Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın Blog

Evden eve nakliyat ve depolamaya dair güncel bilgiler

İstanbul bölgesinde en çok tercih edilen nakliyat şirketiyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Taşınmaya dair arayabileceğiniz bilgileri burada bulabilirsiniz.

Acıbadem Kişisel Eşya Depolama. Bidüşüntaşın Kurumsal Eşya Depolama Hizmeti.
Nakliye

Acıbadem Kişisel Eşya Depolama

Acıbadem ev eşyası depolama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin eşya depolama hizmeti almaları için Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere özel depolarda aktif olarak faaliyet yürütmekteyiz. Genellikle kentsel dönüşüm, tadilat işlemleri ya da yurtdışı seyahati için eşya depolama talepleri almaktayız. Eşya depolama taleplerinize hızlı ve modern çözümler üretiyor; paketleme, monte ve de-monte işlemlerini kurumsal bir şekilde yerine getiriyoruz. İstanbul Acıbadem semtinden eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz, Bidüşüntaşın’ın kurumsal eşya depolama hizmetinden yararlanabilir.

Devamını Oku »
kemer country bidüşüntaşın kurumsal ev taşıma
Nakliye

Kemer Country Kurumsal Ev Taşıma

İstanbul’un en gözde noktalarından biri olan Kemer Country, kurumsal bir taşınma işlemi için nakliye şirketi olarak Bidüşüntaşın ev taşıma şirketini tercih ediyor. Sizler de profesyonel ev taşıma hizmeti alabilirsiniz. Bidüşüntaşın şehir içi ve şehirlerarası ev taşıma hizmeti sunarak, Kemer Country konumunda yer alan müşterilerine aktif ve titiz bir çalışma sürdürmektedir. Hemen fiyat teklifi almak için 0850 305 98 96 numaralı kurumsal müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Devamını Oku »
Pratikbox Taşıma Kutusu
Nakliye

Kiralık Taşıma Kutusu Hizmeti Pratikbox! Karton Koli Yerine Pratikbox Kullanın

z aza indiriyor. Geri dönüşümlü olması nedeniyle karton kolinin aksine sürdürülebilir ve sıfır atık projesi kapsamında bir karton koli için on yedi ağaç kesiliyor. Bir ton kartonla iki bin beş yüz yetmiş yedi koli üretiliyor. Yüz elli bir karton koli için bir ağaç kesiliyor. Dolayısıyla ev taşıma ya da ofis taşımalarında yoğunlukla kullanılan karton koliler tek kullanımlık olarak tüketilmektedir. Pratikbox kiralık taşıma kutusu modeli ile müşterilerine sağlamış olduğu hizmet sayesinde doğayı destekleyen bir start-up olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku »
Yeşil Vadi Konakları Evden Eve Nakliyat
Nakliye

YEŞİL VADİ KONAKLARI EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ

Bidüşüntaşın ile Yeşil Vadi Konakları evden eve nakliyat hizmeti almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken şey çok kolay. Bidüşüntaşın’ın sitesine girerek gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup randevu almanız gerekir ve sonrasında randevu verdiğiniz tarihte müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere uygun araç, ekipman ve personel tedarik planlamasını yapmaktadır. Bidüşüntaşın ile taşınan müşterilerimiz taşınmanın keyfini çıkarırken siz neredesiniz?

Devamını Oku »
Maltepe Evden Eve Nakliyat-Bidüşüntaşın
Nakliye

MALTEPE EV TAŞIMA

Maltepe Evden Eve Nakliyat firması ararken telefon etmekten farklı farklı fiyatlar almaktan sıkıldıysan sizin de bu sistemi beğeneceğinize gönül rahatlığıyla söz vermekteyiz. Sisteme kendiniz size uygun olan seçenekleri belirleyip daha sonrasında ödeme türünü belirleyip hizmet talebinde bulunmaktasınız. Bundan sonrası sözleşmelerimiz ile hem sizlerin hem Bidüşüntaşın ekibinin haklarını güvence altına almış bulunmaktayız.

Devamını Oku »
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Nakliye

MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI

Maltepe Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken benzer taşınma sistemleri gibi taşınmalarınız gibi neci olduğu belirsiz olan aracı taşıma firmalarına ait araç çalıştırmamaktayız. Taşınma süreçlerinde tümünde kendi öz mal ve logolu araçlarımızı kullanmaktayız.

Devamını Oku »
Tuzla Evden Eve Nakliyat - Bidüşüntaşın
Nakliye

TUZLA EV TAŞIMA

Mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınız için kullanılan kalın naylon patpatlar bir aylık periyotlarla yenileri ile değiştirilip, ayrıca her taşınma işleminden sonra sterilize edilerek bir sonraki taşınma işlemi için hazır hale getirilmektedir.
Mutfak eşyalarınız (tabak, bardak vs.) veya kitaplarınız için sipariş verdiğiniz pratikbox taşıma kutularımız her taşınmadan sonra sterilize edilip bir sonraki taşınma için hazır hale getirilmektedir.
Ev taşıma işleri için kullanılan evden eve nakliyat araçlarımız aynı şekilde bir sonraki taşıma işlemi için sterilize edilip kullanılmaktadır.

Devamını Oku »
Lotus Evleri - Bidüşüntaşın
Nakliye

Lotus Evleri Evden Eve Nakliyat

Bidüşüntaşın ile Lotus Evleri evden eve nakliyat veya ofis taşımacılığı hizmeti almaya karar verdiyseniz yapmanız gereken şey çok basit. Bidüşüntaşın’ın sitesine girerek gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurup randevu almanız gerekir ve sonrasında randevu verdiğiniz tarihte müşteri hizmetleri ekibimiz sizlere uygun araç, ekipman ve personel tedarik planlamasını yapar. Bidüşüntaşın ile taşındığınız takdirde arkanıza yaslanın.. ve keyif çayınızı yudumlayın.

Devamını Oku »
Tünel Residence Evden Eve Nakliyat Bidüşüntaşın
Nakliye

Tünel Residence Evden Eve Nakliyat

Tünel Residence evden eve nakliyat talebinizi gerçekleştirmek için tam olarak doğru yerdesiniz. Sabit ve değişmez fiyat politikası, eşya sigortası, ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak daha konforlu bir taşınma hizmeti sunuyoruz. Tünel Residence evden eve nakliyat çerçevesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyatın en yoğun olduğu bölgelerden biridir. Dolayısıyla birçok evden eve nakliyat tecrübesi edindiğimiz Beyoğlu bölgesindeki müşterilerimizin taleplerini doğru analiz ediyor ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz. Siz de Beyoğlu’nda taşınmak istiyorsanız www.bidusuntasin.com adresimize girerek fiyat al talebinizi başlatabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerimizi (0850 305 98 96) arayabilirsiniz.

Devamını Oku »

Haber Bültenimize Kayıt Olun

bidüşüntaşın blog