir hizmet sunmaktayız.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat FiyatlarıGöztepe Evden Eve Nakliye Fiyatları
1+1 Ev Taşıma Fiyatı3.000 – 6.500 ₺
2+1 Ev Taşıma Fiyatı8.500 – 13.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Fiyatı15.500 – 19.800 ₺
4+1 Ev Taşıma Fiyatı25.000 – 28.200 ₺
Göztepe Ofis Taşıma Fiyatı8.000 ₺

Göztepe nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgiye haiz olmak için neyi taşıtacağınızı iyi bilmelisiniz. Taşınacak ürünün ağırlığı ve gideceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını burada ele alırsak Göztepe evden eve nakliye ücretleri 5.000 TL ile 35.000 TL aralığındadır. Böylelikle daha fazla bilgiye erişmek için Çağrı Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bidüşüntaşın olarak İstanbul bölgesinde hizmet verdiğimiz diğer semtler;

Uygun fiyat avantajları ile her bölgeye ürünlerinizi ulaştırıyoruz. Detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Göztepe Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Göztepe eşya nakli hizmetini merak ederek blog yazımıza ulaştıysanız kaleme aldıklarımızı dikkatle okuyun! Aksi takdirde taşınmak sizin için bir külfet haline gelebilir.

Göztepe ev eşya nakliyesi kapsamında anlaşılan gün ve saat de ekiplerimiz ve uygun araç tipi adresinize gelip, öncelikle sökülecek eşyalarınız varsa de-monte haline getirilmektedir. (Kolileme hizmeti talebinize istinaden kolileme işleminiz gerçekleştirilmektedir.) De-monte haline getirilen eşyalarınızın paketleme sürecine geçirilmesi için hazırlık yapılmaktadır.

Paketleme sürecine geçirilen mobilyalarınız öncelikle streç ile kaplanıp daha sonra kalın patpatlar ile sarılmaktadır. Bu patpatlar ile eşyalarınızın hasar ve çizilmesinin önüne geçilmektedir. Detaylı paketleme sürecinden sonra eşyalarınız araçlara taşıma süreci başlanmaktadır. Bu süreçte eşyalarınız düzenli bir şekilde aracın içinde istiflenip ve bağlanıp araç hareket etiğinde sağa sola oynamasını engellemekteyiz. Bu süreçten sonra yeni evinize götürülüp aynı şekilde monte ve yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Böylece taşıma sürecinizi güveli bir şekilde sonlandırmış bulunmaktayız.

1- Göztepe Ekspertiz İşlemi Hizmeti

Göztepe asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında firmamız tarafından talep etiğiniz ekspertiz hizmeti tamamen tarafınıza ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Ekspertiz ekibimiz sizlerden herhangi ücret talebinde bulunmaz.

2- Göztepe Ambalajlama Adımı

Göztepe kurumsal evden eve nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen eşyalarınız profesyonel ekiplerimizce kalın içi elyaf ile kaplı patpatlar ile ambalajlayıp taşıma sürecine hazır hale getirmektedir. Bu paketleme hizmeti ile eşyalarınızın alacağı hasarlara karşı korunaklı hale getirmekteyiz.

3- Göztepe Montajlama İşlemleri

Göztepe nakliye hizmeti kapsamında de-monte haline getirilen veya de-monte halinde bulunan mobilyalarınız usta mobilya ekibimizce monte haline getirilmektedir. Bu süreçte profesyonel mobilya ustalarımız hızlı ve pratiktir.

4- Göztepe Eşya Yükleme İşlemleri

Göztepe evden eve taşıma firması olarak paketlenip taşıma sürecine hazır hale getirilen eşyalarınız araçlarımız düzenli bir şekilde yüklenip iplerle araç içinde bağlanmaktadır. Böylece aracın hareket esnasında eşyalarınızın yerinden oynamasının önüne geçilmektedir.

5- Göztepe Boşaltma ve Yerleştirme İşlemleri

Yeni evinize ulaşan eşyalarınız araçtan indirilip de-monte halindeki eşyalarınız mobilya ustalarımız tarafında monte haline getirilip dilediğiniz düzende evinize yerleştirilme aşamasına geçilmektedir. Yerleştirilme adımı tamamen sizin istediğiniz şekilde gerçekleşmektedir.

Göztepe sigortalı eşya depolama firması ile kolayca taşının.
Göztepe sigortalı eşya depolama firması ile kolayca taşının.

Göztepe sigortalı eşya depolama firması ile kolayca taşının.

Göztepe Sigortalı Nakliyat

Profesyonel kadrosuyla nakliyat ve ev eşyası depolama hizmeti vereceğine garanti veren Bidüşüntaşın evden eve nakliyat şirketi bu noktada mutlaka hem müşteri hem de eşya sigortalama faaliyetini faaliyetini etmez. Uzman ekipleri olmasının yanı sıra kişisel eşya depolama ve evden eve taşımacılık alanında sigorta şirketleri ile amacına uygun olarak harekete geçirmektedir. Bu sayede Göztepe sigortalı nakliyat talebiniz başarıyla yerine getirilmiş olur.

Göztepe Parça Eşya Taşıma

İstanbul Kadıköy Göztepe Mah. bölgesinde ikamet eden tüm vatandaşlarımıza dilediği parça eşyaları yeni adreslerine teslim ediyoruz. Türkiye’nin her yerine çıkış sağlayan araçlarımız ile anlık parça eşya transferni gerçekleştirerek taleplerinize cevap veriyoruz. Göztepe parça eşya taşıma şirketi olarak doğru hizmeti vermek önceliğimizdir.

Göztepe Ofis Taşıma

İş hayatınızda önemli adımlar atarken yeni bir alan ihtiyacınız olmaktadır. Bu nedenlerden biri ya iş hacminizi büyütmüş ya da iş çevrenizi yani network olarak ifade edebileceğimiz önemli adımlara erişmek istemek olabilir. Bunun için İstanbul’un ofis taşıma şirketi ile bir adım önde olarak güvenli nakliye hizmeti alabilirsiniz. Bu Bidüşüntaşın ile mümkün.

Göztepe Ev Eşyası Depolama

Eşya muhafaza etmek profesyonel hizmet ile mümkündür. Günümüz eşya depolama teknikleri henüz belirli bir yapıya oturmuş değildir. Bunun nedeni profesyonel ellerle gerçekleştirilmeyen eşya depolama hizmet çeşitleridir. İstanbul’un kurumsal ev eşyası depolama hizmet sağlayıcısı olan Bidüşüntaşın, günümüz teknolojileri ile modern depolama çözümleri sunmaktadır. Böylece hem anılarınız uzun müddet yaşamış olur hem de ihtiyacınız halinde eşyalarınızın adresinize getirilmesi noktasında talepte bulunabilirsiniz.

Göztepe İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti

2019 yılından 2022 yılına kadar pandemiden bu zaman zarfı içinde binler müşterimizi Göztepe’den İzmir’e ev ve ofis taşıma hizmeti sunduk. İstanbul Göztepe’den İzmir’e eşya transferlerini gerçekleştirmek isteyen müşteri ve müşteri adaylarımız için sözleşme ve sigortalı bir taşınma deneyimi sunuyoruz. Profesyonel destek ile en iyi biçimde hizmet sağlamak için talepleriniz bekliyoruz. Siz de şehirler arası taşınmak için Bidüşüntaşın’ı tercih edin!

Bidüşüntaşın ile Sorunsuz Taşının

Göztepe nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz bir taşıma sunduğumuzu belirtmek isteriz. Sizler bu süreci sosyal medya veya online ortamda değerlendirme imkanı sunmaktayız.

Göztepe Evden Eve Nakliye Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göztepe evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?
Göztepe evden eve nakliyat fiyatları 5500 TL – 18000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Net bir fiyat için iletişime geçiniz.

Ev taşırken marangoz hizmetiniz var mı?
Evden eve taşıma sürecinde marangoz ustalarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Bütün eşyaları paketliyor musunuz?
Evet, Eşyalarınızı a’dan z’ye paketleyip taşıma sürecine başlamaktayız.

Göztepe ofis taşıma kaç saat sürüyor?
Göztepe ofis taşıma süreci ortalama 4-7 saat arasında sürmektedir. Süre eşyanızın fazlalığına göre değişmektedir.
<!

Hizmete Dahil Olmayanlar
Göztepe Piyano Taşıması

Piyano taşınmasında akortların bozulmaması için özel ambalaj malzemeleri ile paketlenip; gerektiği takdirde modüler (dış) asansör ile taşınması gerekmektedir.

Göztepe Kasa Taşınması

Kasa taşınması özel bir taşıma hizmeti olup taşınma öncesi bilgilendirilme yapılması gereklidir. Uygun ekipmanlar hazırlanıp kasa taşıma işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Göztepe Asansörlü Nakliyat

Yeni evinize taşınırken dış asansör ile taşınmanız gerekliyse bilgi verilip modüler dış asansör hizmet talebi oluşturulması gereklidir. Böylelikle yeni komşularınızı daha az rahatsız etmiş olursunuz.

bidüşüntaşın evden eve nakliyat bidüşüntaşın ofis taşıamcılığı bidüşüntaşın eşya depolama şirketi
indirim
FIRSATI
kaçırılmayacak
%5 indirim
BDT5

Bu kampanya 2 saat süre ile geçerlidir. Kampanya kodunu ödeme adımında kupon kısmına girmeniz gerekmektedir.

×